Юридичний супровід проведення тендеру

«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Юридичний супровід проведення тендеру

Ви хочете не тільки взяли участь в тендері, а й виграти  його? Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть Вам в цьому. Ми маємо великий досвід роботи в сфері проведення тендерів. Наші фахівці пропонують повний юридичний супровід участі в тендерах.

Фото: Юридичний супровід проведення тендеруТендер: особливості проведення

Тендер – це торги для визначення конкретного постачальника послуг чи товарів. Хто може взяти участь в тендері? Як фізична, так і юридична особа. Наприклад, для бізнесу тендер відкриває великі перспективи та можливості.

Ще декілька років тому проведення тендерів супроводжувалось серйозними обмеженнями. Потрапити на державні закупівлі було практично неможливо.

Проте українське законодавство постійно вдосконалюється та змінюється. Взяти участь у торгах на сьогодні може кожен охочий. Отримання тендеру означає забезпечення власного підприємства великими замовленнями чи гарантованою роботою.

Людині, яка ніколи не зіштовхувалась з проведенням тендерів достатньо складно правильно оформити заявку на участь, розібратись в усіх питаннях тендеру, правильно підготувати пакет документів. Надійним помічником стане наша юридична компанія «PRIKHODKO & PARTNERS». Ми гарантуємо отримання ефективного результату.

Основні предмети закупівлі через тендер

Всі предмети закупівлі можна розподілити на 3 основні групи:

 • Послуги

До цієї групи входять предмети закупівель, яке не можна охарактеризувати як матеріальні за своєю структурою. Це, зокрема, логістика, страхування, прибирання території, юридичні консультації.

 • Товари

Ця категорія складається з будь-яких матеріальних та нематеріальних благ. Мова йде також про цінності і об’єкти, включаючи технології, інтелектуальну власність, носії енергії та ін.

 • Роботи

Часто роботи плутають з послугами, однак, ці групи мають певні відмінності. Особливостями категорії робіт виступає зміна балансової вартості і втручання в ключові елементи конструкції об’єкта.

Окрім цього, предмети закупівель будуть розподілені на категорії окремим унікальним кодом в офіційному класифікаторі.

Юридичний супровід проведення тендеру складається з таких етапів:

Підготовка

Ми здійснимо підготовку всієї необхідної документації. Вам не треба буде самостійно розбиратися з тонкощами проведення тендерів. Ми все зробимо за Вас.

Основний етап

Ми будемо подавати  таку кількість заявок, яка буде потрібна для отримання бажаного результату. Якщо Ви не зможете відразу отримати тендер, ми будемо продовжувати свою роботу. Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» зорієнтують Вас з будь-якого питання.

Завершальний етап

Після вдалого проходження процедури закупівлі ми допоможемо Вам в підписанні контракту.

Вам більше не потрібно витрачати велику кількість часу для самостійної участі в проведенні тендеру, яка в більшості випадків супроводжується наступними проблемами:

 1. Відсутність в штаті компанії працівника, який спеціалізується на часті в тендерах.
 2. Відхилення по документах.
 3. Відсутність єдиного структурованого підходу.
 4. Відсутність перевіреної аналітики.
 5. Зайві витрати.

Для розв’язання всіх вищевказаних проблем рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до юристів «PRIKHODKO & PARTNERS».

Фото: Юридичний супровід проведення тендеру

Чому саме «PRIKHODKO & PARTNERS» для супроводу проведення чи участі у тендері?

Наша професійна команда зробить все необхідне для того, щоб збільшити Ваші шанси на виграш в публічних закупівлях. Ми долучаємось до юридичного супроводу проведення тендеру на будь-якому етапі. Наші юристи допоможуть Вам заощадити гроші та час. З нами Ви не проґавите нові можливості з дотриманням всіх норм та вимог чинного українського законодавства.

Серед основних напрямків нашої діяльності:

 1. Пошук замовників.
 2. Складання заявки на юридичний супровід проведення тендеру.
 3. Оформлення та збір супутньої документації.
 4. Аналіз документів.
 5. Моніторинг пропозицій конкурентів.

Ми консультуємо своїх клієнтів на будь-якому етапі юридичної взаємодії та готові представляти Ваші інтереси в будь-яких інстанціях, в тому числі, у судах. Усі послуги «PRIKHODKO & PARTNERS» регламентовані Законом України «Про публічні закупівлі». Цей Закон регулює умови подання документів та вимоги до учасників торгів. Ми із задоволенням допоможемо Вам виграти або провести тендер!

Чекаємо Вас на консультації профільного спеціаліста! Залишайте заявку у формі нижче для розрахунку ціни юридичного супроводу проведення тендеру в Україні від фахівців «Приходько та Партнери».

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібен супровід проведення тендеру в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви вже приймали участь у тендерах?

Так
Ні

3 питання

Допомога з публічними тендерами Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація