"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Міграційний адвокат

Міграційне право – достатньо складна галузь юриспруденції, котра потребує вдумливого підходу та компетентності. Коли йдеться про взаємодію з ДМС в Україні або вирішення міграційних питань за кордоном, потрібна якісна юридична підтримка від дійсно фахових спеціалістів. Саме такі професіонали є в команді адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Ми спеціалізуємося на питаннях, котрі пов’язані з міграційним правом, починаючи з представництва у Державній міграційній службі та закінчуючи супроводом процедури виїзду на постійне місце проживання за кордон. Спектр питань, у яких допомагає міграційний адвокат, є достатньо широким. Пропонуємо вашій увазі розглянути їх більш детально.

 

У яких випадках актуальні послуги адвоката з міграційного права?

Отже, це ситуації, у яких:

  • Оформлення посвідки на проживання в Україні. Це актуально для багатьох іноземців, котрі прагнуть на законних підставах проживати в Україні. Посвідка буває тимчасовою та постійною. Коли йдеться про посвідку на ПМП, то вона, звісно, має суттєво більше вигод. Така посвідка дає можливість вільно мешкати в Україні без обмежень в часі. Також немає обмежень, котрі стосуватися б в’їзду та виїзду з нашої країни. Разом з тим, безстрокове проживання в Україні не вимагатиме від людини відмовлятися від громадянства власної Батьківщини. Це актуально для багатьох з тих, хто укладає шлюб з громадянином чи громадянкою України та прагне мешкати тут, однак при тому не хоче втрачати політико-правового зв’язку з країною свого громадянства. Також це відмінна нагода для тих, хто тут тривалий час працює.
  • Захист прав іноземців в Україні. Ця велика категорія запитів стосується найрізноманітніших ситуацій. Коли людина потребує правової обізнаності, будучи за межами власної країни, їй складно самотужки орієнтуватися в нормах місцевого законодавства та шукати і опрацьовувати потрібні нормативно-правові акти. Тож у такій ситуації актуальним стає юридичний супровід. Він розпочинається з консультації, а далі розгортається відповідно до вашого конкретного запиту. Приміром, це може бути представництво у взаємодії з ДМС або в судовій інстанції, якщо інакшим чином не вдається вирішити ту чи іншу проблему.
  • Імміграція до США або країн Європи. В часі війни українці часто шукають можливості знайти собі більш безпечне місце проживання, де можна перепочити від повітряних тривог та обстрілів. А дехто проживав у такому місті чи селі, де зараз ідуть активні бойові дії та немає куди повертатися. Тож питання переїзду та якісної адаптації у новій країні стоїть дуже гостро в багатьох випадках. Якщо ваша ситуація є саме такою, зверніть увагу на можливість скористатися юридичною підтримкою від команди, яка регулярно працює з такими запитами клієнтів та знає, що робити в таких ситуаціях.
  • Юридичний супровід придбання нерухомості та відкриття бізнесу іноземцями в Україні. У таких питаннях дуже важливим є якісна юридична підтримка, котра допомагає досягнути максимально вигідних угод та убезпечитися від багатьох «підводних каменів».

Вище були перелічені лиш окремі варіанти взаємодії. Йдеться про часто запитувані послуги. Проте, насправді міграційне право є настільки широким, що перелічити усе одразу не видається можливим.

З чого починається взаємодія міграційного адвоката та клієнта?

У переважній більшості ситуацій співпраця починається з первинної юридичної консультації. Вона існує для того, аби ви могли зорієнтувати фахівця у своїй ситуації, а він – проаналізувати її, оцінити перспективи та запропонувати ефективні і реалістичні стратегії супроводу.

 

У багатьох випадках клієнти потребують лише консультації. Це стосується тих ситуацій, де потрібно розібратися з нормативно-правовою базою, котра регулює певне питання, актуальне для людини. Самотужки це буває складно зробити, тож хороший юрист здатен ефективно допомогти. Дійсно, правова обізнаність у конкретних питаннях, котрі стосуються прикладної площини вашого життя, допомагає краще орієнтуватися в тому, як діяти в правовому полі у значимих для вас ситуаціях.

Разом з тим, у більшості випадків взаємодія з міграційним адвокатом не обмежується лише консультацією, а продовжується у форматі супроводу. І це великою мірою спрощує взаємодію з багатьма державними органами та уповноваженими особами.

Вам потрібна юридична консультація або допомога міграційного адвоката? Наш адвокат з міграційного права готовий надати Вам консультацію та запропонувати юридичний супровід Вашої справи. Заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат зателефонує Вам найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить виїзд на постійне місце проживання?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить оформлення посвідки на проживання в Україні?

Так
Ні

3 питання

Вас цікавить оформлення громадянства України?

Так
Ні

4 питання

Ви хочете отримати консультацію адвоката з міграційних питань?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація