"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Отримання будівельного паспорту

Перепельченко Анатолій Олександрович - perepelchenko osnovnaya scaled

Отримання будівельного паспорту

Автор

Перепельченко Анатолій Олександрович

Отримання будівельного паспорту

Якщо Ви хочете здійснити будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці, то Ви повинні отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки. Наша юридична компанія спеціалізується на оформленні видачі будівельних паспортів забудови земельної ділянки у Києві та Київській області у короткий строк та з гарантіями.


Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Будівельний паспорт складається у двох примірниках. Перший примірник надається нашому замовнику, другий примірник постійно зберігається в архіві органу містобудування та архітектури, який видав будівельний паспорт.

Для отримання будівельного паспорту необхідні такі документи:

  • Заява встановленої форми;
  • Засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою;
  • Засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову;
  • Ескіз намірів забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади, максимальні відмітки висотності, відстані до сусідніх земельних ділянок);
  • Технічні умови щодо інженерного забезпечення отримуються замовником самостійно та включаються до складу будівельного паспорту;
  • Проект будівництва (за наявності);
  • Фотографії об’єкта;
  • Червоні лінії забудови М 1: 2000;
  • Кадастровий план ділянки М 1: 2000;
  • Топозйомка в М 1: 500;
  • Схема забудови земельної ділянки (з визначенням місцеположення запланованих об’єктів будівництва; із зазначенням запланованих під’їздів до будівель і споруд; відстань від об’єкта будівництва до вулиць (доріг);
  • Відстані від об’єкта будівництва до межі земельної ділянки; підключення до інженерних мереж).

Наша компанія допоможе отримати будівельний паспорт без будь-яких перепон та у швидкі строки. Якщо Вас дійсно цікавить отримання будівельного паспорту, то заповніть заявку нижче, щоб розрахувати вартість та строки оформлення!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваш об'єкт за проектом має загальну площу до 500 кв. м.?

Так
Ні

2 питання

Ваш об'єкт знаходиться у місті Києві?

Так
Ні

3 питання

Ваш об'єкт знаходиться в Київській області?

Так
Ні

4 питання

У Вас є право власності на земельну ділянку під Вашим об'єктом нерухомості?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація