Реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі (ДЗК)

«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі (ДЗК)

На сьогодні земельне право являється однією з найбільш прибуткових та цікавих в інвестиційному плані сфер ринку. Саме тому земельне право не залишається без уваги відповідних Державних органів контролю. Наше юридичне бюро Приходько та Партнери спеціалізується на підготовці документів, а також вирішенні різноманітних проблемних питань у цій сфері. Наприклад, ми допоможемо в підготовці документів для реєстрації  ділянки землі в ДЗК (мова йде про Державний земельний кадастр). Наші клієнти — як фізичні, так і юридичні особи. 

Етапи  реєстрації земельної ділянки

Реєстрація ділянки землі передбачає наступні етапи:

Визначення органу реєстрації

Для проходження процедури із засвідчення права власності на земельну ділянку треба визначитись з державним органом, який спеціалізується на цьому питанні. Найчастіше цей етап проходить через Державний земельний кадастр.

Підготовка та подання пакета документів

Реєстрація здійснюється на основі зібраного пакета документів. Серед основних документів:

  • Документ щодо присвоєння відповідного кадастрового номеру. 
  • Особисті документи заявника (оригінал паспорту, ІНН).
  • Документ, який підтверджує наявність підстав на виникнення права власності на ділянку землі (рішення суду, договір купівлі-продажу та ін.). 

  Більш детально розглянемо процедуру проходження узаконення земельної ділянки в ДЗК — Державному земельному кадастрі. Для початку зазначимо, що саме цей крок — гарантія захисту права користування або власності на землю. 

Перехід права власності на землю підкріплюється наявністю кадастрового номера. Саме кадастровий номер являється істотною умовою договору. Без його наявності земельна ділянка не може бути внесена до ДЗК. Це означає, що таку ділянку землі неможливо здати в оренду, продати, успадкувати, подарувати та ін.

Отримання документу щодо права власності 

На отримання готового документа після успішного проходження процедури відводиться до 5-ти робочих днів. Витяг з Державного реєстру має повну юридичну силу. 

Допомога юристів з  питань земельного права

Наша професійна команда юристів Приходько та Партнери здійснює повний юридичний супровід операцій, пов’язаних із земельною власністю. Наприклад, перед придбанням земельної ділянки проводиться її комплексний аналіз. Таким чином, проводиться ідентифікація недоліків ділянки землі та аналіз потенційних ризиків. 

Наші фахівці займаються підготовкою та поданням документів, які необхідні для реєстрації прав власності на землю в м. Київ та Київській області.  Також ми спеціалізуємось на розв’язанні складних проблем, серед яких: розподіл земельних ділянок, їх об’єднання тощо. 

Профільні спеціалісти Приходько та Партнери надають консультування в режимі 24/7. Для кожної конкретної ситуації ми зможемо підібрати найбільш оптимальний дієвий алгоритм. Наші фахівці перевірять всі документи та договори на ділянку землі (наприклад, ми приводимо їх у відповідність до вимог чинного українського законодавства). За необхідності юристи Приходько та Партнери взаємодіють з органами місцевої влади щодо подання різноманітних клопотань. Ми забезпечуємо проведення експертизи проєктів та проконтролюємо законність прийняття рішень з земельних питань місцевими органами влади.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з реєстрації земельної ділянки заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас потрбіно зареєструвати земельну ділянки в Державному земельному кадастрі (ДЗК)?

Так
Ні

2 питання

Процес підготовки документів вже розпочато?

Так
Ні

3 питання

Послуга Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація