«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь»

Колесніченко Олександр Сергійович

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення

Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою — це документ законодавчо встановленої форми. Наявність цього документу дозволяє розпочати виконання земельних та будівельних робіт, які супроводжуються порушенням благоустрою та його відновленням. Якщо Вас цікавить питання, як оформити таку контрольну картку, звертайтесь до фахівців нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

Для проведення яких робіт  знадобиться контрольна картка?

Серед робіт, для виконання яких обов’язково знадобиться оформлення контрольної картки про тимчасове порушення благоустрою:

  1. Монтажні та земляні роботи. Такі роботи можуть бути пов’язані, наприклад, із створенням дорожнього покриття доріг, вулиць, площ, майданів.
  2. Роботи, які передбачають встановлення інженерних комунікацій (водопроводів, водоводів, колодязів та ін.).
  3. Роботи, пов’язані з влаштуванням місця для паркування авто.
  4. Встановлення/відновлення малих архітектурних форм.

Від чого залежить оформлення контрольної картки?

Контрольна картка буде залежати від того, який обсяг та термін робіт передбачений до виконання. Також важливе значення має те, який вид робіт буде виконуватись: плановий чи аварійний.

В Києві оформленням картки благоустрою займається КП  “Київблагоустрій”. Саме представникам цієї організації треба надати заяву та відповідний пакет документів. Процедура отримання дозволу передбачає наступні етапи:

  • Подача заявки та документів.
  • Розгляд документів. Термін, відведений на цей етап — до 7-ми робочих днів. 
  • Винесення рішення.

Питання отримання контрольної картки відображено в Законі України “Про благоустрій населених пунктів”. В цьому Законі зазначаються екологічні, правові, організаційні та соціальні засади благоустрою. Головна мета — створення умов, які здатні покращити життєдіяльність людей. Якщо Закон буде порушено, за це передбачено відповідне покарання.

Допомога професійних юристів з оформлення контрольної картки

Начебто, нічого складного немає в тому, щоб зібрати та подати документи для отримання контрольної картки. Однак, це далеко не так. Саме від правильно зібраного пакету документів буде залежати не тільки отримання контрольної картки, а й терміни отримання дозвільних документів. Для людей, які цінують свій час, це дуже важливо. 

Якщо Вам потрібно максимально оперативно зібрати пакет документів для оформлення контрольної картки, краще за все заручитись підтримкою спеціалістів. Фахівці Приходько та Партнери надають консультації щодо питань, які пов’язані з оформленням документів для отримання контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою. Всі послуги надаються “під ключ”. Ми дуже цінуємо спокій та комфорт наших клієнтів. Ви можете бути впевнені у високій якості наших послуг. 

Юристи Приходько та Партнери знають всі нюанси та підводні каміння оформлення контрольної картки та інших дозвільних документів. З нами Ви отримаєте:

  1. Якісну юридичну допомогу.
  2. Економію часу та нервів.
  3. Отримання 100% результату у встановленні терміни. 

 Для Вашої зручності ми консультуємо в офлайн та онлайн-режимах. Всі необхідні документи Ви можете відправити на нашу електронну пошту. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юристів з оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікаваить оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення?

Так
Ні

2 питання

Процес підготовки документів вже розпочато?

Так
Ні

3 питання

Послуга Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Колесніченко Олександр Сергійович
Керівник практики нерухомості та будівництва
E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація