"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолий Александрович
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по реєстрації землі

Не один телевізійний випуск новин не обходиться без обговорення земельного питання. Адже як відомо, до 2025 року всі громадяни які мають у своєму користуванні земельні ділянки повинні оформити їх документально. Тобто, підтвердити своє право на володіння, користування або оренду землі необхідно виготовити документацію та зареєструвати своє право власності.

Деякі відразу біжить до органів влади або місцевого самоврядування в пошуках допомоги. Але не завжди отримують необхідну інформацію А якщо і отримує, то далеко не завжди розуміє, що з нею робити. Інша частина громадян звертається за юридичною допомогою для того, щоб зрозуміти подальший алгоритм дій.

З чого почати реєстрацію землі?

Звернутися за юридичною консультацією до адвоката по реєстрації землі. Фахівцю сфері земельних відносин зможе відповісти на всі питання, які цікавлять, а також розповість подальший план дій.

Варто звернути увагу, що кожен громадянин має право на приватизацію шести земельних ділянок різного цільового призначення (для будівництва та обслуговування житлового будинку, для сільськогосподарських потреб, для садівництва, для будівництва гаража, для індивідуального дачного будівництва і для ведення фермерського господарства).

  • Адвокат по реєстрації землі допоможе підготувати пакет документів для подання державному кадастровому реєстратору для реєстрації земельної ділянки. Ця заява про реєстрацію земельної ділянки, документація із землеустрою, а також оригінал погодженої документації із землеустрою яка є підставою для реєстрації земельної ділянки).
  • За результатами розгляду земельної ділянки видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Термін розгляду заяви про реєстрацію земельної ділянки кадастровим реєстратором становить 14 днів. За результатами розгляду документів кадастровий реєстратор реєструє земельну ділянку або надає відмову в її реєстрації.

На перший погляд здається, що не має нічого складного в тому, щоб зареєструвати земельну ділянку самостійно.

Але зіткнувшись на практиці, можна побачити, що дуже часто подані заяви про державну реєстрацію подано без додержання вимог, або земельна ділянка розташована на території дії іншого кадастрового реєстратора та це є підставою у відмові в реєстрації цієї земельної ділянки.

Щоб таких моментів не виникало краще відразу звертатися до адвоката з реєстрації землі, щоб бути впевненим у результаті та заощадити час.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності на нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви перебуваєте у статусі позивача?

Так
Ні

4 питання

Ви маєте статус відповідача?

Так
Ні
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація