Купівля нерухомості юридичною особою

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь»

Колесніченко Олександр Сергійович

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз

Купівля нерухомості юридичною особою

Достатньо часто при купівлі нерухомості є великий ризик залишитися буквально ні з чим. Купівля-продаж нерухомості належить до категорії складних процедур, які можуть завдати учасникам угоди чимало клопоту. Саме тому дуже важливо заручитись підтримкою професійних юристів. В цій статті наші фахівці, юристи Приходько та Партнери розкажуть про купівлю нерухомості юридичною особою.

 

Особливості купівлі нерухомості юридичною особою

Відповідно до чинного законодавства, в Україні юридична особа може володіти як рухомим, так і нерухомим майном.

Дуже важливо правильно, зі всією відповідальністю підійти до процесу купівлі нерухомості юридичною особою. Найменші помилки в цьому процесі  призводять до проблем з представниками податкових органів.

Юристи Приходько та Партнери пропонують повний юридичний супровід угод, пов’язаних з нерухомістю. Також ми допоможемо:

  • Отримати техпаспорт, дозвіл БТІ.
  • Провести експертну оцінку нерухомості.
  • Легалізувати процес реконструкції, змінити цільове призначення земельної ділянки.

Окрім цього, ми вирішуємо навіть найскладніші питання, пов’язані з землею та прибудинковою територією. Наші юристи допоможуть здійснити перепланування будинків, легалізувати самобуд, провести приватизацію та ін.

Купівля об’єктів  нерухомості в реаліях воєнного стану: що потрібно враховувати?

З введенням воєнного стану в Україні почала діяти Постанова №480, яка регламентує особливості купівлі-продажу нерухомості. Більш детально розглянемо ці зміни.

По-перше, нотаріальні дії, пов’язані з приватною та комерційною нерухомістю здійснюються тільки нотаріусами з відповідною кваліфікацією та акредитацією.

По-друге,  реалізація об’єктів нерухомості неможлива протягом 30 днів з моменту узаконення права власності на обраний об’єкт нерухомості у відповідному Реєстрі.

Виключенням являються об’єкти нерухомості, які були отримані в результаті визначення розміру часток у праві сумісної спільної власності.

По-третє, посвідчення договору у нотаріуса  здійснюється тільки за місцем його знаходження.

Виключенням являється оформлення операцій щодо об’єктів нерухомості, які розташовані в Києві та Київській області.

По-четверте, заборонено реалізацію нерухомості фізичною особою на підставі довіреності. Тобто, реалізувати нерухомість, як приватну, так і комерційну, може тільки власник.

Важливо: це обмеження не застосовується відносно придбання нерухомості фізичними та юридичними особами. Наприклад, угода купівлі-продажу об’єктів нерухомості здійснюється на основі довіреності.

По-п’яте, здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомості на територіях, що входять до Переліку тимчасового окупованих територій забороняється.

Отже, чинне законодавство навіть в умовах воєнного стану направлене на поступове відновлення функціонування ринку нерухомості. Запроваджені обмеження сприяють мінімізації різноманітних шахрайських схем, пов’язаних з нерухомістю.

 

аудит бухобліку

Допомога  юристів з нерухомості

Юристи Приходько та Партнери надають весь спектр послуг із супроводу купівлі нерухомості юридичною особою. Ми проаналізуємо кожну конкретну ситуацію для вироблення оптимального алгоритму дій. Окрім цього, ми проконсультуємо Вас щодо обліку та відображення операцій, пов’язаних з нерухомістю, в документах Вашої компанії після продажу або купівлі.

За необхідності ми допоможемо зафіксувати продаж об’єкта нерухомості в бухгалтерській звітності компанії.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з купівлі нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить юридичний супровід операцій з нерухомістю?

Так
Ні

2 питання

Вас потрібна допомога юристів при купівлі нерухомості юридичною особою?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте кваліфікованих юристів для супроводу купівлі нерухомості юридичною особою?

Так
Ні
Колесніченко Олександр Сергійович
Керівник практики нерухомості та будівництва
E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація