«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію станції технічного обслуговування (СТО)

СТО (станції технічного обслуговування) – багатофункціональні підприємства, які призначенні для виконання різноманітних робіт, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом автомобілів. За виробничими потужностями та розмірами всі СТО умовно можна розподілити на 3 групи: маленькі (до 15-ти робочих постів), середні (16-30 постів), великі (31-50 постів), дуже великі (понад 50 постів). Незалежно від розмірів та функціоналу СТО для їх узаконення в обов’язковому порядку пройти через такий етап, як введення в експлуатацію. Введення в експлуатацію СТО, відповідно до всіх містобудівних умов та обмежень – одна з послуг, яку надають фахівці нашої юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS.

Які особливості має введення в експлуатацію СТО?

На українських дорогах кожного року кількість автомобілів зростає. Саме тому є потреба у відкритті СТО. Станції технічного обслуговування забезпечують не тільки усунення локальних несправностей, а й здійснюють регулярне технічне обслуговування: заміна масла та інших рідин, догляд за кліматичною системою, кондиціонером та ін.

Перед тим, як відкрити СТО, варто розв’язати всі юридичні питання. Мова йде, передусім, про оформлення документів ФОП та отримання дозвільної документації на такий вид діяльності, як обслуговування автомобілів.

Також особливу увагу треба приділити вибору приміщення. Воно має відповідати наступним технічним вимогам:

  • Добре вентилюватися.
  • Знаходитися на великій відстані від житлових будинків.
  • Опалюватися в зимовий період.
  • Мати підключення до каналізації та водопостачання.

Важливо: якщо станція технічного обслуговування, все ж таки, буде знаходитися біля житлових комплексів чи приватного сектору, отримувати дозвіл потрібно. У деяких випадках може знадобитися, в тому числі, опитування жителів найближчих будинків. Тому краще обрати місце, віддалене від житлового сектора.

Для узаконення СТО доведеться звернутися в десятки різноманітних державних інстанцій для отримання дозволу на початок будівництва і введення в експлуатацію. Саме тому краще скористатися допомогою справжніх професіоналів – фахівців PRIKHODKO & PARTNERS.

Допомога професійних юристів в процесі введення в експлуатацію СТО

Будівництво та введення в експлуатацію СТО – достатньо складне завдання. Саме тому треба бути психологічно готовим до виникнення певних неприємностей та труднощів. Суттєво їх мінімізувати зможуть юристи PRIKHODKO & PARTNERS.

Ми беремо на себе оформлення всіх необхідних документів. Окрім цього, наші юристи подбають про подання Акту та отримання Сертифіката. Юристи PRIKHODKO & PARTNERS мають великий практичний досвід у розвязанні питання введення в експлуатацію СТО, заощадивши, при цьому, дорогоцінний час та отримавши бажаний результат. Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з введення в експлуатацію станції технічного обслуговування заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить введення в експлуатацію СТО ?

Так
Ні

2 питання

Ви раніше зверталися до нас з питань введення в експлуацію комерційної нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитеся в Києві або Київській області?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація