Консультація по Е-декларації в НАЗК

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Консультація по Е-декларації в НАЗК

Що таке Е-декларація та як заповнити Е-декларацію.

Подання Е-Декларацій до НАЗК на сьогоднішній день є обов’язковим для кожного державного службовця України.

За неподання, несвоєчасне подання та помилки при заповненні Е-декларації передбачена адміністративна відповідальність із занесенням відомостей в реєстр осіб, які здійснили корупційне правопорушення.

Відтак, державним службовцям різного рівня та рангу необхідно добре володіти не тільки профільним законодавством, а антикорупційним та знати Закон України «Про запобігання корупції», якими встановлено та визначені відповідні обов’язки з декларування.

Більше того, існує ряд підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють порядок такого декларування.

З огляду на це, у кожної особи, яка заповнює електронну декларацію, зазвичай виникає багато питань стосовно правильності, доцільності та вичерпності поданих даних.

 

В такому випадку досвідчені юристи АБ «Приходько та партнери» нададуть допомогу в заповненні Е-декларації, професійну консультацію щодо Е-декларування по всіх питаннях, які можуть виникати та порадять як правильно заповнити та подати Е-декларацію.

 

Фото: Консультація по Е-декларації в НАЗК

Допомога в заповненні Е-декларації

Допомога в заповненні електронної декларації, яку можуть надати юристи АБ «Приходько та партнери» полягає, зокрема в наступному:
1. Щодо суб’єктів декларування:

  • Які посади належать до посад з високим рівнем корупційних ризиків
  • Хто належить до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище?
  • Хто належить до національних публічних діячів?
  • Хто вважається «посадовими і службовими особами інших державних органів»?
  • Хто вважається посадовими особами юридичних осіб публічного права»?

2. Які є типи декларацій (щорічна, декларація перед звільненням, декларація після звільнення, декларація кандидата на посаду);

3. Коли і за який період їх потрібно подавати;

4. У який період подається декларація кандидатами у депутати рад різних рівнів та кандидатами на посади сільських, селищних та міських голів;

5. Чи потрібно подавати щорічну декларацію та декларацію перед звільненням, якщо особа звільняється до 1 квітня?

6. Чи потрібно подавати декларації перед та після звільнення, якщо особа перестала бути суб’єктом декларування?

7. Чи подається декларація перед звільненням, якщо нова посада особи також пов’язана із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування?

Тобто, допомога в заповненні електронної декларації є достатньо об’ємною, починаючи з отримання загальної консультації по декларації, закінчуючи повним юридичним супроводом клієнта при заповненні Е-Декларації.

Фото: Консультація по Е-декларації в НАЗК

 

 

Фото: Консультація по Е-декларації в НАЗК

 

Наслідки неправильного заповнення Е-декларації та консультація по заповненню декларації

Наразі, умови нагляду за дотримання державними службовцями порядку Е-декларування очевидно спрямовані на тотальний контроль і безперервні перевірки.

Разом з тим, варто звернути увагу на те, що порушення антикорупційного законодавства, яке в тому числі, включає обов’язок з декларування, має свій вияв не тільки в адміністративній чи будь-якій іншій юридичній відповідальності, а несе також великі репутаційні ризики.

Відтак, з огляду на те, що під пильним супроводженням відповідальних осіб знаходиться кожен державний службовець, не залежно від рангу, консультація по заповненню декларації буде необхідним превентивним засобом захисту від можливих репутаційних негативних наслідків.

Отримання якісної консультації по заповненню декларації є першим кроком для збереження власної репутації.Андрій Приходько

При цьому, надаючи консультацію по заповненню декларації ми зможемо надати Вам відповіді на всі питання, від найелементарнішого: «Що таке Е-декларація?», до покроковому плану як заповнити Е-декларацію.

Підсумовуючи вважаємо за необхідне закцентувати увагу читача на тому, що формальне та нерозсудливе відношення суб’єктів звітування до Е-декларування очевидно притягне відповідні негативні наслідки, які будуть небажаним результатом для будь-кого зі сторін.

 

Саме тому, найбільш ефективним заходом перед заповненням Е-декларації є юридична консультація по заповненню такої декларації, на яких спеціалізуються в тому числі консалтингові спеціалісти Адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Вас уже викликали до Нацполіції чи Національного агентства з питань запобігання корупції?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Консультація по Е-декларації в НАЗК”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація