Оскарження рішення ПФУ

"Кожна людина має моральну нагоду захищати свої права".

Чмона Альона Олександрівна

Помічник адвоката

E-mail
chmona@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-31

Експерт в галузі цивільних пенсій, перерахунку пенсій силових структур та військового права.

Зв'язатися зараз

Оскарження рішення ПФУ

Попри те, що Пенсійний фонд України мав би бути націлений на справедливі рішення по відношенню до пенсіонерів, юридична практика на сьогодні часто свідчить про зворотне. Достатньо часто до нашої компанії звертаються клієнти, які потребують захисту своїх прав саме у тих ситуаціях, коли порушення відбувається з боку ПФУ. Тож така категорія запитів належить до вагомої спеціалізації компанії «Приходько та партнери».

Фото: Оскарження рішення ПФУЧинне законодавство та реальність, на жаль, часто ідуть врозріз одне з одним. Тож ситуація, коли чиновники з Пенсійного фонду усіляко налаштовані проти пенсіонера, не є рідкістю. Тому якісна юридична допомога має актуальність та дає можливість отримувати пенсію саме в тому розмірі, у якому це передбачено законодавством.

Фото: Оскарження рішення ПФУ

Найактуальніші категорії справ з оскарження дій ПФУ

Отож, торкнемося більш детально того, у яких випадках клієнти часто звертаються до нас:

  • Відмова у призначенні пенсії. Нерідко трапляється ситуація, коли стаж не враховується належним чином. Або, приміром, невідповідність записів у трудовій книжці стає причиною того, що вони не беруться до розгляду. Аби довести правду та відстояти свої права, варто скористатися послугами професійних юристів, здатних це зробити на належному рівні.
  • Відмова в переході з пенсії за віком на пенсію державного службовця по «старому» Закону. Колізії законодавства можуть бути причиною того, що чиновники роблять акцент на ті норми, які не відповідають реальній ситуації та справедливим принципам пенсійного забезпечення.
  • Відмова в перерахунку військової пенсії на підставі оновлених довідок. З таким запитом військовослужбовці на пенсії звертаються дуже часто. Попри бюрократичні ускладнення, ці справи є виграшними. Тож не варто опускати руки, отримавши щодо себе несправедливе рішення від ПФУ.
  • Відмова у перерахунку військової пенсії в належному відсотковому співвідношенні. У нас є чимало виграних справ, коли нам вдавалося у судовому порядку зобов’язати Пенсійний фонд врахувати усі, у тому числі – додаткові, види пенсійного забезпечення при перерахунку пенсії. Як результат – пенсія збільшується практично вдвічі, а за період, коли вона не була отримана у належному обсязі, військовий пенсіонер отримує відповідну компенсацію.
  • Відмова у перерахунку військової пенсії без обмеження максимального розміру пенсії. Запит у такому питанні теж зустрічається доволі часто, і ми знаємо, як з ним працювати.
  • Відмова у поверненні доплати для військових пенсіонерів в розмірі 2000 грн. Пенсія з такою доплатою є значно більш відчутною – особливо якщо врахувати фактор постійності її отримання.
  • Відмова у призначенні військової пенсії. Це буває, коли складно знайти документи, які підтверджували б перебування на певних посадах. Також іноді ПФУ не хоче враховувати пільгову вислугу років. Приміром, це періоди, де відповідною Постановою КМУ передбачається зарахування одного місяця за два чи три. Ми знаємо, як діяти у таких ситуаціях, аби відстояти права клієнта.
  • Відмова у призначенні доплати за проживання в ІІ та ІІІ зонах ЧАЕС. Це ще одна категорія запитів, де права пенсіонерів порушуються та потребують захисту.

Вище перелічено далеко не всі варіанти справ, у яких ми можемо допомогти клієнтам. Це лише найбільш поширені з них, а на практиці приводів для звернення може бути значно більше.

 

Фото: Оскарження рішення ПФУЯкі дії потрібно вчиняти, якщо наявний факт неправомірних дій з боку ПФУ?

Відмова від Пенсійного фонду не є кінцевим результатом у ситуації з призначенням чи перерахунком пенсії. Варто звертатись до спеціалістів, які мають досвід роботи з пенсійних питань. Завдання таких фахівців – ретельно проаналізувати ситуацію та обрати найбільш вдалий алгоритм дій у ній.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» має великий досвід роботи з вищезгаданих категорій справ щодо оскарження дій ПФУ. Тож ми можемо кваліфіковано і «під ключ» проконсультувати та в подальшому супроводжувати справу в судовій інстанції. Ми дбаємо про те, аби наші клієнти відчували надійну юридичну підтримку та мали впевненість у тому, що їхня справа буде вирішена позитивно.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви вже судились з Пенсійним фондом України?

Так
Ні

2 питання

У Вас цивільна пенсія?

Так
Ні

3 питання

У Вас пенсія правоохоронних структур чи військова?

Так
Ні

4 питання

Ви хочете оскаржити дії Пенсійного фонду?

Так
Ні
Чмона Альона Олександрівна
Помічник адвоката
E-mail
chmona@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-31

Експерт в галузі цивільних пенсій, перерахунку пенсій силових структур та військового права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація