Громадянство Ізраїля

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Громадянство Ізраїля

Громадянство Ізраїлю по репатріації

Питання репатріації до Ізраїлю регламентується двома ключовими нормативно-правовими актами цієї країни. Це закони «Про громадянство» (1952 року) та «Про повернення» (1950 року). Там йдеться про те, що кожний єврей має право на репатріацію. В Ізраїлі цей термін має назву «алія». Така можливість передбачена для тих, хто має єврейське походження та не має іншого віросповідання, окрім іудаїзму.

У чому полягає програма з репатріації?

Пільгами, котрі передбачені для євреїв, які повертаються на історичну батьківщину, є:

  • безкоштовний переліт;
  • матеріальна допомога протягом року;
  • можливість вибрати місце проживання та дату від’їзду;
  • безоплатні курси івриту;
  • податкові пільги (наприклад, вони стосуються податку на землю).

 

Це питання вирішується через відділ репатріації Посольства Ізраїлю в Україні. Коли іммігранти приїздять до Ізраїлю, там вони здійснюють реєстрацію у Міністерстві алії та інтеграції (абсорбції). Це дає можливість отримати документ, який має назву «теудат оле». Так називається посвідчення репатріанта. Далі репатріант може відкрити рахунок в банку та оформити допомогу, котра забезпечить йому прожитковий мінімум. Протягом року у нових репатріантів є можливість отримувати допомогу з «саль кліта» – так званого кошика абсорбції.

Щодо отримання громадянства Ізраїлю через репатріацію, то це доступно для тих, хто має єврейське коріння до третього коліна – тобто, йдеться про бабу та діда у тому числі. Водночас – така можливість доступна не лише для прямих нащадків євреїв, а й для другого з подружжя і дітей.

Чому юридичний супровід спрощує процедуру?

Черга на отримання громадянства через репатріацію може зайняти тривалий час, оскільки процедура має достатньо бюрократичних нюансів, починаючи зі збору документів та закінчуючи зустріччю з консулом. Коли цей процес супроводжує професійна команда юристів, він стає значно легшим.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» регулярно має справу з подібними запитами клієнтів, тому знає, яким має бути алгоритм дій. Коли люди намагаються самостійно діяти, у багатьох випадках візу вдається відкрити не з першої спроби. Аби клієнти могли уникнути таких ситуацій, існує опція юридичного супроводу.

Якими є основні етапи на шляху до ізраїльського громадянства?

Процедура отримання громадянства Ізраїлю на підставі репатріації передбачає наступні етапи:

 

Підготовка пакету документів для оформлення громадянства Ізраїля. Тут важливо подбати про повний перелік необхідної документації, аби не стикатися з відмовами.

 

Запис на прийом у консульство. Завданням юристів на цьому етапі є не лише забезпечити запис, а й підготувати клієнта до інтерв’ю та заповнення анкети репатріанта. Це спрощує комунікацію з уповноваженими представниками консульської установи.

 

Співбесіда. Майбутній репатріант надає консулу документи, котрі підтверджують наявність у нього єврейського коріння у відповідності до тих вимог, які встановлені для отримання громадянства Ізраїлю на підставі репатріації.

 

Оформлення візи та перевірка поданих документів. Особа, яка хоче отримати громадянство Ізраїлю за походженням, оформлює його поступово у декілька етапів. Спочатку потрібно отримати репатріаційну візу, аби полетіти до Ізраїлю, а далі – вже на місці займатися оформленням громадянства на подальших етапах.

 

Отримання паспорту. Місцеве МВС заносить дані особи до реєстру населення, а після цього видає тимчасовий паспорт.

Саме тимчасовий паспорт стає тим документом, на підставі якого репатріант зможе вчиняти правочини, пов’язані з відкриттям банківського рахунку, оформленням страховки, працевлаштуванням та орендою житла.

Таким чином, процедура повернення на історичну батьківщину тих євреїв, котрі мають відповідне коріння до третього покоління, є достатньо ретельно розробленою.

Юридичний супровід дає нагоду її пришвидшити, з огляду на те, що це вбереже від поширених помилок під час підготовки документів та заповнення анкети у консульській установі.

 

Види послуг компанії «Приходько та партнери»

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» надає своїм клієнтам наступні види послуг у цьому питанні:

  • Консультування. Під час консультації ви можете зорієнтуватися щодо перспектив отримання громадянства Ізраїлю на підставі репатріації саме у вашому випадку.
  • Повний правовий супровід. Юристи беруть на себе усі питання, котрі не вимагають вашої персональної присутності. А там, де ця присутність потрібна (як, наприклад, під час співбесіди у консульській установі), вам допомагають підготуватися.

Щоб дізнатись деталі оформлення громадянства Ізраїля – заповніть форму на нашому сайті і юрист з міграційного права зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є підстави для отримання громадянства Ізраїля?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Україні?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація