"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Розробка договору

Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Жоден серйозний бізнес не може існувати без такої складової як договір про надання тих чи інших послуг. Це одна й найбільш затребуваних послуг на ринку юридичних послуг, оскільки від чіткості складеного договору великою мірою залежить подальший комфорт сторін, які вступають у договірні стосунки. У нашої команди є величезний досвід у складанні договорів. Проте, ми не працюємо шаблонно, тож детально вивчаємо усі істотні обставини взаємодії сторін, яка регулюватиметься договірним чином. Розповімо більш детально про договори, за якими до нас здебільшого звертаються, а також – про переваги, які ми забезпечуємо своїм клієнтам.

Чому шаблонні договори – не найкращий варіант?

На сьогодні немає проблеми у тому, аби знайти та завантажити з Мережі найрізноманітніші варіанти договорів. Однак такий вибір часто несе за собою не лише ряд істотних недоліків, а й відверті ризики. Кожна людська взаємодія, котра регулюється договірним чином, є унікальною. А тому важливо, аби норми складеного договору передбачали обставини саме вашої з контрагентом співпраці. Це стосується як прав та обов’язків, так і питань відповідальності. Якщо взяті загальні норми, які не у повній мірі відображають предмет та особливості договірних взаємин, це стає своєрідною «бомбою сповільненої дії», яка може позначитися на самому фундаменті стосунків між сторонами.

Чим краще врегульовані усі значимі аспекти, тим більше є вірогідності того, що, навіть у разі погіршення взаємин між сторонами, умови договору будуть виконані. Саме тому подібна послуга є актуальною у ділових взаєминах.

Договір на розробку програмного забезпечення

З укладання цього договору починається співпраця розробника ІТ-продукту з його майбутнім власником. Варто одразу продумати та зафіксувати справедливі права та обов’язки сторін, аби взаємодія була комфортною.

Існують різні варіанти оплати за таким договором:

  • Наприклад, у випадку Fixed Budget розробнику передбачена фіксована сума за його працю.
  • А у випадку Out Staff оплачується час фахівців, які розробляють ПЗ.

Такий формат оптимальний для співпраці з досвідченими експертами, коли є розуміння, що цей час буде використано раціонально. Ми допоможемо максимально деталізувати істотні умови співпраці та закріпити їх у договорі, аби усі сторони були захищеними.

 

Розробка договору NDA

Договір про нерозголошення – документ, який є важливим у взаємодіях, де відбувається обмін закритою інформацією, знаннями, досвідом тощо. Такі договори потрібні при прийнятті на роботу людей, коли ви хочете захиститися від промислового шпіонажу. Ці питання можуть здатися другорядними, адже передусім роботодавець зважає на фаховість працівника. Однак етичні моменти є не менш важливими, якщо ви хочете вберегтися від зловживання працівниками в обізнаності у питаннях технологій, стратегій та особливостей продукту. Тому, аби вагомі умови взаємодії були дотримані, а конкуренти не дізналися зайвого, варто подбати про документальні аспекти співпраці з учасниками.

Договори купівлі-продажу та надання послуг

Економічні взаємини між людьми, коли йдеться про серйозні та вартісні питання, мають бути належним чином врегульовані. Є категорія договорів, до яких стоїть пряма законодавча вимога щодо письмової форми та нотаріального посвідчення. Юристи нашої компанії забезпечать вам якісну розробку таких договорів, аби обидві сторони мали чітко зафіксовані права й обов’язки, котрі стають захистом від неприємних несподіванок.

Угоди з нерухомістю

Якщо потреба у письмовій формі договору купівлі-продажу нерухомості є очевидною та законодавчо передбаченою, то з договором оренди часто відбувається інша ситуація на практиці. Масовим є явище, коли люди приймають на квартиру наймачів та обговорюють з ними умови в усній формі. Однак така ситуація в перспективі часто веде не до заробітку, а до збитків. Потім власник може стикнутися з тим, що частина майна зіпсована, тож йому доводиться відновлювати його, а притягти наймача до відповідальності немає підстав.

Тому дуже добре, коли є ретельно складений договір оренди, у якому передбачені права та обов’язки сторін, а також – зафіксовано стан квартири на момент підписання договору.

 

Трудові договори

Якісно врегульовані трудові правовідносини стають запорукою того, що обидві сторони будуть захищеними у правовому полі. Добре, коли використовується договір не за типовим шаблоном, а складений спеціально з урахуванням обставин та специфіки конкретної співпраці. Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» допоможуть у складенні саме такого договору.

Отож, підбиваючи підсумок, варто відзначити те, що хороший договір – той, який складений під конкретні сторони та їх співпраці. Лише за умови такого підходу можна бути певними в успішній взаємодії або належній відповідальності сторони, яка ухиляється від неї в односторонньому порядку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно розробити договір "під ключ"?

Так
Ні

2 питання

Ви хочете вдосконалити існуючий договір?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібен юридичний супровід бізнесу на постійній основі?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація