"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Послуги бухгалтера

Ворожбітова Кристина Юріївна
Головний Бухгалтер
E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

Послуги бухгалтера в Києві

Всі звикли що юрист – це професія, яка може вирішити майже всі проблеми і питання. Але не є подивом, що професія бухгалтера не менш важлива і широкопрофільна. Це дає можливість також надавати послуги з ведення бухобліку.

Бухгалтери Юридичної компанії «Приходько і партнери» виконують повний комплекс робіт з ведення бухгалтерського обліку підприємства. Ви можете вибрати індивідуальну схему обслуговування, яка буде відповідати потребам саме Вашого бізнесу.

Тонкощі бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського обліку є популярною послугою на всій території нашої країни. Абсолютно кожна компанія для успішного і якісного свого функціонування повинна отримувати регулярне отримання бухгалтерських послуг. Вести бухгалтерський облік, своєчасно виявляти можливі проблемні місця і проблеми, щоб уникнути зайвих витрат – може тільки професійний бухгалтер. Бухгалтерські послуги являють собою кваліфіковану підтримку, допомогу з метою вирішення проблем з бухгалтерією.

Ведення бухгалтерського обліку при спрощеній системі оподаткування або ж ведення бухгалтерського обліку підприємства не обмежуються шаблонної реєстрацією господарських операцій, податкових накладних або подачею звітності. Залежно від розміру компанії, складності бізнесу, наявності широкої внутрішньої структури, організаційно-правової форми, бухгалтер може виконувати такі завдання, як складання рахунків, накладних, актів, доручень, платіжних доручень та проведення оплати за рахунками, ведення табелів обліку робочого часу.

У чому проявляється послуга бухгалтера?

Хоча багато з цих завдань мають лише точковий характер і можуть служити лише окремими обов’язками працівника, власнику компанії вартість послуг зовнішньої фірми, на практиці обходитися дешевше, ніж оплата праці штатних фахівців, які виконують окремі функції.

Послуги бухгалтера проявляються в наступному:

 • Створення, ведення та архівування електронної облікової бази;
 • Архівування та зберігання документів (з повною гарантією їх збереження відповідно до договору);
 • Робота з бухгалтерськими документами підприємства;
 • Обслуговування клієнт-банку: розподіл платежів в обліковій базі, формування платіжних доручень;
 • Консультації з усіх практичних і правових питань, що стосуються обліку компанії;
 • Інвентаризація, списання, оцінка та складання бухгалтерського балансу;
 • Робота з контролюючими органами, відповіді на запити;
 • Формування та здачі регламентованої звітності;
 • Фінансовий і юридичний аудит;
 • Бухгалтерський аутсорсинг.

Послуги бухгалтера не закінчуються вищезазначеним переліком. Ми знаємо тонкощі і особливості податкового та кадрового обліку, знаємо, як будуються бізнес-процеси, а тому можемо підходити до вирішення кожного питання професійно і з гарантією позитивного результату.

Нові способи ведення бухгалтерії

Також ми використовуємо передові інформаційні технології, реєстри, обладнання та програмне забезпечення, що ставить надання послуг з ведення бухгалтерського обліку на якісно новий рівень.

Так як ведення бухгалтерського обліку є обов’язком всіх підприємств, то потрібно дотримуватися діючих правил ведення бухгалтерського обліку. Дізнатися інформацію про те, хто може вести звітність і про яких організаційних моментах слід подбати при організації бухгалтерського обліку – можна дізнавшись, поставивши запитання.

Онлайн консультування є також однією з послуг з ведення бухгалтерії. Її перевагою є те, що вона надається, не виходячи з офісу, що дуже актуально в часи карантину і тотальних обмежень. В рамках онлайн консультації Ви можете замовити приклад трудового договору, контракту, посадової інструкції, наказу … Також можете отримати розширену консультацію фахівця з постановки бухгалтерського обліку в організації.

Багато компаній мають неймовірним потенціалом. Але в більшій мене тільки аудитори допоможуть вам виявити це. Аудитори мають компетенцію використовувати проаналізовані бізнес-показники, щоб рекомендувати стійкі рішення для майбутнього компанії.

Це пов’язано з тим, що ризики для компанії не завжди очевидні. Аудитори виявляють їх до того, як вони перетворюються в проблему. Грунтуючись на своєму досвіді в різних галузях, наші аудитори проводять ґрунтовний аналіз та вказують на ризики. Таким чином, підприємці дізнаються, що їх аудитор – це партнер, на якого вони можуть покластися, проводячи аудит бізнесу. Професія аудитора – це вільна професія. Його сила в його незалежності. Грунтуючись на своїй спеціальної професійної кваліфікації, аудитори можуть проводити аудит бізнесу під свою відповідальність і незалежно.

Юридична компанія «Приходько і партнери» надає не тільки послуги бухгалтера на абонентській основі, але і допомогу Вашим штатним бухгалтерам. Наші юристи і бухгалтери знаходяться в постійному зв’язку з керівництвом кожного клієнта з метою надання консультацій, мінімізації ризиків, оптимізації податкового навантаження та витрат.

Причини для звернення до нас можуть бути різними, наприклад: недостатня кваліфікація штатних працівників, широкий спектр бухгалтерських питань, що випливають з внутрішньої специфіки роботи підприємства. Крім того, деякі бухгалтера є справжніми професіоналами своєї справи, але не знають як поводитися з контролюючими органами або за часів перевірок, як камеральних, так і виїзних.

Податкова складова ведення бухгалтерії

Податкове супроводження нашими фахівцями здійснюється шляхом ведення бухгалтерії Вашої компанії по всьому найскладнішим і важливих питань, що включає в себе:

 

консультації з питань бухгалтерії, податків і фінансів;

 

 

 

розробка індивідуальних схем фінансових потоків;

 

 

 

перевірка вірного складання первинних бухгалтерських документів Вашими співробітниками;

 

 

 

коригування бухгалтерського обліку;

 

 

 

податкова і фінансова оптимізація;

 

 

 

складання і подання звітності до контролюючих органів: податкової, Пенсійного фонду, статистики.

 

 

Дуже часто наші фахівці отримують звернення клієнтів, які тільки починають свій бізнес. Ми допомагаємо вирішити ряд питань на початковому етапі створення підприємства:

 • яку систему оподаткування вибрати в конкретному випадку: загальну або спрощену;
 • яку групу єдиного податку вибрати;
 • коли реєструватися платником податку на додану вартість.
 • реєструвати юридичну особу (товариство з обмеженою відповідальністю або фізична особа підприємця);

У такій ситуації краще всього звернутися до професіоналів, якими є Юридична компанія «Приходько і партнери». Незважаючи на гадану простоту відповіді на кожен з вищезазначених питань, вибір організаційно-правової форми бізнесу і форми оподаткування – завдання серйозне і складне. Ми враховуємо безліч чинників і нюансів:

 • хто основний покупець (приватні особи, підприємці чи фірми);
 • хто основний постачальник (неплатники ПДВ чи ні, іноземні суб’єкти);
 • який відсоток прибутку;
 • чи планується готівковий розрахунок;
 • ризики, пов’язані з податковим плануванням.

Аутсорсинг це в ногу з часом

Сьогодні на ринку дуже мало компаній в цій ніші, які відповідають стандартам великого бізнесу і можуть професійно обслуговувати клієнтів на високому рівні і надавати послуги бухгалтера. У більшості немає ні системи, ні стандартів. І це сильно знижує сервіс і результати взаємодії. Саме тому аутсорсинг не для бідних, а для ефективних. Просто цю ефективність треба показати і побудувати:

 • Побудувати ланцюжок відносин з усіма клієнтами;
 • Регламентувати роботу всіх фахівців усередині компанії;
 • Впроваджувати сучасні технології та автоматизацію та інше.

Вищезазначене дозволить Вам укладати серйозні контракти і не боятися вести переговори з контрагентами, так як ви пропонуєте ефективну систему роботи, яка економить ресурси і час бізнесу.

І так, вибравши віддалене ведення бухгалтерського обліку, Ви отримуєте:

 • Оперативні консультації. Ніколи податкова служба не дасть чітку відповідь на Вашу проблему або питання. А ми знаємо, і ми готові Вам допомогти.
 • Перехід на інші системи оподаткування, які будуть більш вигідні.
 • Кваліфікована допомога з кредитними канікулами та іншими відстрочками.
 • Дистанційна здача звітності за допомогою електронного цифрового підпису (дуже зручно, оскільки Вам не потрібно нікуди ходити).

Наше завдання, порахувати все за Вас, зробити все платіжки в банку і своєчасно Вам повідомити про реальні ризики. Погодьтеся, що це знімає з Вас головний біль. Де брати реквізити, як вважати, коли платити або кожен раз шукати разово бухгалтера, який допоможе? Хай допоможе, але за разову послугу він відповідальності не несе і зробивши разову роботу, відповідальність нести за майбутні проблеми нести не буде. І ситуація може повторитися.

Особливості роботи з ЮК «Приходько та партнери»

Звернувшись до фахівців Юридичної компанії «Приходько та партнери» Ви отримуєте такі переваги:

Підвищення результатів та одночасне зниження витрат;

Підтримку профільних спеціалістів;

Детальну звітність щодо наданих послуг;

Підтримка 24/7.

Своїм клієнтам ми пропонуємо п’ятикрокову інструкцію по роботі:

1

Звернення

Ви звертаєтеся до нас по телефону, по електронній пошті або через «форму заявки» з нашого сайту.
2

Нашу пропозицію

Ми висилаємо Вам опитувальний лист для визначення потреб Вашої компанії і готуємо для Вас індивідуальну комерційну пропозицію.
3

Укладання договору

Ми призначаємо зустріч у Вашому або нашому офісі, погоджуємо з Вами умови обслуговування і укладаємо договір на тестовий період (наприклад, 3 місяці).
4

Тестовий період

За Вами як контактна особа закріплюється персональний юрист і необхідну кількість фахівців для супроводу Вашого бізнесу.
5

Співробітництво

Після закінчення тестового періоду ми зустрічаємося для обговорення довгострокового співробітництва і коригування договірних умов.

Професійне бухгалтерське обслуговування компаній – одне з ключових напрямків нашої діяльності. Забезпечуємо фінансову безпеку шляхом побудови повноцінної системи обліку. Законність і ефективність методів, повнота і достовірність звітності. Правила постановки системи обліку залежать від організаційної форми підприємства, податкового режиму, а також інших параметрів. Представники малого бізнесу має право скористатися пільгою і перейти до спрощених механізмів. Порядок звільнення від обов’язку ведення бухгалтерського обліку в Києві не відрізняється від загальноукраїнського. Повністю відмовитися від документування не можна. Нехтувати системою контролю руху коштів і матеріальних цінностей не рекомендують професійні юристи.

Індивідуальний підхід і гнучка цінова політика робить пропозицію особливо актуальним для представників середнього та малого бізнесу. Співпраця будується з урахуванням інтересів клієнта. Пріоритетами у виборі методик ведення бухгалтерії організації є законність і юридична безпека. Замовник отримує гарантії дотримання всіх діючих стандартів, а також гарантії захисту від претензій.

Обслуговування надається як юридичним особам, так і підприємцям.

У роботі з клієнтами спираємося також на вимоги цивільного законодавства, матеріали судової практики, внутрішньовідомчі документи і методичні рекомендації.

Всі представники бізнесу хочуть стабільності і гарантій. Ми для своїх клієнтів є рівноправними партнерами. Таким чином, ми можемо забезпечити сталий розвиток компаній. Ділові секрети знаходяться в надійних руках, оскільки конфіденційність є частиною нашої професійної самооцінки. Звертайтеся і вибирайте тільки професіоналів своєї справи – Юридичну компанію «Приходько і партнери», наші фахівці раді Вам допомогти.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас ТОВ на загальній системі оподаткування?

Так
Ні

2 питання

У Вас ФОП на спрощенній системі оподаткування?

Так
Ні

3 питання

У Вас в штаті є бухгалтер?

Так
Ні

4 питання

У Вас ТОВ на єдиному податку?

Так
Ні

5 питання

У Вас в штаті більше 10 співробітників?

Так
Ні

6 питання

У Вас оборот в місяць більше 1 мільйона гривень?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу