«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Заява про надання відомостей з державного земельного кадастру

В більшості випадків необхідність отримання інформації з Державного земельного кадастру може знадобитися юридичним та фізичним особам, які бажають продати/подарувати чи в будь-який інший спосіб використовувати земельну ділянку. В цій статті ми розглянемо порядок подання заяви про отримання  даних з державного земельного кадастру. Це одна з послуг, яку надають фахівці нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

 

Законодавча база питання

Розпочнемо з того, що Державний земельний кадастр являється в нашій державі єдиною геоінформаційної системою. В ній містяться відомості про землі, які розташовані в межах українського держкордону. Серед повноважень  представників цієї державної системи:

 • Оцінка функціонального призначення землі.
 • Обмеження використання землі.
 • Оцінка, перерозподіл земель між їх власниками та людьми, які користуються землею на певних умовах.

На сьогодні відомості про земельні ділянки – відкриті та загальнодоступні. Виключення – випадки, які передбачені Законом. Вказані відомості надаються, серед іншого, у формі відомостей з державного земельного кадастру.

Більш детально розглянемо особливості цього документу. В ньому міститься інформація щодо земельної ділянки та підтверджуються дані про земельну ділянку, внесені до Державного земельного кадастру. Цей документ являється дуже важливим. Саме він дозволяє вчинювати правочини із земельною ділянкою:

 • Укладення договору дарування.
 • Здійснення угод, пов’язаних з купівлею-продажем.
 • Договори міни, спадкування, оренди та ін.

Інформація з державного земельного кадастру необхідна в процесі реєстрації земельної ділянки та в процесі присвоєння нового кадастрового номера. Витяг може надаватися у електронній та письмовій формах.

В якому вигляді оформлюється заява?

Передовсім, для отримання інформації з державного земельного кадастру треба підготувати заяву. Вона подається в електронній чи паперовій формі.

Норми оформлення заяви вказані в додатку 42. В цьому додатку мова йде про  Порядок ведення Державного земельного кадастру. Цей порядок було затверджено Постановою Кабінету Міністрів №1051 від 17 жовтня 2012 року.

Серед нормативних документів, які регламентують оформлення заяви про  надання відомостей з державного земельного кадастру:

 • Закони України.
 • Розпорядження Кабінету Міністрів України.

Допомога юристів в оформлені заяви про надання інформації з державного земельного кадастру

 Для правильного оформлення заяви про надання відомостей з державного земельного кадастру краще скористатися допомогою професійних юристів.

 

Якщо заява буде оформлена неправильно, особа може отримати відмову у наданні адміністративної послуги. Найчастіше це відбувається у наступних випадках:

 • Звернення неналежної особи для надання інформації з Державного земельного кадастру.
 • Документи наданні в неповному обсязі (відсутність документів відповідно до вимог, які встановлені законом).
 • Відсутність запитуваних відомостей у Державному земельному кадастрі.

Ми допоможемо Вам уникнути цих проблем. В результаті Ви отримаєте Витяг з державного земельного кадастру, де будуть вказані всі відомості щодо наявних речових прав на земельну ділянку.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з підготовки заяви про надання відомостей з державного земельного кадастру заповніть форму нижче

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно отримати Витяг з Державного земельного кадастру?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація адвокта з земельних питань?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога адвоката при оформленні заяви про надання відомостей з державного земельного кадастру?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Заява про надання відомостей з державного земельного кадастру”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація