«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Захист у кримінальній справі – допомога адвоката у кримінальних справах

Кримінальний адвокат – це особа, яка являється безпосереднім учасником кримінального процесу. Головне його завдання – захист прав обвинуваченого, підозрюваного чи здійснення перекваліфікування справи. Якщо Вам потрібен захист у кримінальній справі, адвокати Приходько та Партнери допоможуть захистити Ваші права.

Ми зможемо оскаржити запобіжний захід (за потреби), проведемо необхідні слідчі дії (допити, обшуки, експертизи, огляди). Наші адвокати в кримінальних провадженнях – активні захисники Ваших інтересів.

Кожен клієнт Приходько та Партнери – унікальний, як і його ситуація. Саме тому ми намагаємось з’ясувати всі деталі та особливості кожного кримінального провадження. Ми проводимо глибокий аналіз кожного провадження та працюємо над розробкою ефективної стратегії захисту. Ця стратегія буде враховувати всі потреби клієнта та нюанси справи.

Повноваження адвоката у кримінальній справі

Адвокат у кримінальних справах користується правами, передбаченими чинним українським законодавством та процесуальними правами свого довірителя.

Основні права та обов’язки кримінального адвоката прописані в Законі «Про адвокатуру», а також в Кримінальному процесуальному кодексі.

Серед прав та повноважень кримінального адвоката:

 • Можливість вивчення матеріалів кримінального провадження.
 • Ініціювання проведення слідчих заходів.
 • Присутність та участь в допитах та інших слідчих діях.
 • Збір доказової бази.
 • Подання клопотань.
 • Оскарження дій/рішень/бездіяльності посадових осіб прокуратури і поліції.

Ми простежимо за дотриманням усіх Ваших прав на різних етапах кримінальної справи. Такі дії максимально сприятимуть досягненню бажаного та справедливого рішення в кримінальному провадженні.

Захист професійних адвокатів у кримінальних справах

Адвокати Приходько та Партнери мають необхідний досвід для надання максимально ефективної правової допомоги своїм клієнтам. Практично у 100% випадків наші адвокати у кримінальних справах можуть спрогнозувати кінцевий підсумок досудового розслідування або розгляду справи в рамках кримінального провадження.

Ми завжди максимально чесні зі своїми клієнтами та не обіцяємо того, що не можемо виконати. Тільки в цьому випадку Ви можете бути впевнені у позитивному результаті.

Клієнти Приходько та Партнери можуть розраховувати на:

 • Індивідуальний підхід.
 • Високу якість послуг.
 • Професіоналізм.
 • Оперативність у вирішенні навіть самих екстрених завдань.
 • Застосування тільки перевірених юридичних рішень.
 • Вигідні умови співпраці.

Якщо Ви потребуєте послуг надійного і професійного юриста у кримінальних справах, адвокати Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому. Кожен наш клієнт може розраховувати на високий рівень надання юридичних послуг та індивідуальний підхід. Саме це запорука нашого багаторічного успіху!

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг адвоката у кримінальних справах заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Потребуєте захисту у кримінальній справі?

Так
Ні

2 питання

Чи зверталися Ви раніше за допомогою до юристів?

Так
Ні

3 питання

Послуги кримінального адвоката Вам потрібні терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація