Адвокат по спадковим справам

"Очікуваний результат від нашої роботи - наша норма. Давати клієнту більше ніж він очікує - наша ціль."

Сулик Роман Андрійович

Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності.

Зв'язатися зараз

Адвокат по спадковим справам

Адвокат по спадковим справам

Автор

Сулик Роман Андрійович

Адвокат зі спадкових справ

Тільки в ідеалі оформлення спадщини – проста процедура, в якій чергу до державного нотаріуса є єдиним неприємним моментом. Насправді, звернувшись до нотаріуса, спадкоємець може отримати відмову. Ще гірша ситуація, коли між спадкоємцями розпалюється справжня війна за майно покійного.

Адвокат по спадкових справах – це фахівець, який об’єктивно оцінює і роз’яснює спадкоємцю його шанси на те чи інше рішення питання, а також супроводжує на шляху до досягнення поставленої мети. Хочете оформити спадщину – адвокат допоможе!

 

Які послуги адвоката по спадкових справах можна отримати в ЮК «Приходько та Партнери»?

Запитів «адвокат зі спадкування Київ» вводиться в пошукові системи величезна кількість. Спектр проблем, пов’язаних зі спадщиною, досить широкий. Адвокати по спадкових справах ЮК «Приходько та Партнери» прагнуть перекривати потреби клієнтів, тому робота проводиться за такими напрямками:

 • Оскарження дій та рішень нотаріуса, в тому числі – визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.
 • Встановлення в судовому порядку фактів, що мають юридичне значення, які адвокат по спадкових справах потім використовує для оформлення спадщини (наприклад, факту наявності родинних зв’язків, перебування на утриманні, проживання однією сім’єю).
 • Визнання недійсним заповіту.
 • Розділ майна між спадкоємцями за допомогою укладення нотаріального договору і в суді.
 • Захист прав малолітніх і неповнолітніх осіб, а також спадкоємців, які мають право претендувати на обов’язкову частку у спадщині.
 • Супровід процесу успадкування банківських вкладів, а також майна, яке знаходиться за кордоном (в тому числі, адвокат у справах спадщини займається пошуком грошових вкладів за допомогою подачі нотаріальних запитів).
 • Участь у вирішенні спорів між спадкоємцями щодо зміни черговості спадкування, усунення від права на спадщину, а також про включення майна в спадок.

Які вигоди отримує клієнт, коли на допомогу приходить адвокат по спадкових спорах?

Коло спадкоємців – це найчастіше родичі, близькі люди, які недавно втратили дорогого для них людини. Але одночасно матеріальний інтерес розпалює між цими людьми ворожнечу.

До відома! Адвокат зі спадкових питань – це відмінний медіатор (парламентер), який глибоко розуміє і завжди враховує емоційні моменти взаємовідносин між спадкоємцями. У пріоритеті при вирішенні спадкових спорів – досягнення консенсусу і висновок нотаріального договору про розподіл майна без суду. Більш того, навіть в ході судового спору спадковий адвокат розглядає і пропонує клієнтам можливість укладення мирової угоди.

Якщо до вас прийшов на допомогу адвокат – спадок часто оформляється «під ключ». Ви будете проінформовані про хід вирішення проблеми, але не будете обтяжені взаємодією з держ. органами, збором документів і підготовкою до судових слухань.

 

Яка вартість послуг адвоката у спадкових справах?

Оскільки різна ступінь складності кожної послуги адвоката по спадкових справах – ціни теж різні. Наприклад, в багажі досвіду фахівців ЮК «Приходько та Партнери» кейси по успішному вирішенню таких складних питань, як визнання недійсним заповіту та визнання права власності на спадкове майно в суді.

Разом з тим, ми надаємо разові консультації по телефону і особисто клієнтам, що потрапляють до нас на сайт за запитом «адвокат спадок Київ». Таких клієнтів цікавить:

 • можливість відновлення пропущеного строку на подачу заяви нотаріусу;
 • вирішення проблеми з відсутністю правовстановлюючих документів на майно;
 • невизначеність частини спадщини;
 • визнання претендентів на спадкування негідними;
 • ряд інших моментів.

Якщо потрібен адвокат зі спадкових справ: Київ – місто, де його можна знайти без труднощів. Але зі складними проблемами розбереться далеко не кожен адвокат, спадкові справи «з підводними каменями» довіряйте тільки кращим фахівцям. У їх числі – юристи ЮК «Приходько та Партнери».

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зверталися до нотаріуса для набуття спадщини?

Так
Ні

2 питання

Ви маєте оригінали документів на спадкове майно?

Так
Ні

3 питання

Спадкове майно знаходиться у Києві?

Так
Ні
Сулик Роман Андрійович
Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація