"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Піпко Володимир Сергійович
E-mail
pipko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

АВТОАДВОКАТ ЗІ СТ. 130 КУпАП

E-mail
pipko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

АВТОАДВОКАТ ЗІ СТ. 130 КУпАП

Ситуації пов’язані зі складанням протоколів про адміністративне правопорушення за ознаками статті 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення можуть відбуватись не тільки по відношенню до водіїв які сідають за кермо напідпитку, а і по відношенню до водіїв які нічого не вживали перед тим як керувати автотранспортом.

Отже, що робити якщо по відношенню до Вас склали протокол про адміністративне правопорушення за ознаками статті 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення?

ВСТАНОВЛЕННЯ ІСТОТНИХ ОБСТАВИН, ЩО МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СПРАВИ

Варто зазначити, що захистити самому себе особі які не має вищої юридичної освіти та відповідного досвіду у даній категорії справ буде вкрай тяжко, тому краще звернутись до авто адвоката зі статті 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Проте, якщо Ви вирішили представляти свої інтереси самостійно, для початку Вам необхідно ознайомитись зі всіма наявними матеріалами справи, отримати копії наявних матеріалів відеофіксації з нагрудних камер представників патрульної поліції, після чого провести аналіз даних матеріалів та надати правову оцінку.

АВТОАДВОКАТ ЗІ СТАТТІ 130 КОДЕКСУ УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ РЕКОМЕНДУЄ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАСТУПНЕ:

Ключовими моментами є те що потрібно розуміти, чи з дотриманням відповідного порядку проводиться огляд на стан алкогольного сп’яніння і чи з дотриманням відповідних норм поліцейськими заповнено акт огляду на стан алкогольного сп’яніння, чи з дотриманням законодавства складено сам протокол про адміністративне правопорушення, чи було поліцейськими залучено двоє свідків під час його складання, чи є прилад яким проводилось тестування на стан алкогольного сп’яніння належним чином сертифікованим. Також, під час ознайомлення з матеріалами відеофіксації необхідно надати правову оцінку поведінці особи яка притягається до адміністративної відповідальності за ознаками ст. 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення і діям самих представників патрульної поліції.

АВТОАДВОКАТ ЗІ СТАТТІ 130 КОДЕКСУ УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ВЧИНЯЄ НАСТУПНІ ЗАХОДИ:

1) Аналіз обставин, що викладені у протоколі та/або постанові про адміністративне правопорушення;

2) Консультація із детальним роз’ясненням правових аспектів, що мають відношення до справи;

3) Підготовка до оскарження протоколу та/або постанови про адміністративне порушення, збір доказів по справі.

4) Аналіз актуальної судової практики щодо застосування норм встановлених Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кодексу адміністративного судочинства України;

5) Підготовка та подання заперечення проти протоколу та відповідних клопотань;

6) Участь в судових засіданнях;

7) Отримання рішення суду.

ВИСНОВОК:

Як зазначалось вище, захистити самому свої інтереси не маючи спеціальних знань у даному напрямку буде досить складно і допустивши навіть незначні помилки, Ви можете в результаті сплатити чималу суму штрафу та бути позбавленим права керування транспортним засобом на строк від одного року.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу