Громадянство Мальти за інвестиції

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Громадянство Мальти за інвестиції

Мальта є однією з тих країн, які вважаються популярними та привабливими у контексті отримання громадянства для інвесторів. Механізм на рівні правового поля є достатньо добре врегульованим, тож оптимальним рішенням буде знайти свого юриста, котрий спеціалізується на цій темі та забезпечить вам якісний супровід. В адвокатському бюро «Приходько та партнери» працюють фахівці, серед яких є знавці з міграційного права. Ми завжди тримаємо руку на пульсі правових новин і тенденцій та знаємо про те, які актуальні можливості у цій галузі юриспруденції користуються попитом в українців. І, звісно ж, маємо достатній напрацьований досвід, аби якісно вам допомагати.

 

Що варто знати про отримання мальтійського громадянства для інвесторів?

Коли іноземець стає інвестором в економіку Мальти, це допомагає йому оформити посвідку на проживання протягом дуже короткого проміжку часу. На це йде від одного до трьох тижнів. А далі можна поступово займатися питанням оформлення громадянства Мальти. В залежності від того, якою буде сума ваших інвестицій, ви зможете оформити громадянство через 1-3 роки проживання в цій країні.

Мальтійське законодавство встановлює певні вимоги щодо суми інвестицій. У залежності від їх типу, це може бути сума від 690 тисяч євро до 1 мільйона 460 тисяч євро.

Якщо вас цікавить більш детальна консультація стосовно типів та розмірів інвестицій, які у швидкій перспективі дозволяють отримати громадянство Мальти, ми детально розповідаємо про це на своїх консультаціях та допомагаємо клієнтам зорієнтуватися стосовно того, які інвестиційні можливості будуть оптимальними, з огляду саме на їхній запит.

Чому інвестування в економіку Мальти вважається привабливим?

Є цілий спектр причин, чому значна кількість інвесторів обирають саме цю країну – не лише в контексті вкладення коштів у її економіку, а й в питанні отримання тамтешнього громадянства. Отже, життя на Мальті є привабливим, з огляду на наступні фактори:

  • Низький рівень злочинності. Правопорядок у цій країні є достатньо налагодженим. Тому її часто обирають ті, хто вважає своїм пріоритетом безпеку, комфорт і усвідомлення власної захищеності на рівні законодавства.
  • Високий рівень життя. Економіка країни процвітає, тож інвестування у неї стає достатньо гарним рішенням.
  • Відмінна якість освіти та медицини. Неможливо було б уявити повноцінне щасливе життя в державі, де нерозвинена медична та освітня галузі. Влада і суспільство Мальти подбали про те, щоб у цих двох контекстах країна була привабливою.
  • Теплий клімат. Вже один лиш цей фактор, сам по собі, мотивує багатьох людей мріяти про життя на Мальті. А якщо розглядати його в комплексі з усім вищеперерахованим, то стає зрозуміло, чому так багато інвесторів обирають в якості країни проживання саме Мальту.

Ну і на завершення огляду всіх переваг, варто згадати про ще один плюс. Щоб жити на Мальті, не обов’язково вчити мальтійську мову. Такої вимоги на рівні законодавства не висувається.

Чим ми можемо бути корисними?

Якщо ви хочете отримати громадянство Мальти, ставши інвестором в економіку цієї країни, наша команда знає, як допомогти максимально якісно. Супровід таких клієнтських запитів у форматі «під ключ» належить до нашої спеціалізації, тому ви можете отримати послуги у наступних напрямках:

 

Допомога з визначенням оптимального типу інвестицій, які відповідають вашому запиту.

 

Супровід в отриманні усіх необхідних прав та документів, де закріплено податковий номер.

 

Допомога з підбором нерухомості.

 

Супровід в отриманні посвідки на проживання та громадянства.

Ми добре розуміємо те, як складно буває розібратися в законодавстві Мальти тим, хто не має досвіду проживання в цій країні та не знає особливостей місцевої правової системи. Але саме для таких випадків існує послуга юридичного супроводу. Щоб все вдалося так, як ви прагнете, варто знати багато законодавчих нюансів. Наприклад, для скорочення терміну отримання громадянства з трьох років до року потрібно збільшити суму інвестицій з мінімуму в 690 тисяч євро до 750 тисяч євро. Ця різниця не є суттєвою в межах такої великої суми, однак вона значно впливає на терміни, в які інвестор може стати громадянином Мальти.

 

Вище був лиш один приклад того, як юридичні знання допомагають обирати для себе найбільш оптимальні можливості. Здійснюючи юридичний супровід, наші фахівці розкажуть вам ще багато актуального. Щоб отримати актуальну інформацію щодо оформлення громадянства Мальти або замовити супровід процедури – заповніть форму на сайті і наш юрист з міграційного права з Вами зв’яжеться найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь на території України?

Так
Ні

2 питання

У Вас є відкритий рахунок у банку на Мальті?

Так
Ні

3 питання

Ви проживаєте на території Мальти?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібен юридичний супровід оформлення громадянства Мальти?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

14

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація