Підготовка тендерної пропозиції

«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Підготовка тендерної пропозиції

Процес підготовки тендерної документації до участі у державних та приватних закупівлях – достатньо складний. Він потребує уваги та максимальної сконцентрованості. Це, по суті, своєрідна інструкція, яка використовується учасниками тендерів для підготовки власних пропозицій. В тендерній документації варто детально вказати всі вимоги та критерії до постачальників, а також кількісні, якісні, технічні характеристики продукту, який Ви плануєте закуповувати. Підготовку тендерної документації варто довірити справжнім професіоналам. В цьому Вам допоможуть спеціалісти «PRIKHODKO & PARTNERS».

 

Фото: Підготовка тендерної пропозиції

Документи, необхідні для участі в тендері

Участь в комерційних та державних закупівлях вимагає правильної підготовки, серед складових якої – оформлення повного пакета документів та надання тендерної пропозиції. Лише однієї неточності чи помилки достатньо для небажаних наслідків – дискваліфікації та втрати потенційних прибутків. Саме тому, дуже важливо максимально уважно підійти до цього питання. Доскональне знання всіх юридичних нюансів та практичний досвід дозволяють фахівцям «PRIKHODKO & PARTNERS» підготувати всі необхідні документи.

Серед документів, які необхідні для участі в тендері:

  • Загальні документи

Вони характеризують тип господарської діяльності. Серед обов’язкових документів: Виписка з Реєстру підприємців, Виписка з Реєстру платників податків.

  • Документи-підтвердження відповідності предмета закупівлі

Предмет закупівлі має відповідати всім технічним вимогам, які були до  цього встановлені замовником. Все це має бути документально підтверджено. Серед цих документів: сертифікати, ліцензії, кошторис та ін.

  • Документи-підтвердження кваліфікаційних критеріїв

Це фінансові звіти, довідка про наявність матеріально-технічної бази, штатний розпис та ін.

  • Документи-підтвердження забезпечення договору або тендерної пропозиції

До цієї категорії документів входить, передусім, банківська гарантія.

Важливо: повний перелік документів, які необхідні для участі в тендері, підбираються відповідно до вимог замовника. Ми гарантуємо якісну підготовку будь-якої групи документів.

 

Етапи підготовки тендерної документації

Якщо Ви бажаєте стати переможцем в тендерних закупівлях, зверніться до юристів «PRIKHODKO & PARTNERS». Правильно підготовлена документація – важлива складова успіху в тендерах. Юристи нашої компанії спеціалізуються на якісній підготовці тендерної документації у встановлені строки, розпочинаючи  з аналізу тендерної документації і закінчуючи банківськими гарантіями та іншими документами. В результаті Ви отримаєте цілісний пакет документів. Все, що Вам потрібно буде зробити – підписати їх. Все інше ми зробимо за Вас.

Ми гарантуємо якісну пропозицію, яка буде відповідати всім вимогам, які висуваються до тендерної документації організатором торгів.

Серед етапів підготовки тендерної документації:

  1. Складання документації для участі в тендері відповідно до всіх вимог та критеріїв замовника.
  2. Проведення експертизи документації для тендерів та інших рішень замовника. Всі документи мають відповідати нормам чинного законодавства.
  3. Підготовка документів відповідно до всіх вимог тендерної документації.
  4. Підготовка наступних документів: звіт про укладений договір; вимог та скарг про усунення порушень; індивідуальної антикорупційної програми та ін.

Фото: Підготовка тендерної пропозиції

Чому саме «PRIKHODKO & PARTNERS» для підготовки тендерної документації?

Фахівці нашої юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS» в обов’язковому порядку проводять правову експертизу всіх тендерних пропозицій до їх оприлюднення. Таким чином, Ви зможете уникнути фінансових санкцій та репутаційних ризиків.

Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» здатні захистити Вас від виникнення неприємних ситуацій. Все, що Вам потрібно зробити, заповнити  заявку на нашому сайті!

 

Окрім підготовки тендерної документації, ми також здійснюємо організацію участі в аукціоні та інших процедурах, які можуть зацікавити представників бюджетних організацій та установ.

Завдяки підготовці тендерної документації досвідченими юристами, Ви мінімізуєте ризик виникнення спірних ситуацій! Чекаємо на консультації! Залиште заявку у формі нижче для розрахунку ціни підготовки тендерної документації від нашої компанії.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви вже приймали участь у тендерах раніше?

Так
Ні

2 питання

Розробка тендерної пропозиції Вам потрібна терміново?

Так
Ні

3 питання

Сумма тендеру перевищує 1 500 000 грн?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація