«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по корупційним порушенням

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по корупційним порушенням в Києві

Навколо протидії корупції не вщухає ажіотаж. Почали функціонувати спеціальні антикорупційні органи – Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Вищий антикорупційний суд України (ВАСУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), Національне агентство по запобіганню корупції (НАПКА).

Але кількість корупційних порушень не зменшується, а під санкції антикорупційних органів потрапляють не завжди винні особи. Саме тому затребуваним стає профільний фахівець в даній області – адвокат по корупційним порушенням.

Якими питаннями займається адвокат по корупційним порушенням ЮК «Приходько та Партнери»?

У зв’язку з актуальним запитом часу ЮК «Приходько та Партнери» активно розвиває напрямок по захисту осіб, яких можуть бути притягнутими до відповідальності за корупційні порушення.

Важливо! Адвокати та юристи нашої компанії будуть корисними в разі загрози притягнення до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної та/або цивільно-правової відповідальності за корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією.

 

 

Кримінальні злочини

Перелік корупційних кримінальних злочинів чітко визначений в примітці до статті 45 Кримінального кодексу. Йдеться про 20 порушень (серед них – хабарництво і зловживання владою).

Адміністративні правопорушення

Притягнення до адмін. відповідальності може бути застосовано виключно до правопорушень, пов’язаних з корупцією (а не корупційним правопорушенням!). Питання про притягнення до такої відповідальності розглядається при несвоєчасному поданні декларації, неповідомлення про наявність конфлікту інтересів і так далі.

 

Застосування дисциплінарної та цивільно-правової відповідальності

Завдання адвоката – довести необґрунтованість і/або незаконність притягнення особи до відповідальності. Для цього є ефективні правові засоби!Андрій Приходько

На практиці мова йде про звільнення та/або відшкодування шкоди, заподіяної корупційним діянням. Дані види відповідальності можуть застосовуватися, як окремо, так і в поєднанні з кримінальної/адміністративною відповідальністю.

Залишіть заявку нижче на розрахунок вартості послуг адвоката з корупційних порушень. Ми професійно захистимо Ваші права у суді чи в рамках досудового розслідування.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви вже у статусі підозрюваного чи обвинуваченого?

Так
Ні

3 питання

Ви у статусі свідка?

Так
Ні

4 питання

Ви у статусі потерпілого?

Так
Ні

5 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

6 питання

Юридична допомога потрібна Вам терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація