«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат в Румунії

Адвокати нашої юридичної компанії Приходько та Партнери надають професійну допомогу своїм клієнтам не тільки на території України, а й закордоном. Серед популярних послуг, які ми надаємо – послуги адвоката в Румунії. Ми маємо великий досвід роботи, який дозволяє вирішувати навіть найскладніші питання. 

Варто зазначити, що між Україною та Румунією встановлено достатньо дружні відносини. Ще в 2014 році уряд Румунії засудив дії Кремля, підтримавши територіальну цілісність нашої держави. Ситуація не змінилася і після повномасштабного вторгнення. На сьогодні Румунія активно допомагає Україні, зокрема, надаючи озброєння. З лютого 2022 року до Румунії виїхали десятки тисяч наших співгромадян. Саме тому послуги адвоката в Румунії мають підвищений попит. Конфіденційність, професіоналізм, вміння оперативно розв’язувати найскладніші питання – все це робить нас лідерами серед інших адвокатських бюро. 

Послуги адвокатів в Румунії 

Ми пропонуємо свої послуги як фізичним, так і юридичним особам. Наприклад, Ви вирішили відкрити філію своєї компанії в Румунії. Що потрібно при цьому враховувати? Треба, передусім, ознайомитись з особливостями ведення бізнесу на території цієї держави.

На фоні інших європейських держав Румунія відрізняється низькою схемою оподаткування. В Румунії відсутні: надзвичайні податки, спеціальне страхування для акціонерів, дострокова сплата податків та ін. 

Процедура створення власної компанії – достатньо зрозуміла та проста. Можна підлаштувати її функціонування під власні умови. Кожен підприємець знаходиться під юридичним захистом. Економіка Румунії – одна з найсильніших у Південно-Східній Європі.

Юристи Приходько та Партнери здійснюють реєстрацію нових фірм в Румунії, а також супроводжують функціонування вже створеного бізнесу. Ми спеціалізуємось на укладенні договорів, які знадобляться як для приватних, так і для комерційних цілей. 

Якщо Вам потрібно відкрити банківський рахунок в Румунії, ми допоможемо і в цьому. Для кожного клієнта ми підбираємо найбільш оптимальний варіант. Все залежить від характеристик та особливостей Вашого бізнес-проєкту. 

Ще один напрямок нашої роботи – супровід угод купівлі/продажу. Ми надаємо професійне юридичне консультування, здійснюємо підготовку та експертизу необхідних документів, супроводжуємо угоди, оформлюємо право власності в Румунії. На останньому напрямку зупинимось більш детально.

Дуже часто виникають сімейні суперечки, які важко розв’язати без залучення професійного адвоката. Фахівці Приходько та Партнери надають послуги в сфері сімейного законодавства, а саме: ведення процесу розлучення, поділ майна, встановлення батьківства. Якщо Вам потрібно оформити спадщину в Румунії, ми допоможемо і в цьому. 

Пріоритетність інтересів кожного клієнта

Фахівці Приходько та Партнери надають якісні професійні адвокатські послуги в Румунії та інших країнах. Ми маємо необхідну кваліфікацію, знаємось на всіх європейських вимогах та нормах. Наші адвокати підготують план дій для розв’язання будь-яких проблем як фізичних, так і юридичних осіб. Наша підтримка в режимі 24/7 дозволить налагодити повноцінне життя та бізнес в Румунії. Ми завжди підкажемо правильні рішення та будемо супроводжувати Вас та Ваш бізнес. Кожен наш клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід. Саме це являється запорукою нашого багаторічного успіху.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката в Румунії заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви вже звертались до місцевих юристів?

Так
Ні

2 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні

3 питання

Ви маєте юридичні проблеми в Румунії?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація