"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Лист-претензія про невиконання умов договору

Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Бізнес поєднує багато сфер та сегментів ринку, де щодня доводиться взаємодіяти з різними контрагентами. Далеко не завжди можна побачити чи спрогнозувати те, що потенційний партнер є недобросовісним, адже на початку співпраці усі намагаються справити відмінне враження про себе. Але якщо сталося так, що умови договору порушуються, варто звернутися до юристів, які допоможуть вам відстояти свої права та інтереси. Вони працюють у команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». Тож пропонуємо більш детально ознайомитися з цією проблематикою та тим, чим може бути корисною наша юридична компанія, допомагаючи в таких запитах.

Формалізація комунікації – запорука до вирішення ситуації

Цілком імовірно, що в подальшому вам доведеться відстоювати свої інтереси через суд. Тож аби мати для того доказову базу, варто заручитися доказами того, що ви були зацікавлені у вирішенні ситуації в досудовому порядку та докладали до цього спроби. Тому ми рекомендуємо для початку формалізувати взаємодію з контрагентом та допомагаємо це зробити. Практична площина реалізації цієї поради лежить через листи чи листи-претензії.

Коли пишеться лист-претензія, важливо обґрунтувати вимоги з посиланням на те, яким саме договірним умовам вони відповідають. Також необхідно добре подбати, щоб надісланий лист був відправлений відповідно до актуальних офіційних вимог.

 

Що має бути зазначено у листі?

Вище було згадано, що в деяких випадках доводиться відстоювати інтереси через суд, однак у багатьох ситуаціях саме грамотне досудове регулювання дає можливість уникнути цього етапу та вирішити все на рівні домовленостей і виконання зобов’язань без потреби судитися. Можливість такої форми взаємодії має бути використана у повній мірі, тож слід довірити її тим, хто вміє діяти професійно та грамотно. Такі фахівці працюють саме у нашій команді. «Приходько та партнери» – це колектив людей, котрі люблять свою справу, не зупиняються на півдорозі та завжди працюють на той результат, який потрібен клієнтам.

Коли ми пишемо лист-претензію, то будуємо його структуру та формуємо зміст не лише грамотно, а й переконливо. Ми пояснюємо контрагенту усі потенційні негативні наслідки, пов’язані з судовим процесом, а також орієнтуємо в тому, якою є його бажана поведінка в правовому полі, аби ситуація була вирішена більш конструктивним чином.

Як показує наша тривала практика роботи, цей шлях забезпечує високу ймовірність зміни стратегії поведінки контрагента. У таких випадках не доводиться проходити через етап судового розгляду, що значно спрощує життя.

 

Суть листа-претензії – стати останнім переконливим попередженням перед зверненням до суду. Тож саме відповідь на претензію в значній мірі визначає, як далі рухатиметься взаємодія між контрагентами.

Підсумовуючи…

Юридична компанія «Приходько та партнери» дбає про те, аби клієнтські інтереси були захищені та відстояні належним чином. Тож звертайтеся – і ми застосуємо свої знання максимально релевантно, аби допомогти вам у вирішенні вашої ситуації стосовно невиконання контрагентом договірних зобов’язань. Ми завжди вболіваємо за своїх клієнтів та діємо так, аби результат нашої співпраці задовольняв.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є контрагенти, що не виконують умови договору?

Так
Ні

2 питання

Ви вже звертались до них з претензією?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібен юридичний супровід, щоб скласти лист-претензію?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація