Адвокат по статті 185 ККУ — Крадіжка

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат по статті 185 ККУ — Крадіжка

Хоча б раз в житті кожен зіштовхнувся з проблемою розкрадання майна. Відповідного до чинного законодавства, крадіжка — це таємне викрадення власності іншої людини. Воно може поєднуватись з проникненням на території,   які перебувають під охороною. Достатньо часто термін “крадіжка” замінюють терміном “злодійство”. 

Якщо Вас обвинувачують за статтею 185 Кримінального кодексу України перше, що потрібно зробити, заручитись підтримкою професійних адвокатів. Фахівці нашого юридичного бюро Приходько та Партнери надають своїм клієнтам висококваліфіковану професійну допомогу. 

Адміністративна та кримінальна відповідальність за крадіжку

Якщо мова йде про дрібну крадіжку, за такі дії може бути призначена адміністративна відповідальність (стаття 51 КУпАП). Ключова ознака, яка визначає вид відповідальності — розмір шкоди, яка була заподіяна. Для кваліфікації крадіжки як адміністративного злочину загальна сума не має перевищувати 0,2 НМДГ.  Якщо мова йде про дрібну крадіжку, винному загрожує одне з вказаних нижче покарань:

 1. Виправні роботи.
 2. Штраф.
 3. Адміністративний арешт (термін — до 15-ти діб). 

Тепер більш детально розглянемо питання кримінальної відповідальності за статтею 185 ККУ. В процесі кваліфікації кримінального правопорушення враховуються наступні ознаки: група осіб; повторність; попередня змова; розмір матеріальної шкоди, яка була заподіяна; проникнення до житла. 

аудит бухобліку

За вчинені дії передбачено наступне покарання:

 1. Штрафні санкції.
 2. Конфіскація майна.
 3. Арешт.
 4. Обмеження волі (альтернативний варіант — позбавлення волі).
 5. Здійснення громадських або виправних робіт.

За наявності яких підстав особу можуть звільнити від кримінальної відповідальності за статтею 185 ККУ?

На етапі проведення розслідування, яке передує передачі справи в суд і в процесі розгляду справи в суді можуть встановлюватися обставини звільнення особи від кримінальної відповідальності за статтею 185 ККУ. 

Найбільш поширеними серед таких підстав являються: 

 • Примирення сторін (потерпілого та підозрюваного).
 • Щире каяття.
 • Закінчення строку давності справи.
 • Помилування/амністія.
 • Передача особи підозрюваного на поруки (в більшості випадків мова йде про неповнолітніх). 
 • Зміна обставин справи. 

Позитивний результат в процесі розгляду справи в суді щодо звільнення від кримінальної відповідальності забезпечується високопрофесійними адвокатами Приходько та Партнери. Ми консультуємо наших клієнтів щодо того, що саме потрібно зробити для досягнення бажаного результату. Наші адвокати допоможуть зібрати відповідні докази та підготують клопотання. 

Допомога адвоката за статтею 185 ККУ

Як тільки Вам або Вашим близьким було оголошено підозру за статтею 185 ККУ або Вас викликають на допит, треба одразу заручитись підтримкою адвоката по кримінальних справам Приходько та Партнери. 

Якщо наш підзахисний дійсно не винен, ми зможемо зібрати необхідні докази. Також під час надання своїх професіональних послуг на етапі досудового розслідування ми проконтролюємо дотримання принципів верховенства права та законності дій представників правоохоронних органів. 

Окрім цього, наші адвокати:

 1. Заявляють відводи, клопотання.
 2. Додаткового знаходять свідків.
 3. Займаються підготовкою необхідних процесуальних документів.
 4. Ініціюють проведення необхідних експертиз.

Також ми захищаємо інтереси потерпілих в суді, зокрема, готуємо позови щодо повернення або відшкодування вартості майна, яке було вкрадено. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 185 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас обвинувачують у крадіжці?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитеся у Києві?

Так
Ні

3 питання

Кримінальне провадження вже відкрито?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація