«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Ліквідація компанії за процедурою банкрутства

Одним із способів списання проблемної заборгованості за зобов’язаннями компанії є її ліквідація за процедурою банкрутства юридичних осіб.

Як здійснити ліквідацію компанії за процедурою банкрутства в Україні?

Ліквідація здійснюється у судовому порядку за заявою про неплатоспроможність, яка може бути подана до Господарського суду як представником боржника-юридичної особи за місцем її реєстрації, так і кредитором, який заявляє свої вимоги до боржника.

До заяви мають бути додані докази неплатоспроможності компанії, список кредиторів, перелік її активів та пасивів, докази заборгованості за зобов’язаннями та інші документи.

 

Процедура ліквідації розрахована в середньому до одного року та розпочинається з відкриття провадження у справі протягом 5 робочих днів після подання заяви до суду.

Наші юристи готові повністю оформити Вам процедуру оформлення банкрутства юридичної особи в Україні.

Після відкриття провадження суд ухвалою вводить процедуру розпорядження майном строком до 170 днів, в межах яких здійснюється облік активів та доходів юридичної особи для з’ясування подальшої можливості виконання нею своїх зобов’язань з погашення боргів. Аналіз фінансового стану та розгляд вимог кредиторів в судових засіданнях на цьому етапі дозволяє дійти висновку про перехід до наступної процедури санації або ліквідації компанії.

 

Суд визнає юридичну особу банкрутом та відкриває ліквідаційну процедуру у разі, якщо відновити платоспроможності вже не можливо. З цього часу повністю припиняється господарська діяльність компанії, знімаються арешти з майна, припиняється нарахування відсотків за зобов’язаннями. Керуючим ліквідацією призначається окрема особа, яка зобов’язана в межах терміну процедури сформувати ліквідаційну масу з наявних активів боржника, зробити їх грошову оцінку та подальшу реалізацію на аукціоні з метою задоволення вимог кредиторів за визначеною черговістю.

Після розрахунку з усіма зобов’язаннями суд закриває провадження у справі на підставі звіту керуючого ліквідацією, а компанія вважається такою, що пройшла процедуру ліквідації та є банкрутом.

 

Юридично до витрат, які має понести компанія за час провадження про ліквідацію відносяться витрати на оплату винагороди арбітражного керуючого, розмір якої становить 3 розміри мінімальної заробітної плати в місяць. Для відкриття провадження у справі боржник зобов’язаний додати до заяви про неплатоспроможність доказ оплати послуг арбітражного керуючого у сумі 3-х розмірів мінімальної заробітної плати за 3 місяці виконання повноважень.

Фахівці адвокатського бюро «Prikhodko&Partners» допоможуть вам оцінити всі ризики, які можуть бути присутні у процедурі ліквідації, проведуть комплексну консультацію на основі матеріалів справи та готові будуть надати документальний та процесуальний супровід під ключ протягом усього терміну процедури. Ліквідація може виявитись найбільш ефективним способом вирішення проблемної заборгованості та припинення діяльності компанії. Для того аби отримати кваліфікований висновок та заручитись підтримкою юристів залишайте заявку на сайті.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно ліквідувати компанію в Україні?

Так
Ні

2 питання

У Вашої компанії є борги чи не виконанні зобов'язання?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна термінова ліквідація підприємтсва?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Ліквідація компанії за процедурою банкрутства”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація