"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Віза на возз’єднання сім’ї в Німеччині

Мазур Єлизавета Сергіївна - yelyzaveta mazur scaled

Віза на возз’єднання сім’ї в Німеччині

Автор

Мазур Єлизавета Сергіївна

Віза в Німеччину, котра оформлюється з метою возз’єднання сім’ї, є доступною у різних випадках. Це стосується не лише другого з подружжя, а й цілого ряду інших ситуацій. Наприклад, таку візу оформлюють, якщо у планах є укладання шлюбу з громадянином Німеччини та постійне проживання у цій країні. Вона є доступною також у ситуаціях, коли йдеться про возз’єднання неповнолітніх дітей з їхніми батьками. Для возз’єднання одного з батьків із дитиною, котра є громадянином Німеччини, така віза теж доступна. У деяких випадках її оформлюють з метою возз’єднання інших членів сім’ї.

Якщо вас цікавить більш детальна консультація щодо перспектив оформлення цієї візи саме у вашому випадку, замовити послугу можна у наши юристів . Також ми здійснюємо юридичний супровід у таких клієнтських запитах. Тож ви можете отримати справді якісну допомогу та не думати про те, як самотужки вивчити великий масив міграційного законодавства і контактувати з уповноваженими органами там, де це за вас може зробити представник.

 

Які документи потрібні, щоб оформити візу?

Коли йдеться про візу, яка оформлюється за підставою возз’єднання сім’ї, повний та точний перелік документів залежатиме від конкретної ситуації. Розглянемо, до прикладу, які документи потрібні у випадках возз’єднання з другим з подружжя. Отже, це:

  • Правильно заповнена анкета-заява стосовно того, що ви хочете отримати візу.
  • Фото (ми детально орієнтуємо щодо вимог, котрі висуваються до фотографій).
  • Закордонний та внутрішній паспорти заявника.
  • Свідоцтво про шлюб.
  • Копія паспорта або посвідчення особи другого з подружжя, який проживає у Німеччині. Якщо другий з подружжя не є громадянином Німеччини, а має громадянство іншої країни, однак легально проживає у Німеччині, потрібна копія відповідного документу, котрий засвідчує дозвіл на проживання.
  • Написана та належним чином завірена заява другого з подружжя, котрий мешкає у Німеччині, стосовно наміру спільно проживати.
  • Документ, який підтверджує те, що заявник знає німецьку мову на рівні не нижче А1.
  • Медичне страхування.

Якщо заявник мав досвід перебування у попередніх шлюбах, то потрібні документи, якими підтверджується їх припинення. Важливо також знати те, що якщо партнер заявника не є громадянином Німеччини, але легально там мешкає, потрібно підтвердити його фінансовий стан та проживання.

Як вже зазначалося, повний перелік документів на візу, підставою для якої є возз’єднання сім’ї, залежить від конкретної ситуації. Так, якщо йдеться про возз’єднання неповнолітніх дітей з батьками в Німеччині, потрібно свідоцтво про народження дитини. Якщо опікуном дитини є лише один з батьків, то можуть знадобитися такі документи, як:

  • Свідоцтво про смерть другого з батьків, якщо дитина є напівсиротою.
  • Судове рішення, котрим підтверджується те, що другий з батьків позбавлений батьківських прав, якщо мав місце саме такий факт.

Коли ми говоримо про в’їзд у Німеччину дитини від 16 років, то у такому випадку потрібен також документ, котрий підтверджує те, що вона володіє німецькою мовою на рівні С1.

Чи доступна така віза для інших членів сім’ї?

Якщо йде мова про оформлення цієї візи не для возз’єднання подружжя між собою чи батьків з неповнолітніми дітьми, то у випадку її надання для інших родичів мають бути обставини особливої тяжкості. Приміром, це стосується тих ситуацій, коли один з членів сім’ї потребує того, щоб йому надавалася життєво необхідна допомога (наприклад, є потреба в догляді людини, котра має інвалідність чи потребує підтримки, будучи в важкому стані психіки). У кожному з таких випадків відповідні обставини підтверджуються документально.

 

Чим ми станемо корисними?

Фахівці з міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» готові допомогти своїм клієнтам у вирішенні питань, пов’язаних з візою в Німеччину на підставі возз’єднання сім’ї. Ми надаємо якісні та вичерпні за своїм змістом консультації, аби ви могли повністю розібратися з цим питанням та не потребували самостійного дослідження законодавства. А також ми пропонуємо послугу юридичного супроводу оформлення візи. Звертайтеся – якісна юридична підтримка значно спрощує життя.

Щоб отримати консультацію або замовити послугу щодо візи на возз’єднання сім’ї в Німеччині – заповніть форму на сайті і найближчим часом наш юрист з Вами зв’яжеться.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи маєте Ви родичів на території Німеччини?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз знаходитесь на території ЄС?

Так
Ні

3 питання

Чи є у Вас підтвердження родинних зв'язків із громадянами Німеччини?

Так
Ні

4 питання

Чи знаєте Ви німецьку мову?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація