«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат на допит підозрюваного/ свідка/ потерпілого – ціна супроводу адвоката на допиті

В цій статті ми розглянемо один з головних етапів слідчої дії – допит. Ця слідча дія проводиться в рамках кримінального провадження. Учасники допиту – це не тільки підозрювані. Учасниками цієї слідчої дії являються також свідки та потерпілі.  Функції адвоката у цьому випадку – контроль за проведенням допиту  в рамках чинного українського законодавства. Адвокат на допит підозрюваного/свідка/потерпілого – одна із послуг, які надають фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

 

Особливості залучення особи до участі в допиті

Будь-яке досудове розслідування передбачає допит кожного з учасників того чи іншого кримінального провадження. Якщо Ви проходите по справі як підозрюваний, свідок або потерпілий, перше, що потрібно зробити – звернутися за допомогою до професійного адвоката.

Для початку розглянемо шляхи виклику на допит. Це, передусім:

  • Виклик телефоном/телеграмою.
  • Отримання повісти електронною поштою.
  • Вручення повістки про виклик.

Важливо: здійснення виклику на допит можливе не пізніше як за три дні до початку процесуальної дії.

Саме адвокат зможе захистити Вас від свавілля представників правоохоронних органів. Ми прослідкуємо, щоб всі їх дії не виходили за межі закону. Ви будете надійно захищені від погроз, психологічного насилля, використання фізичної сили.

Адвокат, присутній на допиті, надає як правову, так і суттєву моральну допомогу. Відповідно до положень статті 87 Кримінально-процесуального кодексу України докази, які були отримані з порушенням базового права на захист – неприпустимі. На підставі таких доказів не може бути вибудоване звинувачення.

Окрім захисту свідків, підозрюваних, потерпілих адвокати Приходько та Партнери забезпечують визначення фактів, які здатні надалі призвести до виправдувального вироку або суттєвого його пом’якшення. Таким чином, допомога адвоката на ранньому етапі – мінімальна необхідна дія.

Головна мета допиту – отримання важливих фактів, інформації, яка стосується обставин дійсного кримінального правопорушення.

 

Функції та завдання адвоката під час допиту

Функціонал адвоката та комплекс послуг, які він надає, залежать від того, який процесуальний статус має клієнт.

Наприклад, якщо учасник кримінального правопорушення має статус потерпілого, кваліфікований адвокат захистить його порушенні права та допоможе стягнути збитки.

У випадку зі свідком адвокат значно мінімізує ризик його потрапляння до категорії підозрюваних. Як свідчить практика, таких справ достатньо багато.

Підозрюваному чи обвинуваченому участь адвоката під час допиту потрібна обов’язково.  Адвокати Приходько та Партнери допоможуть Вам сформувати правильну правову позицію. Окрім цього, ми проконтролюємо, наскільки правомірно будуть діяти під час досудового розслідування прокурор та слідчий.

Важливо: деяка інформація може підпадати під категорію «державна таємниця». Дуже важливо її не розголошувати, особливо, не проконсультувавшись з адвокатом.

Таким чином, як тільки Вас викликали на допит, якнайшвидше зверніться до фахівців Приходько та Партнери. Ми пропонуємо весь спектр послуг із захисту прав підозрюваних/свідків/потерпілих під час допиту:

  • Консультування в режимі 24/7.
  • Присутність адвоката під час проведення допиту та інших слідчих дій.
  • Контроль за діяльністю представників слідчих органів та прокуратури.
  • Підготовка необхідних документів.

Це далеко не повний перелік наших послуг.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката на допиті підозрюваного/свідка/потерпілого заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви проходите по справі як підозрюваний, свідок або потерпілий?

Так
Ні

2 питання

Вас викликають на допит?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте кваліфікованого адвоката для супроводу на допиті?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація