"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Піпко Володимир Сергійович
E-mail
pipko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Тендерний супровід

E-mail
pipko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

ТЕНДЕРНИЙ СУПРОВІД

З моменту прийняття Закону України «Про публічні закупівлі» у 2015 році для бізнесу з’явилася відмінна можливість збільшити обсяги продажів за рахунок великих державних замовлень. На сьогоднішній день стати учасником електронних закупівель може будь-яке підприємство. Все, що потрібно – доступ до інтернету та можливість виконати умови, висунуті замовником. Ставши учасником закупівель, постачальник відкриває для себе нові ринки збуту, зокрема й регіональні. Участь у державних тендерах допомагає оцінити рівень конкурентоспроможності свого бізнесу та забезпечує вихід на новий етап його розвитку. Однак, щоб участь у публічних закупівлях приносила прибуток, необхідно розуміти тонкощі процедури, які сформувалися із впровадженням електронної системи закупівлі.

Проте, на практиці задля досягнення успіху в процедурі публічних закупівель і почати отримувати прибуток на державних тендерах, недостатньо продавати якісний товар за прийнятну ціну. У торгах перемагають саме ті підприємці, які професійно підходять до участі у закупівлях, а саме вміють правильно обирати тендери, аналізувати конкурентне середовище, вчасно і якісно готувати документи тендерної пропозиції, захищати свої права та інтереси.

Послуги у галузі тендерного супроводу можуть бути наступними:

 • Тендери на охорону об’єктів;
 • Тендери з надання транспортних послуг;
 • Тендери з перевезення вантажів;
 • Тендери з обслуговування автомобілів;
 • Тендери з ремонту автомобілів;
 • Тендери з надання юридичних послуг;
 •  Підбір тендерів;
 •  Супровід держзакупівель.

СУПРОВІД ТЕНДЕРІВ ВІД ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «PRIKHODKO&PARTNERS»

«PRIKHODKO&PARTNERS» – юридична компанія, що надає послуги з тендерного супроводу учасників публічних закупівель. Також ми даємо можливість економити кошти, на обладнанні робочого місця штатного юриста, виплаті заробітної плати, податків і різних видів зборі шляхом надання послуг з аутсорсингу тендерів. Наша репутація підтверджена успішним досвідом надання юридичних послуг у сфері публічних закупівель.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ТЕНДЕРІВ

Ми допомагаємо учасникам в галузі ведення тендерів правильно скласти та своєчасно подати тендерну пропозицію в системі Prozorro, оволодіти роботою з порталом держзакупівлі, розрахувати ризики, вчасно виявити незаконні або некоректні вимоги замовника, надати допомогу в тендерній документації та вплинути на це законним шляхом.

Важливим аспектом діяльності нашої компанії є обов’язкове звітування перед клієнтом про виконану роботу. Так, клієнт отримує обов’язкові щотижневий звіт та звіт за результатом кожної закупівлі на електронну пошту чи у телефонному режимі.

ПОСЛУГИ З ТЕНДЕРІВ ПОДІЛЯЮТЬСЯ НА НАСТУПНІ ЕТАПИ:

І. ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

– створення особистого кабінету учасника;

– аналіз потужностей та специфіки діяльності клієнта для визначення категорії закупівлі;

– моніторинг активних оголошень закупівель відповідно до спеціалізації клієнта;

– моніторинг тендерів за участю конкурентів;

– аналіз конкретних оголошень для визначення перспектив участі в закупівлі;

– постановка запитань замовнику для уточнення умов закупівлі;

– написання вимог замовнику для усунення недоліків чи дискримінаційних критеріїв тендерної документації.

ІІ. ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ТА УЧАСТЬ У ЗАКУПІВЛІ

– підготовка документів тендерної пропозиції відповідно до вимог оголошення;

– завантаження документів тендерної пропозиції на веб-портал;

– супровід під час проведення аукціону;

– підготовка документів тендерної пропозиції переможця відповідно до вимог оголошення;

– завантаження документів для переможця на веб-портал;

– юридичний супровід підписання договору.

ІІІ. ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗАКУПІВЛІ (У ВИПАДКУ НАЯВНОСТІ ПІДСТАВ)

– написання вимог замовнику для дискваліфікації переможця торгів;

– написання скарги до Антимонопольного комітету України для усунення дискримінаційних умов тендерної документації чи оскарження переможця закупівлі;

– написання офіційних звернень до Державної аудиторської служби України, Dozorro, громадських організацій щодо виявлених порушень під час закупівлі чи виконання договору;

– ініціювання перед правоохоронними органами початку кримінального провадження для компенсації завданої шкоди та збитків.

АУТСОРСИНГ ТЕНДЕРІВ

Юридична компанія як зазначалось вище надає послуги з аутсорсингу тендерів, що є у нас час дуже зручною послугою, оскільки замовник даної послуги має можливість заощадити значну кількість коштів, оскільки не потрібно нести витрати на оренду/утримання офісного приміщення, виплачувати заробітну плату штатним працівникам, нести офісні витрати і тому подібне…

Також ведення тендерів стане справжньою знахідкою для тих компаній, що нещодавно розпочали свою господарську діяльність і не мають у своєму штаті досвідчених фахівців у даному напрямку які би мали змогу здійснювати процедуру комерційних закупівель. Більшість компаній, що приймають участь у тендерних закупівлях несуть чималі економічні збитки, оскільки здебільшого як підбір тендерів, так і тендерний супровід здійснюють не фахівці у даній галузі.

Вартість послуг з тендерного аутсорсингу від юридичної компанії «PRIKHODKO&PARTNERS» є досить привабливою у ціновому еквіваленті. Так абонентська плата за повний юридичний супровід учасника становить 8000 грн./міс. (+ 1% від суми договору по виграному тендеру для товарів та послуг, але не менше, ніж 1000 грн. +0,5% від суми договору по виграному тендеру для робіт, але не менше, ніж 3000 грн.).

ВИСНОВОК:

Підсумки звернення за послугами тендерного супроводу до фахівців очевидні, а саме:

–  Значно вищі шанси на перемогу в тендерному конкурсі серед конкурентів;

–  Суттєва економія часу;

–  Впевненість у законності та правильності дій під закупівлі;

–  Можливість у будь-який час залучити професіонала до вирішення того чи іншого питання.

–  Забезпечення державними замовленнями, які будуть розвивати і розширювати підприємство;

–  Гарантія високої якості сервісу послуг (відсутність черг або тривалого очікування);

–  За необхідності прибуття фахівця до замовника за місцем знаходження з метою розробки найкращих тендерних рішень.

Для того щоб не потрапити у вкрай невигідне для Вашого підприємства становище, дуже важливо своєчасно звернутися до відповідного фахівця.

Звертаючись до юридичної компанії «PRIKHODKO&PARTNERS» Ви отримуєте послуги від досвідчених фахівців, які мають необхідний досвід для реалізації та захисту Ваших інтересів як учасника торгів на практиці.

Наші клієнти регулярно отримують інформацію щодо нововведень в законодавстві про державні закупівлі, консультуємо з питань підготовки тендерної пропозиції без помилок, виявляємо і протидіємо ризикам, що можуть виникнути в процесі проведення процедури закупівлі.

Разом із цим, наші фахівці оскаржують неправомірні рішення і дії замовника під час проведення торгів.

Наші фахівці допоможуть Вам у питаннях, пов’язаних з участю в торгових процедурах.

Ви можете замовити тендерний супровід під ключ у нашій компанії, для цього залишайте заявку на сайті, або телефонуйте за вказаними номерами.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
 • Кращого спеціаліста
 • За кращою ціною
 • В потрібному місці
 • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу