«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Підбір тендерів під ключ

Тендер – це один із способів обрання найвигіднішої пропозиції на поставку певного товару або послуги. Дуже часто тендер називають аукціоном навпаки. Якщо в аукціоні стає переможцем той, хто запропонує найвищу ціну, в тендері – гравець, який надасть найвигіднішу пропозицію. Перемога в тендері – це нові перспективи для будь-якого бізнесу. Переможець, як правило, отримує довгострокове і велике замовлення на максимально вигідних умовах. Це подарує Вам додаткові можливості для розвитку Вашої справи.

Ще декілька років тому переможцями в тендерах ставали тільки «свої». На сьогодні механізм державних закупівель став по-справжньому прозорим: кожен з учасників торгів може ознайомитись з пропозиціями інших. Окрім цього, слідкувати за процесом можуть представники громадськості. Підбір тендерів під ключ – один із напрямків діяльності фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS».

 

Види тендерів та їх особливості

Тендер – це спосіб економічної взаємодії між державою та підприємцем. Це, в широкому розумінні, торги, де одна сторона, тобто, замовник, оголошує перелік необхідних послуг, товарів чи робіт, які хоче придбати за визначеною ціною в певні строки. Друга сторона – постачальники-підприємці, які відповідають вимогам замовника та можуть в перспективі отримати тендер. Закон №922 – головний законодавчий акт про публічні закупівлі, який було прийнято у 2015 році, пов’язує між собою 2 терміни: тендер та конкурентна процедура закупівлі.

Для того, щоб забезпечити максимум прозорості торгів та їх відповідності вимогам антикорупційної державної політики, визначаються наступні види тендерів держзакупівель:

 • Конкурентний діалог

Це вид державного тендеру, який передбачає попередні переговори замовника та потенційних постачальників. Мета – окреслення специфічних властивостей предмета закупівлі. Якщо у замовника є готовий проєкт майбутніх послуг чи робіт застосування конкурентного діалогу – під забороною.

 • Відкриті торги

Найпоширеніший вид закупівлі. Приймати в ньому участь можуть всі суб’єкти господарювання. Мінімальна кількість конкурентних пропозицій – 2.

 • Торги з обмеженою участю

Це один із різновидів держзакупівлі, в якому попередньо визначається коло постачальників з визначеним рівнем підготовки. Відповідно до чинного українського законодавства всі тендери проводяться за допомогою системи закупівель Prozorro.

 

За орієнтовною ціною предмета закупівлі державні тендери модна розподілити на:

 1. Надпорогові.
 2. Понадпорогові.

В залежності від умов, державні закупівлі можуть бути:

 • Тендер в один етап.
 • Тендер в два етапи.
 • Закупівлі у єдиного постачальника.
 • Тендер з попереднього відбору.

Аналіз тендерних пропозицій

Завдяки аналітиці тендерних закупівель від «PRIKHODKO & PARTNERS» Ви зможете отримати детальну інформацію про:

 • Замовників

Ми надамо інформацію про те, як часто той чи інший замовник публікує тендерні пропозиції щодо закупівлі того чи іншого товару. Це ідеальний варіант для тих постачальників, які вже зіштовхувалися з несумлінними замовниками.

 • Ринок регіону

Наші фахівці проаналізують, які товари й послуги найбільш затребувані.

 • Конкуренти

Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» зберуть всю необхідну інформацію про сильні та слабкі сторони Ваших конкурентів, обсяги їх прибутків та ін.

Ми допоможемо Вам обрати саме ті тендери, які ідеально Вам підійдуть.

 

Після того, як буде обрано відповідний тендер, розпочинається наступний етап – ознайомлення з умовами участі та виконання контракту:

 • Оцінювання термінів подачі заявок.
 • Вивчення документації.
 • Визначення розмірів забезпечення виконання договору, термінів та обсягів поставок.

Чому саме «PRIKHODKO & PARTNERS» для підбору тендерів під ключ?

Тендерний супровід – послуга, яка спрямована на забезпечення повноцінного процесу участі компанії в торгах. Головна ціль юристів «PRIKHODKO & PARTNERS» – створення умов для гарантованої перемоги клієнта в торгах.

Ви хочете отримати контракт з замовником, однак, не маєте відповідного досвіду участі в тендерах? Записуйтесь на консультацію до спеціалістів нашої юридичної компанії!

 

Ми допоможемо Вам в оформленні всіх необхідних паперів та в подачі заявки на конкурс. Підбір тендерів здійснюється під ключ під Ваші бізнес-інтереси та критерії. Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» мають великий практичний досвід роботи з великими  замовленнями. Поєднання нашого досвіду з Вашими вигідними умовами – запорука перемоги.

Чекаємо Вас на консультацію! Залишайте заявку у формі нижче для розрахунку вартості підбору тендерів для Вашої компанії.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібен пошук тендерів по Вашим бізнес-інтересам?

Так
Ні

2 питання

Ви вже приймали участь в тендерах раніше?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація