«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Сертифікація ISO 9001 для участі в тендері

При створенні публічних закупівель в Україні одним із ключових принципів, який був закладений в їх сутність став принцип добросовісної конкуренції учасників тендерів. На практиці це дало можливість замовникам публічних закупівель обирати найвигідніші для них пропозиції та створило певне суперництво за виграш у тендері. Однак, на сьогодні виникає питання, яким чином учасникам публічних закупівель можна підвищити свої шанси на перемогу у тендері? В чому і наявна актуальність обраної тематики. А тому у цій статті ми поговоримо про сертифікацію ISO 9001 для участі в тендері. 

Що таке ISO?

Міжнародна організація зі стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) є незалежною неурядовою міжнародною організацією, до складу якої входять 170 національних органів стандартизації. 

Її основною метою є затвердження відповідних міжнародних стандартів, що були розроблені спільними зусиллями делегатів із різних країн світу. Ці стандарти покликані підтримувати інновації та пропонують рішення для глобальних проблем.

 Станом на 2024 рік організація розробила близько 25 тисяч різних міжнародних стандартів, які охоплюють різні галузі економіки країни: від промисловості до безпеки харчової продукції, сільськогосподарського сектору та охорони здоровʼя. 

Що таке ISO-сертифікат 9001?

Перш за все потрібно зазначити, що ISO-сертифікат – це документальне підтвердження того, що продукт або послуга відповідають міжнародним та державним стандартам якості. Тобто він гарантує, що товари або послуги, що мають таку сертифікацію відповідають стандартам якості та є безпечними для кінцевого споживача. 

ISO-сертифікат 9001 – засвідчує той факт, що організація, яка його отримала успішно пройшла процес оцінювання менеджменту на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості. Тобто для його отримання на підприємстві створюється відповідна система документації, яка регулює всі дії, що повʼязані із якістю виробленої продукції чи товарів. На практиці це означає, що в керівництва юридичної особи зʼявляється додаткова можливість правильно побудувати всі бізнес-процеси всередині фірми та приймати найкращі управлінські рішення, що будуть безпосередньо впливати на якість виробленої продукції. 

Для чого використовувати ISO-сертифікат 9001 у публічних закупівлях?

Для учасників публічних закупівель отримання ISO-сертифікат 9001 надає значні переваги, а саме:

  • можливість відповідати вимогам як міжнародного, так і місцевого законодавства країни-перебування;
  • можливість прийняття участі в публічних закупівлях (для деяких тендерів сертифікація ISO є важливою і без її наявності неможливо взяти участь у публічній закупівлі);
  • суттєве підвищення конкурентоспроможності як на міжнародних ринках, так і місцевих; 
  • надання можливості удосконалення власного продукту, товару чи послуги, а також збільшення ефективності діяльності фірми;
  • збільшення попиту споживачів на вироблені товари чи продукцію, а також надавані послуги; 
  • результативне налагодження бізнес-процесів компанії.

Який термін дії ISO-сертифіката 9001?

Зазвичай ISO-сертифікат 9001 видається строком від 2 до 5 років, в залежності від складності виробничого процесу юридичної особи. Крім цього, незалежно від того на який термін був виданий сертифікат присутня також обовʼязкова щорічна процедура підтвердження відповідності міжнародним стандартам якості. 

Якщо вам необхідно отримати сертифікацію ISO 9001 для участі в тендері, то тоді звертайтесь до перевірених фахівців – адвокатського бюро “Приходько та партнери”. Наші юристи завжди готові допомогти клієнтам компанії щодо вирішення будь-яких проблемних аспектів у сфері публічних закупівель, оскільки ми маємо багаторічний та практичний досвід роботи у різних галузях права України. Не зволікайте та звертайтесь саме до нашої компанії!

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Плануєте прийняти участь у тендері?

Так
Ні

2 питання

Потрібна допомога тендерного спеціаліста?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація