E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб!

Зв'язатися зараз

Визнання шлюбу недійсним

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб!

Зв'язатися зараз

У правозастосовчій практиці використовується така категорія, як презумпція правомірності шлюбу. Мається на увазі наступне: якщо шлюб укладено і зареєстровано без порушень закону, він вважається дійсним і створює юридичні наслідки до моменту, коли відбувається анулювання / визнання шлюбу недійсним за судовим рішенням.

До відома! Розлучення і анулювання шлюбу – це різні поняття. На відміну від розлучення анулювання шлюбу передбачає припинення правових відносин між подружжям повністю і назавжди.

Як визнати шлюб недійсним, і чим тут допоможе адвокат?

Підстави визнання недійсності шлюбу вказані в розділі 5 Сімейного кодексу України. При цьому в залежності від обставин визнати шлюб недійсним можна двома шляхами:

  • через РАЦС;
  • в судовому порядку.

Якщо поставлено завдання оформити недійсність шлюбу, допомога юриста, як мінімум, знадобитися для консультації і роз’яснень щодо шансів на успіх, а також розробки плану дій. У заплутаних і неоднозначних справах адвокат зможе представляти інтереси клієнтів в суді аж до отримання необхідного рішення.

Як проходить визнання шлюбу недійсним за підтримки адвоката ЮК «Приходько та Партнери»?

У своїй практиці адвокатам компанії доводилося реалізувати більшість можливих алгоритмів для досягнення мети в подібних справах. Йдеться про три категорії справ, коли шлюб визнається недійсним:

в силу закону (фактично був незначним), наприклад – при наявності у одного з подружжя ще одних зареєстрованих шлюбних відносин;

за рішенням суду, наприклад – якщо весілля відбулося під примусом або в результаті помилки, а також, якщо має місце визнання шлюбу фіктивним;

в результаті заперечення, наприклад – якщо в шлюбні відносини вступили усиновитель і усиновлена ​​особа або дядько з племінницею.

До відома! Шлюб визнається фіктивним за аналогією з удаваним правочином, коли сторони при укладенні угоди не мають на меті настання реальних правових наслідків.

Якщо Вам або Вашим рідним необхідно пройти процедуру визнання шлюбу недійсним, ми Вам в цьому готові допомогти!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваш шлюб був зареєстрований під тиском?

Так
Ні

2 питання

На момент реєстрації шлюбу один із подружжя перебував на обліку в психоневрологічному диспансері зі встанвоелним діагнозом?

Так
Ні

3 питання

На момент реєстрації шлюбу один із подружжя перебував на обліку в психоневрологічному диспансері зі встанвоелним діагнозом?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу