"Коли є мета – спосіб її досягти завжди знайдеться."

Миколаєва Юлія Володимирівна
E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-05

Керівник відділу сімейної практики

Зв'язатися зараз

Юрист по аліментах

E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-05

Керівник відділу сімейної практики

Зв'язатися зараз

З 2017 року Україна введені реальні механізми належного виконання зобов’язань по аліментах. За ці роки тисячі боржників відчули на собі наслідки внесення до реєстру боржників та інші неприємні моменти стягнення заборгованості через процедуру виконавчого провадження.

Щоб Ви могли використовувати всі можливості, надані законодавством, свої послуги пропонує юрист по аліментах ЮК «Приходько та Партнери». Сьогодні напрацьовано достатню кількість алгоритмів для досягнення результату в самих різних обставинах, в тому числі – при стягненні аліментів з безробітного, офіційно не працевлаштованого особи, а також особи, що працює за кордоном.

Чим корисна консультація юриста по аліментах?

Підстав для отримання аліментів може бути два:

  • вирок суду;
  • нотаріальний договір між батьками.

Консультація по аліментах дає можливість визначити, яким шляхом йти для отримання виплат. Якщо батьки готові полюбовно домовитися про виділення коштів на утримання дитини / дітей, допомога юриста по аліментах передбачає підготовку проекту відповідного договору, а потім – його посвідчення у нотаріуса.

До відома! Факт перебування / не перебування батьків у шлюбі, розірвання шлюбних відносин на право отримувати аліменти жодним чином не впливає. Заявити вимогу про аліменти можна, як відразу після розлучення, так і через кілька років.

Якщо полюбовно вирішити питання про виплати на утримання дитини батькам не вдається, юридична консультація по аліментах передбачає розгляд перспектив подачі позову в суд. При цьому вирішується принципове питання – стягувати аліменти в твердій грошовій сумі або у відсотку від доходу батьків.

Що може запропонувати юрист по стягненню аліментів в примусовому порядку?

Добровільно утримувати своїх дітей погоджуються не всі батьки. Це підтвердить будь-який юрист по аліментах, Київ в цьому плані яскравий приклад. Батьки працюють офіційно на мінімальну зарплату, щоб платити скромну суму у вигляді відсотка від доходу, або не оформляють трудові відносини взагалі. Навіть коли аліменти призначені, їх виплата ігнорується.

Важливо! При наявності проблеми або явного обмеження інтересів потрібен юрист: аліменти – це те питання, яке цілком можна вирішити при хорошій юридичної підтримки.

Коли Ви звертаєтеся в ЮК «Приходько та Партнери», щоб отримувати аліменти, юрист готовий надати наступні види допомоги:

  • супровід стягнення заборгованості за більш ніж чотири місяці у виконавчому провадженні (в тому числі – із застосуванням таких обмежень, як заборона на виїзд за кордон і арешт майна);

  • визначення розміру аліментів в судовому порядку, в тому числі – у відсотку від доходу і в твердій грошовій сумі з прив’язкою до мінімального прожиткового мінімуму для дитини, а також стягнення додаткових виплат на утримання дитини;

  • судове стягнення аліментів на утримання матері дитини до трьох років, а також на утримання повнолітнього дитини в разі отримання ними освіти (до 23 років).

За несплату аліментів згідно з чинним законодавством може наступити адміністративна відповідальність за ст.183-1 КУпАП та кримінальна відповідальність за ст.164 ККУ.

Якщо Вам необхідна консультація юриста по аліментах в місті Київ, а також будь-яка інша правова допомога за цим напрямком, фахівці ЮК «Приходько та Партнери» вам її нададуть.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас розірваний шлюб з батьком дитини?

Так
Ні

2 питання

У Вас є довідка про місце проживання дитини?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу