Звільнення з в’язниці чи СІЗО

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Звільнення з в’язниці чи СІЗО

Звільнення з в’язниці чи СІЗО

Автор

Ковальов Артем Вадимович

Визволення з в’язниці чи СІЗО

Винен чи ні вирішує суд.
Наше завдання довести Вашу невинність, і ми знаємо, як це зробити. Ковальов Артем

При розгляді цього питання, варто сказати, що це досить проблематичне питання в сучасному світі, оскільки на звільнення з в’язниці різного роду осіб, відповідно впливають різні фактори, які враховуються при розгляді можливості звільнення цієї особи. Наприклад, одними з таких є:

 • нечітка політика сучасної держави щодо розглядуваного питання,
 • регулярна правова невизначеність діяльності державних органів.

Концепція зазначеної проблематики чітко визначається у розділі дванадцятому Загальної частини КК. Власне кажучи, щоб залишити подібні місця, включаючи спеціалізовані установи обмеження волі, відповідно до частини 2 статті 81, раніше зазначеної частини КК, необхідна беззаперечна совісна поведінка, позитивне виконання трудових обов’язків, яке яскраво виражає настрій ув’язненого.

Умовне звільнення є відміна подальшого відбування до закінчення строків призначеного покарання за наявності певних підстав, передбачених чинним законодавством України. Зазначимо, що зазвичай воно застосовується до обвинувачених, після фактичного відбування певного терміну. Наприклад, після виконання не менше половини чинного строку відбування, призначеного судом за злочин невеликої або середньої тяжкості, крім корупційних злочинів, а також за необережний тяжкий злочин відповідно до статті 81 Кримінального кодексу.

Застосування до неповнолітніх

 
Також застосовується до осіб, яким не виповнилося вісімнадцять років, які відбувають покарання за скоєне кримінальне правопорушення в установах позбавлення волі. До зазначених осіб також застосовується дана можливість за умови відбування не менше половини строку встановленого покарання.

Внаслідок вчинення засудженим нового правопорушення, до якого було застосовано умовно – дострокове звільнення з в’язниці, судовий орган, призначає йому додаткове покарання на підставах статті 72 Кримінального кодексу.

Як бачимо, щоб залишити місця позбавлення або обмеження волі, на беззаперечній основі потрібне чітке дотримання зазначених вимог, а також допомога наших фахівців, досвід і навички яких допоможуть досягнути бажаного результату.

ВАЖЛИВО! Як зрозуміти що адвокат дилетант чи не професіонал в кримінальних справах?

 • Адвокат займає пасивну позицію. Наприклад, коли кримінальний адвокат просто знаходитися поруч на обшук і нічого не робить (скоріше за все, тому що нічого не розуміє).
 • Адвокат поводиться агресивно по відношенню до слідчого або оперативним співробітникам. Бувають ситуації коли кримінальний адвокат постійно вступає в конфлікти, кричить, і лякає співробітників правоохоронних органів.
 • Адвокат намагається потоваришувати зі слідчим. Часто таке відбувається коли кримінальний адвокат просить на обшук щось не вилучати і налагоджує дружні відносини зі слідчим або оперативниками. Якісний захист у кримінальних справах – це в першу чергу незалежність і об’єктивність адвоката.
 • Адвокат стверджує що Ви нічого робити не повинні хай слідство шукає докази. Це буває у випадках з допитами, коли рекомендують «повністю йти в ст. 63 Конституції України », замість того щоб зафіксувати суть допиту і зрозуміти в чому звинувачують людини.
 • Адвокат використовує загальні фрази не розуміючи кримінально-правової термінології. Треба розуміти що кримінальні справи – це не цивільні. Наприклад коли адвокат каже «якась довідка», «щось взяли в суді» або плутає статуси «відповідач», «позивач» з кримінальними «підозрюваний», «обвинувачений».

 

Хороший адвокат у кримінальних справах – це або колишній слідчий або прокурор, який чітко розуміє як працює слідство або адвокат з великим досвідом в кримінальних справах, іншого не дано! Це особливо важливо якщо вам потрібен адвокат по тяжких злочинах!

Основні рекомендації по яким можна визначити, що адвокат у кримінальних справах дійсно професіонал і не бути обманутим.

Взаємовідносини. У хорошого адвоката по криміналу або адвокатської компанії завжди є клієнти. Відносини повинні будуватися так – Ви звернулися за допомогою, чи не адвокат бігає за Вами щоб виманити гроші. Якщо відбувається навпаки будьте пильні!

Офіс. Адвокат повинен мати офіс і не міняти його певний час (мінімум рік). Бувають, звичайно, різні випадки, але найголовніший фактор вибору адвоката – це стабільність. Якщо кримінальний адвокат довго і стабільно працює – значить у нього все добре, а якщо у нього все добре, то скоріше за все і у Вас буде добре.

Відгуки. Перед тим як найняти адвоката у кримінальних справах дивіться спочатку відгуки в гуглі або соц. мережах. При тому ставитеся до відгуків розумно? Читайте їх і вникати в суть. Буває таке, що негативні відгуки пишуть конкуренти або інші недружні люди. А буває таке, що відгуки накрутили за пару сотень гривень.

Медiа. Сьогодні про кожну людину найкраще розкажуть його соц мережі. Зайдіть і подивіться їх. Це допоможе Вам зрозуміти, як живе Ваш майбутній адвокат, які справи веде, які досягнення у нього є, ким і де він визнаний як фахівець.

Досвід.. Досвідчений адвокат у кримінальних справах повинен не просто Вас переконати, що він чітко розуміє, що відбувається в конкретно Вашої ситуації, він повинен покласти на стіл такі ж або схожі справи, в яких він брав участь і де досягнуто позитивного результату. Якщо присутні тільки слова і немає доказів – не вірте, кожен адвокат хоче взяти з Вас гроші. Важливо, щоб ці гроші були за справу, а не за слова.

Договiр. Договір з адвокатом – це дуже складна штука. Тому що він їх складає кожен день, а Ви немає, і вникати у всю суть може бути складно. Не полінуйтеся почитайте! Особливу увагу зверніть на рядки договору – протягом якого часу адвокат зобов’язується надавати правову допомогу, обсяг роботи або в годинах, або в конкретних діях.

 

Важливо! Адвокат не може гарантувати виграну справу – але він може чітко визначити обсяг роботи. Звертайте увагу на загальні фрази «за надання правової допомоги» або «комплексний супровід справи» або «все послуги адвоката у кримінальних справах на стадії…».

Може виникнути ситуація, коли Ви потім скажіть – «я ж заплатив 5 тис доларів, а Ви нічого не робите». А він скаже – «я вивчаю матеріали і готую один документ для суду і вважаю, що цього достатньо». І Ви тоді нічого не доведете і будете змушені шукати іншого адвоката.

Цiна. Які ціни на адвокатів у кримінальних справах в Києві? Які розцінки кримінальних адвокатів взагалі в Україні? Насправді ціни на адвокатів у кримінальних справах різні, від 500 грн за годину або дію до тисяч доларів. Ціна – це дуже важливий критерій особливо в кримінальних справах. Хороший професійний адвокат по криміналу не може бути дешевим. Але при цьому ціна повинна бути обґрунтована. Знову ж якщо кримінальний адвокат бере 1 тис доларів і робить за це 5 конкретних дій – це нормально. А коли він бере все тугіше 1 тис доларів і каже «за комплексне ведення справи» і потім нічого не робить – то це не нормально.

Порівняння. Ніколи не погоджуйтеся відразу працювати з першим адвокатом, з яким Вам вдалося поспілкуватися. Мінімум 3 співбесіду у Вас повинно статися. Тоді Ви в порівняння зможете зрозуміти хто є хто. І хто з адвокатів дійсно кримінальний адвокат, скільки коштує адвокат у кримінальних справах і до кого з них краще звернутися за допомогою.

 

Що робити якщо підозрюють або обвинувачують у вчиненні кримінального злочину?

 • Вам потрібен хороший адвокат у кримінальних справах. Як знайти такого адвоката? Шукайте в інтернеті, виберіть кілька адвокатів саме по кримінальних справах. Виберіть мінімум три адвоката які спеціалізуються на кримінальному праві.
 • Далі Вам потрібна консультація по кримінальній справі. Якісна консультація по кримінальних справах дасть Вам зрозуміти професійний адвокат чи ні, що робити далі і скільки коштують послуги цього адвоката у кримінальних справах.
 • Виконувати рекомендації адвоката діяти з ним спільно.

 Вартість послуг адвоката по звільненню з в’язниці чи СІЗО:

Залежно від того в якому статусі Ви перебуваєте існує два варіанти оплати послуг кримінального адвоката:
1. Супровід окремих слідчих дій

Підходить більше тим, хто не є фігурантами справи, і проходить у справі в статусі свідка.

 • експрес консультація кримінальної адвоката по телефону без аналізу ситуації – 500 грн, щоб просто описати Ваші права щоб розуміти , що можна робити що не можна і не допустити перших помилок
 • підготовка відповіді на запит надати документи – 100 у.о.

Важливо розуміти, що дійсно згідно ст. 93 КПК України слідчий має право вимагати надати документи. Але що буде якщо їх не надати? Відповідальності за це немає ніякої, але це дає право слідчому піти і взяти ухвалу суду на обшук. Тому треба зважувати, що для Вас більш розумно – дати документи на запит або сидіти і чекати обшуку.

 • супровід на допиті – 100 у.о./год, але не менше 200 у.о. за слідча дія
 • супровід обшуку – 100 у.о./год, але не менше 500 у.о. за слідча дія
 • повернення вилученого майна – від 500 у.о. або відсоток від загальної вартості
 • інші слідчі і процесуальні дії оплачуються погодинно з розрахунку – 100 у.о. годину роботи адвоката компанії.

2. Комплексне ведення кримінальної справи на стадії досудового розслідування, суду першої інстанції, апеляції або касації.

Комплексне ведення кримінальної справи підходить особи підозрюваним, обвинуваченим чи засудженим. Тому що відразу адвокату у кримінальних справах складно визначити обсяг роботи і стратегію захисту. Треба ознайомитися зі справою зробити план захисту і запасні варіанти якщо не спрацьовують основні.

Вартість послуг кримінальної адвоката за кожну стадію становить від 3000 у.о. до 10000 у.о. в залежності від складності справи та його обсягів.

Як ми працюємо з комплексного ведення кримінальних справ:

 • Підписання договору з адвокатом по кримінальних справах і вступ у справу. Це перший крок, на якому кримінальний адвокат справах нашої компанії спілкується з Вами по суті справи, щоб зрозуміти в чому власне суть злочину і що конкретно Вам можу інкримінувати.
 • Ознайомлення з кримінальною справою адвокатом у кримінальних справах.

На цьому етапі Ви платите – 1 тис у.о. Це оплата за вступ у справу адвокатів по криміналу нашої компанії. Вивчення матеріалів кримінальної справи і формування плану і стратегії захисту. Коли ми розуміємо який обсяг роботи належить зробити ми виставляємо рахунок на залишок оплати в рамках тієї суми, про яку йшла мова вище.

 • Обов’язково визначаємо гонорар успіху адвокатів у кримінальних справах – це додаткова винагорода кримінальних адвокатам за досягнення позитивної мети у вашій справі. Це дуже Важливий момент. Так як додатково стимулює кримінальної адвоката досягти позитивного результату.

Адвокатське бюро «Приходько і партнери» – це кращі досвідчені адвокати у кримінальних справах в Києві!

Запишіться на консультацію, ми точно знайдемо рішення Вашої проблеми. Якщо під час консультації не переконаємо що ми дійсно професіонали адвокати у кримінальних справах, гроші за консультацію повернемо!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь у в'язниці чи слідчому ізоляторі?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у в'язниці чи слідчому ізоляторі?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

ТОП юристи, що займаються такими справами в Україні

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Зв’язатися

Панасенко Олексій Олександрович

Адвокат

Зв’язатися

Мамедова Лілія Теймурівна

Старший юрист

Зв’язатися

Горелик Євген Борисович

Адвокат

Зв’язатися

Звоненко Олена Олександрівна

Адвокат

Зв’язатися
Як замовити послугу? Як ми працюємо?

Наші юристи/адвокати поглиблено вивчаюсть кожну справу та готові надати Вам якісну консультацію та супровід в судовому процесі чи досудовому розслідуванні.

Як замовити послугу:

 • Заявка
 • Дзвінок юриста
  і визначення задач
 • Договір і оплата
 • Консультація,
  аналіз справи, робота спеціаліста
Яка ціна на консультацію та супровід адвоката?
Ціни на послуги з категорії "Кримінальна практика":
Найменування послугиЦіна, грнТерміни
Терміновий виїзд адвоката на час проведення обшуку від 20 000 грн 3 години
Супровід слідчого допиту адвокатом від 20 000 грн 3 години
Досудове розслідування від 200 000 грн від 2 місяців
Захист інтересів у кримінальному провадженні від 80 000 грн індивідуально
Адвокат з кримінальних справ військових від 60 000 грн індивідуально
Адвокат у кримінальному провадженні (процесі) від 80 000 грн індивідуально
Захист адвоката на досудовому розслідуванні від 40 000 грн індивідуально
Адвокат (юрист) по хабарах від 200 000 грн індивідуально
Адвокат по наркотиках від 200 000 грн індивідуально
Адвокат з комп’ютерних злочинів – Адвокат з кіберзлочинів від 200 000 грн індивідуально
Непокора, самовільне залишення військової частини (СЗЧ) або місця служби від 60 000 грн індивідуально
Подача заяви в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) від 60 000 грн 2 тижні
Екстрадиція в Україну в рамках кримінального провадження від 80 000 грн індивідуально
Адвокат в суді від 8 000 грн 1 засідання

від 20 000 до 400 000 грн Ціна актуальна на Липень 2024

Чи проводите Ви консультації онлайн або по телефону?

Ми працюємо по всій Україні та за кордоном, тому багато клієнтів бажають отримани консультацію віддалено. Якщо у Вас немає змоги приїхати на консультацію до нас в офіс в Києві, то ми можемо провести її Вам онлайн або по телефону.

 

Ви надаєте безкоштовні консультації?

Ні! Усі консультації спеціалістів відділу кримінального права – платні.

Якщо Вам дійсно треба професійний аналіз конкретної справи та консультація фахівця кримінального відділу – опалачуєте та отримуєте якісну правову допомогу.

Вам також може знадобитися:

Послуги адвоката

Зняття арешту з майна після закриття кримінального провадження

Детальніше

Послуги адвоката

Захист інтересів у кримінальному провадженні

Детальніше

Послуги адвоката

Адвокат з кримінальних справ військових

Детальніше

Кримінальна практика

Оскарження відкриття кримінального провадження

Детальніше

Послуги адвоката

Адвокат при допиті

Детальніше

Кримінальна практика

Міжнародний розшук осіб, які вчинили кримінальне правопорушення

Детальніше

Послуги адвоката

Закриття кримінального провадження

Детальніше

Послуги адвоката

Адвокат у кримінальному провадженні (процесі)

Детальніше

Кримінальна практика

Супровід слідчого допиту адвокатом

Детальніше

Послуги адвоката

Представництво інтересів потерпілого у кримінальному провадженні

Детальніше

Послуги адвоката

Представництво у кримінальному процесі

Детальніше

Послуги адвоката

Міжнародний кримінальний адвокат

Детальніше
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація