«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат при допиті

Допит – слідча дія, яка проводиться в межах кримінального провадження. Такі слідчі дії реалізуються за участі обвинувачених чи підозрюваних, зі свідками та потерпілими. Головна ціль допиту – отримати повну інформацію щодо обставин скоєного правопорушення. Якщо Вас викликають на допит і Ви не знаєте, як правильно себе поводити, звертайтесь до фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS». Виїзд адвоката на допит – одна з послуг, яку ми надаємо нашим клієнтам.

Як показує практика, пересічний громадянин не може знати всіх своїх прав, в результаті свідок може перетворитися навіть на підозрюваного.  Необізнаність та неуважність під час допиту може кардинально вплинути на хід справи. Саме тому краще скористатися допомогою професійних адвокатів.

Виклик на допит: особливості

Для слідчого виклик на допит – найпростіший спосіб для отримання необхідних даних. Це зовсім не значить, що стосовно Вас буде винесено підозру. На цьому етапі дуже важливо залучити адвоката. Одне з базових правил – ніколи не ходіть самі на допит. Завдяки присутності адвоката дії слідчого не будуть виходити на межі закону. Окрім цього, адвокат якісно підготує Вас до допиту.

Адвокат залучається до участі у кримінальному провадженні на будь-якому етапі.

Сучасні реалії такі, що навіть найбільш законослухняних  громадян можуть викликати на допит. Головне – визначити правильність сповіщення та законність виклику відповідно до вимог сучасного кримінально-процесуального законодавства. На допит громадянина можуть викликати за допомогою наступних способів:

  • Телефон.
  • Повістка.
  • Факс, електронна пошта.

Адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» прослідкують за тим, щоб допит проходив виключно в рамках закону. Наші клієнти захищені від психологічного насильства, використання фізичної сили, загроз під час допитів. Головне завдання наших адвокатів – надійний захист прав підозрюваного, потерпілого, свідка, забезпечення визначення фактів, які здатні призвести до пом’якшення покарання.

Вартість допомоги адвоката на допиті

Під час допиту підозрюваного адвокат – гарантія неупередженості, законності та об’єктивності слідчого. Ми маємо багаторічний, успішний досвід участі у допитах. Це дозволяє нам забезпечити захист інтересів та прав кожного клієнта на професійному рівні.

Вартість послуг адвоката по супроводженню допитів обговорюється в індивідуальному порядку під час попередньої консультації. В середньому вартість виїзду адвоката на допит становить 500$.

Якщо Ви хочете отримати підтримку висококваліфікованих та досвідчених адвокатів для участі в допиті – записуйтесь на консультацію до фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS». Ми використаємо весь свій досвід для надання ефективної правової допомоги при допиті свідка чи підозрюваного у кримінальному провадженні. Виїзд адвоката на допит можливий в м. Київ та Київській області.

Ви можете розраховувати на:

  • Індивідуальний підхід.
  • Якісну консультацію адвоката перед допитом.
  • Конфіденційність.
  • Виїзд кваліфікованого адвоката на допит
  • Надійне і швидке рішення поставленого завдання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас чи Ваших близьких викликають на допит?

Так
Ні

2 питання

Вам необхідна допомога адвоката на допиті?

Так
Ні

3 питання

Допит відбудеться в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація