«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Списання нарахованих відсотків під час воєнного стану за кредитами для військовослужбовців

Що таке кредит?

Кредит – це фінансова операція, за якою кредитор (банк або інша фінансова установа) надає позичальникові в борг грошові кошти на визначений термін і під відсотки. Позичальник отримує необхідну суму одразу, а потім поступово повертає її частинами згідно з графіком платежів. Основні умови кредитування (сума, строк, процентна ставка, порядок погашення, штрафи тощо) обумовлюються кредитним договором між кредитором і позичальником. Надання кредиту дає можливість позичальникові отримати необхідні кошти одразу, але передбачає його зобов’язання своєчасно повертати борг і сплачувати проценти за користування кредитом.

Хто може отримати кредит?

Кредит можуть отримати:

  • Фізичні особи, які досягли повноліття (18 років), мають постійне місце роботи або інше джерело доходу. Для різних видів кредитів можуть висуватися додаткові вимоги щодо віку, кредитної історії тощо.
  • Зареєстровані відповідно до законодавства юридичні особи – підприємства, організації, установи, що здійснюють господарську діяльність.
  • Фізичні особи-підприємці, які провадять підприємницьку діяльність та зареєстровані як суб’єкти підприємництва. 
  • Військовослужбовці – за умови надання довідки про доходи, інших документів, необхідних банку для оцінки кредитоспроможності.
  • Іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають в Україні та можуть підтвердити свою платоспроможність.

Остаточне рішення щодо надання конкретного виду кредиту приймає банк на основі оцінки кредитоспроможності та платоспроможності позичальника.

Підтримка військовослужбовців в умовах воєнного стану

В цей складний час особливої уваги та підтримки потребують військовослужбовці, які починаючи з 24.02.2022 року, стали на захист Батьківщини. 

Керуючись Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, держава надає певні пільги військовим, аби підтримати їх та полегшити їхнє фінансове становище.

Зокрема, учасники антитерористичної операції та військовослужбовці, мобілізовані після початку повномасштабної війни, мають право повернути суму відсотків, сплачених ними за кредитом з 24 лютого 2022 року. 

Водночас, варто звернути увагу, що повернути можна лише ті відсотки, які були фактично сплачені вже в статусі мобілізованого військовослужбовця, тобто після отримання повістки та зарахування до військової частини або ж особа має мати статус учасника антитерористичної операції. 

Для успішного повернення коштів вкрай важливо чітко дотримуватися вимог щодо періоду фактичної сплати відсотків в умовах дії воєнного стану.

Такий крок дозволяє частково полегшити кредитне навантаження на захисників України в надзвичайно складний період.

Особливості повернення сплачених відсотків військовослужбовцями

Учасники антитерористичної операції та мобілізовані військовослужбовці, після початку повномасштабного вторгнення в Україну, що мають діючі кредитні договори, мають можливість скористатися пільгами відповідно до законодавства.

Відповідно до такого, військові, які сумлінно сплачували як основну суму боргу, так і нараховані відсотки за кредитом, мають право повернути відсотки, що були нараховані та сплачені ними з 24 лютого 2022 року. 

Військові, які сумлінно обслуговують кредит, мають законне право на повернення нарахованих банком відсотків за період починаючи з 24.02.2022 року. Це один з важливих елементів державної підтримки військових в складний для України час.

Важливо! Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, при зверненні до банку з вимогою повернути сплачені відсотки можуть розраховувати лише на рішення фінансової установи. 

У такому разі банк самостійно визначає, чи надавати військовому пільги щодо списання відсотків за кредитом на період воєнного стану.

Успішна практика компанії

Юридична компанія “Приходько та партнери” активно допомагає військовослужбовцям у питаннях повернення сплачених відсотків за кредитами в період дії воєнного стану. 

Було детально вивчено відповідне законодавство та підготовано низку звернень до банківських установ щодо повернення нарахованих відсотків за користування кредитами мобілізованим захисникам України.

Завдяки професійним юридичним знанням та наполегливій роботі вдалося досягти позитивних результатів у багатьох справах. Фахівці компанії домоглися повернення тисяч гривень нарахованих відсотків військовим, які звернулися по юридичну допомогу.

Таким чином, злагоджена робота адвокатів та юристів дозволяє ефективно захищати права військовослужбовців і частково полегшувати їхнє фінансове становище в умовах сьогодення.

Юридична допомога

Якщо у вас виникли питання щодо повернення сплачених відсотків за кредитами під час дії воєнного стану – звертайтеся до юридичної компанії “Приходько та партнери”.

Наші фахівці допоможуть розібратися у тонкощах законодавства, підготують необхідні документи, нададуть юридичну підтримку у взаємодії з банками. Ми візьмемо на себе розв’язання всіх питань і складнощів на шляху до повернення ваших коштів.

Не вагайтеся звертатися до нас за правовою допомогою. Наша команда професіоналів завжди поруч, щоб захистити ваші інтереси. Разом ми подолаємо усі труднощі й досягнемо бажаного результату!

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви маєте проблемний кредит?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить, як можна списати відсотки за кредитом в Україні?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте адвоката по списанню відстотків за кредитом в Україні?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація