"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Корпоративний адвокат

Корпоративний адвокат в Києві

Ведення бізнесу – це укладання угод і розподіл доходу між партнерами, взаємодія з державною. органами і захист підприємства від рейдерського захоплення. А в основі основ – державна реєстрація та перереєстрація суб’єкта господарювання, розробка та затвердження установчих документів.

Корпоративний адвокат – це фахівець в сфері правового регулювання діяльності господарських товариств (АТ, ТОВ і т.д.), а також дозволу внутрішньокорпоративних конфліктів.

До відома! Навіть при наявності в компанії власного юридичного відділу, іноді доцільно скористатися послугами залученого фахівця з метою отримання незалежного експертного думки і проведення процедур, що вимагають особливої ​​компетенції.

Що може запропонувати адвокат з корпоративного права ЮК «Приходько і Партнери»?

Намагаючись йти в ногу з часом, практика корпоративного права нашої компанії поширюється на рішення затребуваних для сучасного бізнесу завдань. Нами проводяться такі заходи:

  • Комплаенс(аудит відповідності бізнес-процесів із законодавством та розробка антикорупційних програм);
  • Дью Ділідженс(перевірка контрагента перед операцією);
  • Форензік(розслідування з метою виявлення економічних злочинів).

Корпоративний адвокат готовий сприяти у врегулюванні суперечок, сторонами яких виступають:

  • мажоритарні і міноритарні акціонери;
  • засновники та учасники госп. суспільства;
  • бенефіціари;
  • кредитори і інвестори;
  • ТОП-менеджери та інші наймані співробітники.

Важливо! Серед способів врегулювання внутрішньокорпоративних конфліктів адвокат з корпоративного права ЮК «Приходько і Партнери» в пріоритетному порядку використовує методи ADR (Alternative Dispute Resolution): медіацію, фасилітації та звернення до третейського суду.

Що собою являє перереєстрація юридичної особи?

В рамках практики з корпоративного права надається ряд послуг із супроводу реєстраційних процедур для юридичних осіб. Зокрема, державна перереєстрація юридичних осіб проводиться в разі зміни назви, складу засновників, керівника, юридичної адреси, статутного капіталу і так далі.

До відома! Перереєстрація юр особи передбачає подачу документів держ. реєстратору та внесення поправок до Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб та ФОП.

Регламенти здійснення даної процедури міститися:

  • в законі №2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 р .;
  • в законі №755-IV «Про державну. реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань »від 15 травня 2003 р

Важливо! У зв’язку з введенням в дію закону №2275-VIII приведення у відповідність з цим законом, а потім подальшої перереєстрації підлягають статути всіх юридичних осіб у формі ТОВ та ТДВ.

Допомогти відстояти ваші бізнес-інтереси готовий корпоративний адвокат ЮК «Приходько і Партнери»!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас подано позов до судової інстанції?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібний комплексний супровід?

Так
Ні

4 питання

Чи готові Ви укласти мирову угоду з Вашими опонентами?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація