«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат в ОАЕ

В останні роки ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати) стають дуже популярним напрямком для туристів та відкриття компаній, орієнтованих на міжнародний ринок. Також громадяни України можуть обирати банківські установи ОАЕ для зберігання особистих накопичень чи інвестування. Нажаль, іноді громадяни України, чи інших країн, під час перебування в ОАЕ, стикаються з кримінальними, цивільними та адміністративними справами. В будь-якому випадку, для розв’язання цих питань знадобиться допомога юристів. Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» спеціалізуються на супроводженні у різноманітних справах в Арабських Еміратах (Дубаї та інші міста).

Адвокат з кримінальних справ в ОАЕ є спеціалістом, який надає правову допомогу людям, які стали об’єктом кримінального переслідування. Такі адвокати надають юридичну допомогу від моменту затримання до проведення судового процесу. Вони допомагають клієнтам зрозуміти їхні права та обов’язки в Арабських Еміратах, а також працюють на користь своїх клієнтів, щоб забезпечити їхній захист від звинувачень у різноманітних злочинах.

Для того, щоб бути успішним в цій професії, потрібно мати глибокі знання законів та процедур в ОАЕ, а також вміти працювати з клієнтами з різних культур та мов.

Спеціалісти юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS» успішно захистили та допомогли сотням клієнтів у міжнародних справах та судах!

Послуги адвоката в ОАЕ

Якщо ви потребуєте адвоката з кримінальних справ в ОАЕ, важливо знайти досвідченого спеціаліста, що зможе оперативно виїхати до Вас! Записуйтесь на консультацію до наших юристів. Ціна на юридичні послуги в Арабських Еміратах розраховується на попередній консультації.

При виникненні кримінальної справи (провадження) в ОАЕ важливо звернутися до досвідченого адвоката, який знає законодавство країни та має практичний досвід роботи зі схожими справами. Вибір адвоката в ОАЕ повинен бути здійснений з урахуванням таких факторів, як досвід роботи, професійні навички, знання законодавства та рівень комунікабельності.

Як правило, адвокат в ОАЕ з кримінальних справ може надавати послуги як громадянам країни, так і іноземцям. При цьому, адвокат повинен мати досвід роботи з іноземними клієнтами та знання англійської мови. Оскільки в ОАЕ застосовується арабське право, для здійснення кваліфікованої юридичної підтримки важливо мати адвоката, який володіє знаннями законодавства та може правильно інтерпретувати норми, що застосовуються у країні.

Окрім цього, важливим фактором в роботі з адвокатом в ОАЕ є його досвід роботи з органами правопорядку та судовими інстанціями. Адвокат повинен мати знання процесуальних норм та вміти захищати інтереси клієнтів.

Ціна на юридичні послуги адвоката в Арабських Еміратах

Ціна послуг адвоката в ОАЕ залежить від різних факторів, таких як складність справи, тривалість роботи, рівень досвіду адвоката та його репутація. Також може впливати на ціну послуг те, чи є потреба в інтерпретації норм арабського законодавства та перекладі документів.

Зазвичай, вартість послуг адвоката в ОАЕ обговорюється індивідуально з кожним клієнтом, і може варіюватися від десятків до сотень доларів на годину. Вартість може бути також визначена в залежності від успішності вирішення справи або різних етапів процесу, наприклад, витрат на подання апеляції або подання позову.

Зазвичай, адвокати в ОАЕ пропонують різні варіанти оплати своїх послуг, такі як годинна оплата, фіксована вартість за певний етап справи або за успішне вирішення справи в суді. Також можливі комбіновані варіанти оплати, які враховують годинну оплату і фіксовану вартість.

В будь-якому випадку, вартість послуг адвоката в ОАЕ повинна бути узгоджена з клієнтом наперед, щоб уникнути непорозумінь та додаткових витрат. Також слід пам’ятати, що витрати на послуги адвоката можуть бути включені у загальну вартість справи, якщо таке рішення прийнято в суді.

Наші адвокати мають необхідний багаж знань та практичний досвід для захисту Ваших інтересів в ОАЕ. Кваліфікація та спеціалізація фахівців «PRIKHODKO & PARTNERS» − запорука успішного вирішення будь-якої ситуації. Залишайте заявку у формі нижче для розрахунку ціни допомоги профільного адвоката в Арабських Еміратах.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь в Об'єднаних Арабських Еміратах?

Так
Ні

2 питання

На Вас відкрили кримінальне провадження?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація