"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по аудиту бізнесу

Адвокат по аудиту бізнесу у Києві

Діяльність будь-якого підприємства завжди відбувається в правовому полі. Від змісту установчих і внутрішніх документів, правильного оформлення договорів і організації зборів учасників залежить весь успіх компанії в цілому. Щоб уникнути правових ризиків і, як наслідок, збільшити прибуток і репутацію на ринку, рекомендується звертатися до адвоката з аудиту бізнесу.

Що робить адвокат з правового аудиту?

Діяльність підприємства завжди супроводжується прийняттям правових рішень. Це може бути складання договору з контрагентами, видання нового наказу для працівників, визначення складу учасників або отримання ліцензії на реалізацію певної продукції. У всіх зазначених випадках вкрай важливий правовий аудит – досконала перевірка діяльності та документації підприємства з точки зору закону і юридичної ефективності.

Адвокат з правового аудиту компанії «Приходько і Партнери»:

  • аналізує установчі документи фірми-клієнта на предмет неточностей і «підводних каменів», які можуть шкодити бізнесу;
  • оновлює локальні акти (розпорядки, графіки, накази) за нормами Цивільного та Господарського кодексів;
  • правильно оформлює збори акціонерів і учасників;
  • розробляє договори, вигідні в першу чергу для бізнесу-клієнта.

Іншими словами, наше завдання – не тільки привести правову базу бізнесу у відповідність до норм чинного законодавства, а й усунути приховані нюанси у внутрішньому праві компанії.

Ми знижуємо правові ризики та даємо більше можливостей для отримання чистого прибутку, до якої не буде претензій ні у контрагентів, ні у наглядових органів.

Як ми проводимо правовий аудит?

Юрист компанії «Приходько і Партнери»:

1
Організовує всебічне дослідження правової бази бізнесу.
2
Аналізує зміст договорів.
3
Коригує документи.
4
Складає підсумковий звіт з результатами аналітики.

Правовий аудит від адвоката є вигідним заходом профілактики для бізнесу — він дозволяє уникнути проблем з законом і закрити всі юридичні питання всередині компанії. Як результат – прозора робота, відсутність конфліктів в колективі та складання вигідних договорів з партнерами та контрагентами.

Якщо ви хочете отримати кришталево чисту правову підставу для отримання прибутку, звертайтеся в «Приходько і Партнери» — ми убезпечимо ваш бізнес від проблем із законом та невигідних умов за договорами.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас подано позов до судової інстанції?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібний комплексний супровід?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація