"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Військове право

На жаль, останнім часом, внаслідок повномасштабної російської агресії та подальшого введення воєнного стану, військове право стало чи не найбільш популярною темою у сфері юриспруденції. Дійсно, багатьох людей торкнулася мобілізація. А чимало є й тих, хто за власною волею вирішив захищати Батьківщину. Ці люди не менше потребують підтримки військового адвоката у питаннях, де йдеться про права та гарантії.

З огляду на актуалізацію тем, які входять до спектру військового права, цей напрямок роботи став одним з ключових на сьогоднішній день у роботі адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Пропонуємо більш детально ознайомитися з тим, які теми клієнтських звернень є найбільш затребуваними та чим ми можемо допомогти.

Адвокат з військових справ у взаємодії з військкоматом

Такий фахівець допомагає у випадках, коли йдеться про питання мобілізації та відстрочки від неї, проходження медичної комісії для визначення ступеню придатності до військової служби, виїзду за кордон у разі наявності для того відповідних підстав. Коли у взаємодії з військкоматом допомагає фаховий юрист, це виключає багато подальших неприємних несподіванок у вигляді бюрократичної тяганини чи людського фактору.

Перерахунок пенсій військовослужбовцям

Фахової юридичної підтримки часто потребують не лише ті, хто служить в армії станом на сьогодні, а й військові пенсіонери. Згідно з Постановою Кабміну № 103 від 21 лютого 2018 року, відбувся перерахунок пенсій військовослужбовців. Проте, Пенсійний фонд, роблячи його, не врахував доплат, премій, надбавок та інших підвищень. Відповідно, навіть після здійсненого ПФ перерахунку військові пенсіонери отримують майже вдвічі менші пенсії, ніж мали б, відповідно до законодавчих змін.

Важливою складовою фокусу практики компанії «Приходько та партнери» є згадана категорія справ. Ми допомагаємо своїм клієнтам відновити справедливість та отримувати пенсію належного розміру, а також – компенсацію за увесь час, коли вона виплачувалася зменшеною.

Наші послуги

Серед послуг, які ми надаємо у напрямку військового права, є:

Консультації. Якісна консультація військового юриста допомагає дізнатися саме ті правові норми, які є актуальними конкретно у вашій ситуації. В Мережі є дуже багато тематичної інформації, котра не завжди відповідає дійсності, а часто – суперечить сама собі чи є застарілою. Адвокат з військових справ завжди тримає руку на пульсі свіжих законодавчих оновлень та практики їх застосування. Тож під час консультації ви почуєте дійсно актуальну інформацію, котра стосується саме вашої теми. Консультація може бути надана у різних форматах – очному, онлайн, телефонному та навіть письмовому. Ми розуміємо те, що наші клієнти часто перебувають у таких умовах, де їм незручно розмовляти. Тому адаптуємо формат взаємодії під ваші потреби.

Консультація з військового права може бути надана у різних форматах:

  • очному;
  • онлайн;
  • по телефону;
  • письмовому.

Ми розуміємо, що наші клієнти часто перебувають у таких умовах, де їм незручно розмовляти. Тому адаптуємо формат взаємодії під ваші потреби.

Написання рапортів. Саме якісно складений рапорт часто впливає на життя військовослужбовця – як у незначних питаннях, так і в серйозних. Це може бути рапорт на уточнення наказу, рапорт на відпустку, рапорт на ВЛК чи звільнення за сімейними обставинами у випадку народження третьої дитини. Одним словом, варіантів є багато.

Сприяння у взаємодії з уповноваженими органами. Приміром, часто виникають ситуації, коли клієнту потрібно отримати ту чи іншу інформацію щодо себе в уповноважених державних структурах (наприклад, військкоматі чи Державній міграційній службі в питаннях виїзду за кордон), але справа затягується унаслідок бюрократичних нюансів чи людського фактору. Адвокатський запит може стати тим інструментом впливу, який допоможе отримати відповідь значно швидше, адже нормами чинного законодавства передбачені конкретні терміни реагування на нього.

Представництво інтересів у суді. Іноді трапляються ситуації, коли єдиним шляхом ефективного відстоювання законних прав та інтересів військовослужбовців стає судовий позов. Фахівці команди адвокатського бюро «Приходько та партнери» знають, як ефективно допомогти своїм клієнтам, не допустивши порушення їхніх прав. Ми складемо грамотний позов та забезпечимо усі інші необхідні дії в рамках представництва у суді.

Отож, наші фахівці допоможуть у широкому спектрі питань, пов’язаних з військовим правом.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Вам потрібен адвокат чи юрист з військового права?

Так
Ні
2 питання

Ви військовослужбовець?

Так
Ні
3 питання

Вам потрібна консультація адвоката з військового права?

Так
Ні
4 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Послуги
01
Відношення з військової частини

02
Військова пенсія

03
Виплати військовим за поранення

04
Військова пенсія по інвалідності

05
Відстрочка від мобілізації

06
Робочий диплом моряка

07
Пенсія по втраті годувальника-військовослужбовця

08
Паспорт моряка

09
Сертифікати для моряків

10
ПІЛЬГОВА ВИСЛУГА РОКІВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

11
Довідка про грошове забезпечення

12
РАПОРТ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ДЛЯ КОНТРАКТНИКІВ

13
Оформлення учасника бойових дій

14
ЗВІЛЬНЕННЯ З ЗСУ БАГАТОДІТНОГО БАТЬКА

15
Рапорт на звільнення

16
Оскарження рішення ВЛК

17
КОНСУЛЬТАЦІЯ ВІЙСЬКОВОГО ЮРИСТА

18
Процедура виплати 15 млн грн родичам загиблих військових

19
СУПРОВІД У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ВІЙСЬККОМАТІ)

20
Бронювання працівників на період мобілізації

21
ЗВІЛЬНЕННЯ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

22
ВІДСТРОЧКА ВІД ПРИЗОВУ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

23
Адвокат з військових справ

24
Перерахунок пенсій військовослужбовцям

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу