«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Позовна заява про визнання права власності на будинок/квартиру/нерухомість

Відповідно до чинного українського законодавства право власності на всі об’єкти нерухомості захищено законом. Власник має весь комплекс прав, які пов’язані з володінням, розпорядженням, користуванням своїм майном. Однак, існують випадки, коли неможливо впоратися без захисту прав власності у судовому порядку. І він розпочинається з такого документу, як позовна заява. Це може бути, наприклад, позовна заява про визнання права власності на будинок/квартиру/нерухомість. Якщо Вам потрібно оформити цей документ, юристи Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому.

 

Особливості підготовки позовної заяви

Підготовка позовної заяви супроводжується складанням численних скарг, заяв, заперечень. Також найчастіше мова йде про тривалі судові розгляди.  Цей процес передбачає використання таких важливих ресурсів, як час, сили та кошти. Юристи Приходько та Партнери захистять Вас від тривалої та виснажливої судової тяганини. Ми зможемо ефективно представити Ваші інтереси.

На підготовчому етапі наші юристи проаналізують та оцінять ситуацію на основі фактажу та наявних аргументів. Також цей етап супроводжується збором необхідних доказів.

Важливе місце відводиться написанню позовної заяви. Термін оформлення цього документу складає в середньому декілька днів.

Наступний етап – представництво інтересів клієнта в суді. Суд може прийняти, відхилити або тимчасово призупинити заяву. Як суд виносить негативне рішення відносно справи, юристи Приходько та Партнери зможуть його оскаржити.

В яких випадках може знадобитися позовна заява про визнання права власності?

Позовна заява може знадобитися, наприклад, для підтвердження права власності в порядку спадкування. Це актуально для випадків, коли минув строк прийняття спадщини, відсутні документи, виникли суперечки зі спадкоємцями.

Розглянемо більш детально ці підстави. Розпочнемо з відсутності документів. Якщо Ви отримали у спадок будинок, квартиру чи інший об’єкт нерухомості, перше, що Вам потрібно зробити – зібрати доказову базу на право власності.

Ще одна підстава для позовної заяви – пропуск термінів прийняття спадщини або суперечки з іншими спадкоємцями. Відповідно до чинного законодавства, пропущені терміни можна поновити. Спадкоємець, при цьому, отримує відновлення права власності через суд або нотаріальну контору. Суперечки з іншими спадкоємцями можуть бути вирішені також у судовому порядку.

 

Ще один цікавий приклад – оформлення позовної заяви про визнання права власності на самочинне будівництво. В цьому випадку головне завдання – доведення того, що будівництво не йшло в розріз з жодними будівельними стандартами та нормами. Це потрібно підтвердити відповідним висновком.

Варіанти захисту прав власності передбачені главою 29 Цивільного кодексу України. Ми допоможемо не тільки підтвердити право Вашої власності на об’єкти нерухомості, а й зробимо все необхідне для витребування майна з незаконного володіння.

Допомога юристів в підготовці позовної заяви

Якщо Вам потрібно скласти позовну заяву про визнання права власності на будь-який об’єкт нерухомості, все, що Вам треба зробити – звернутися до наших юристів – фахівців Приходько та Партнери. Ми зможемо обрати правильну стратегію захисту відповідно до кожної конкретної ситуації.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості оформлення позовної заяви про визнання права власності на об’єкти нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить консультація юриста з нерухомості?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібно оформити позовну заяву про визнання права власності на будинок/квартиру/нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте юриста для представлення Ваших інтересів?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація