«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Виїзд адвоката на затримання у м. Київ

Життя – достатньо непередбачувана річ. Буває, що ми можемо опинитися в достатньо складних ситуаціях, в яких від кожного нашого кроку залежатиме кінцевий результат. Серед таких ситуацій – затримання особи представниками правоохоронних органів. В цьому випадку дуже важливо заручитись підтримкою професійних адвокатів. Виїзд адвоката на затримання у м.Київ – одна із важливих послуг, які надають фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери. 

Законодавче  обґрунтування  затримання

Без судового рішення особа може бути затримана у наступних ситуаціях:

  1. Замах на скоєння чи скоєння кримінального злочину.
  2. Після скоєння кримінального злочину. 
  3. Під час переслідування особи.

Також затримання здійснюється у випадках, якщо наявні обґрунтовані підстави можливої втечі з метою ухилення від настання кримінальної відповідальності. 

Поведінка під час затримання: дієві поради від юристів

Для початку зазначимо, що затримання – це доставлення особи примусово до відділу поліції, де її утримують протягом певного проміжку часу. Статус затриманого особа отримує в той момент, коли через підкорення наказу або силою вона змушена залишатися під контролем представників правоохоронних органів. Саме тому дуже важливо знати правила та дотримуватися належної поведінки в процесі затримання. 

Пропонуємо Вашій увазі ключові поради, які допоможуть Вам під час затримання особи представниками правоохоронних органів.

Порада №1 Зберігаємо спокій

Затримання для будь-якої особи – це завжди стресова ситуація. Однак, варто пам’ятати, що в будь-якій ситуації важливо зберігати спокій, уникати агресії та сплесків емоцій. Також ні в якому разі не можна застосовувати фізичний вплив чи виявляти відкриту непокору представникам правоохоронних органів. Це дуже важливо пам’ятати. Зберігайте спокій. Тільки так Ви зможете  повністю контролювати ситуацію. 

Порада №2 Фіксуємо час затримання

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що статус затриманого особа отримує з того моменту, як починає перебувати біля слідчого, працівника поліції чи іншого представника правоохоронних органів, який обмежує її пересування. Дуже важливо зафіксувати час початку затримання. Чому це важливо? Саме з цього моменту розпочинається відлік, а саме – 60 годин для того, щоб суд визначився із запобіжним заходом. 

Порада №3 Залучення адвоката

Дуже важливо під час затримання заручитись підтримкою адвоката. Краще за все зробити це максимально оперативно.

Адвокати Приходько та Партнери можуть в будь-який момент приїхати на місце затримання в м.Київ. Ми гарантуємо якісну правову допомогу та захист. 

Порада №4 Відмовтесь від свідчень без підтримки адвоката

Важливо пам’ятати про те, що маючи статус “затриманий” Ви не зобов’язані давати будь-які показання, свідчення, пояснення. До того моменту, як прибуде адвокат, ми рекомендуємо зберігати мовчання. Тільки після консультації з адвокатом Ви можете давати якісь пояснення. 

Порада №5 Не підписуйте без адвоката протокол затримання 

Дуже важливо ознайомитись з інформацією, зазначеною в протоколі та проаналізувати її.

Особливо важливо звернути увагу на те, чи відповідають дійсності всі введені дані. Якщо Ви з чимось не погоджуєтесь, варто обов’язково це відобразити в протоколі. 

Отже, при затриманні необхідно дотримуватися простих рекомендацій, які надалі допоможуть адвокатам забезпечити якісний та належний захист. 

Допомога професійних адвокатів при затриманні

Підводячи підсумки варто зазначити наступне: допомога адвоката при затриманні – достатньо важливий інструмент впливу на представників правоохоронних органів. Дуже важливо скористатись послугами адвоката саме на цьому етапі. Адвокати Приходько та Партнери прослідкують, щоб в жодному разі не порушувались законні інтереси та права затриманих. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості виїзду адвоката на затримання у м. Київ заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна юридична допомога?

Так
Ні

2 питання

Чи займалися раніше Вашою справою інші спеціалісти?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація