«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Отримання довідки про відсутність банкрутства

Що таке довідка про відсутність справ про банкрутство ?

Довідка про відсутність справи про банкрутство є документом, який підтверджує відсутність судових процедур щодо банкрутства певної особи чи компанії. Довідка про відсутність справ банкрутства є дійсним документом, який підтверджує відсутність інформації про те, що фізична або юридична особа була оголошена банкрутом або щодо неї розпочато процедуру банкрутства.

Для чого зазвичай потрібна дана довідка?

Цей документ може бути необхідним для різних цілей, наприклад, при отриманні кредиту в банку, при участі в процедурі державних закупівель, при участі в тендері, конкурсі, аукціоні, при участі в комерційних закупівлях або при оформленні договорів чи контрактів з іншими сторонами.

 

Де видається довідка про відсутність справ про банкрутство?

Зазвичай довідка про відсутність справи про банкрутство видається відповідним органом, який займається проведенням судових процедур у справах про банкрутство.

В Україні довідка про відсутність справи про банкрутство видаватиметься органами юстиції, які відповідають за здійснення судових процедур з банкрутства.

 

Що потрібно для отримання довідки про відсутність справи про банкрутство ?

Для отримання довідки про відсутність справи про банкрутство ви можете звернутись до наших юристів. Після цього ми виконаємо адвокатський запит для отримання довідки про відсутність справ про банкрутство та проведемо перевірку наявності відкритих справ про банкрутство.

Який зміст у довідки ?

Цей документ містить інформацію про те, чи було порушено справу про банкрутство щодо конкретної фізичної або юридичної особи в Україні протягом певного періоду часу. Зазвичай в довідці зазначається, що протягом останніх 3-6 місяці до видання довідки, відсутні будь-які справи про банкрутство щодо даної особи в Україні.

Скільки часу займе отримання довідки?

Отримання довідки про відсутність справи про банкрутство може зайняти від кількох годин до декількох днів, залежно від робочого навантаження органу юстиції.

 

Який термін юридичної сили має така довідка?

Довідка про відсутність справ банкрутства має термін юридичної сили 1 місяць з моменту її видачі. Після закінчення цього терміну довідка втрачає юридичну силу і її потрібно оновлювати. Тому, якщо вам потрібна ця довідка для подачі документів, слід звернути увагу на термін її дії та вчасно оновлювати.

 

Хто має та не має право в Україні оновити таку довідку у разі закінчення її терміну?

Довідку про відсутність справ банкрутства в Україні може оновлювати будь-яка юридична або фізична особа, яка має таку необхідність.

Ви можете звернутися до нас знову за довідкою про відсутність банкрутства. Слід тільки зазначити, що це буде оновлення довідки про відсутність банкрутства.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхідно отримати довідку про відсутність банкрутства?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Довідка Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація