«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Експертна оцінка житлової і комерційної нерухомості

E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Ні для кого не секрет, що під час продажу нерухомості варто провести експертну оцінку майна. Це питання має багато нюансів. Саме тому в цій статті юристи Приходько та Партнери розкриють питання експертної оцінки житлової і комерційної рухомості. Ми звернемо увагу на найважливіші питання, які можуть виникати в процесі купівлі чи продажу нерухомості.

Що таке експертна оцінка нерухомості?

Процедура експертної оцінки нерухомості полягає у визначені ціни власності, майнових і немайнових прав, а також бізнесу та нематеріальних активів. Найбільш поширеним видом оцінки являється оцінка об’єктів нерухомості. Процедура передбачає визначення вартості об’єкта або юридичних прав на нього. Надалі ця інформація використовується для укладення та реалізації угоди купівлі-продажу.

Найбільш вживана послуга в цій сфері – експертна оцінка нерухомості при продажу. Окрім цього варіанту існують і інші популярні форми експертної оцінки нерухомості. Зокрема, достатньо часто потрібна оцінка нерухомості, надана БТІ. Зазвичай ця процедура виконується у ситуаціях, коли власник виставляє на продаж житлову або комерційну нерухомість, яка потребує відновлення. Потенційні власники нерухомості в останні роки стали приділяти набагато більше уваги розмірам податків. Купивши дачу, квартиру або нежитлову будівлю вони будуть зобов’язані їх регулярно вносити.

Визначатися в цьому питанні досить точно можна за допомогою кадастрової оцінки нерухомості. Процедура виконується шляхом використання методу масової оцінки. Це означає, що разом з цінами на проведення кадастру визначається ринкова вартість і сума потенційного податку.

Як проводиться експертна оцінка житлової і комерційної нерухомості?

Відповідно до чинного українського законодавства, оцінка нерухомості може здійснюватися як самостійно, так і за допомогою спеціальних фахівців – експертів-оцінювачів.

Самостійно провести експертну оцінку житлової або комерційної нерухомості достатньо складно. Які є ризики? Наприклад, Ви можете ввести некоректну інформацію про нерухомість або неправильно обрати аналоги для порівняння. В результаті Ви отримаєте більш завищену вартість нерухомого майна і саме з цієї суми потрібно буде сплачувати податки. Окрім цього, у Вас може виникнути ряд питань, на які Ви не завжди зможете відповісти.

Експерт-оцінювач проводить оцінку житлової і комерційної нерухомості на основі механізмів, наданих державою,  власних знань і набутого досвіду.

Окрім цього, суб’єкт оціночної діяльності має ряд додаткових важелів впливу на процес встановлення справедливої вартості майна. Це захистить замовника від обов’язкових платежів та завищених податків.

Серед фахівців нашої юридичної компанії Приходько та Партнери є експерти, які спеціалізуються на оцінці житлової та комерційної нерухомості. В результаті Ви отримаєте повноцінний звіт про оцінку майна з обґрунтуванням загальної вартості нерухомого майна.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг фахівця з експертної оцінки житлової і комерційної нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Експертна оцінка Вам потрібна для продажу?

Так
Ні

2 питання

Об'єкт експертної оцінки знаходиться у Київській області?

Так
Ні

3 питання

Експерт оцінювач може відвідати об'єкт, що оцінюється?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація