"Досконалість виконання у будь-якому аспекті вашого питання - наше кредо!"

Сіренко Микола Сергійович

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

Відкриття аутсорсингової ІТ-компанії

У сучасному світі, де глобалізація стає невіддільною частиною підприємництва, відкриття аутсорсингової ІТ-компанії за кордоном може стати перспективним варіантом для тих, хто шукає нові можливості.

І саме вибір правильної юрисдикції є ключовим етапом у процесі створення успішного бізнесу.

Відтак у ході розв’язання даного питання потрібно розглянути деякі фактори, які варто врахувати під час вибору юрисдикції для вашої аутсорсингової ІТ-компанії.

Одними з основних моментів, на які потрібно звернути увагу, є наступні:

  • Податкове навантаження на бізнес. Одним з найважливіших аспектів вибору юрисдикції є податкова система країни реєстрації компанії. Не буде зайвим вивчити різні варіанти, такі як податок на прибуток, податок на дивіденди, податок на джерело прибутку та інші в країнах на вибір;
  • Середовище регулювання ведення бізнесу. Перед вибором юрисдикції важливо оцінити рівень регулювання бізнесу у конкретній країні. Деякі держави, наприклад, можуть мати сприятливі умови для розвитку технологічних компаній, забезпечуючи легкий доступ до реєстрації бізнесу, та мінімальні обмеження для зовнішньої діяльності;
  • Технологічна інфраструктура країни реєстрації. Забезпечення високоякісної та стабільної технологічної інфраструктури є важливим аспектом для успішної роботи аутсорсингової ІТ-компанії, що дозволить їй ефективно працювати та конкурувати на глобальному ринку. Не кожна країна може забезпечити майбутні компанії реальною можливістю управління та розбудови інфраструктури для належного розвитку та торгівлі;
  • Кваліфікована робоча сила (наймані працівники). Перед вибором країни важливо також оцінити й доступність кваліфікованої робочої сили. Важливо обрати місце з наявністю талановитих ІТ-спеціалістів та можливістю їхнього легкого працевлаштування.

Звернення за консультацією до юриста допоможе не лише зекономити час клієнта, але й обрати юрисдикцію з привабливими податковим режимом та середовищем регулювання і сприяння розвитку для аутсорсингової ІТ-компанії.

Компанія АО “Приходько та Партнери” пропонують клієнтам також послуги юристів по реєстрації компанії для ведення ІТ-бізнесу, відкриття для неї корпоративного рахунку, а також бухгалтерського супроводу у різних країнах.

Наші спеціалісти також пропонують вам ознайомитись з прикладами тих країн, що є одними з найбільш привабливих для відкриття аутсорсингової ІТ-компанії.

Сполучені Штати Америки

США вважаються однією з найбільш привабливих країн для реєстрації компаній для бізнесу у сфері ІТ. Тут є великий доступ до капіталу, розвинута технічна інфраструктура та велика база талановитих ІТ-спеціалістів для підтримки та розвитку майбутньої компанії.

Крім того, США мають дружню для бізнесу законодавчу базу і широкий доступ до міжнародних ринків.

Європейський Союз (Нідерланди, Литва, Ірландія)

Країни Європейського Союзу, такі також можуть бути привабливими для реєстрації аутсорсингової ІТ-компанії, зокрема через їхню стабільну економіку, розвинуту технологічну інфраструктуру та сприятливі умови для ведення бізнесу загалом.

Вибір деяких країн вартує уваги також і через досить низьку корпоративну ставку (наприклад, Ірландія – 12,5%).

Висновки

Вибір юрисдикції для аутсорсингової ІТ-компанії є складним завданням, яке потребує уважного аналізу та обмірковувань з метою вибору найбільш сприятливого середовища для розвитку та подальшої підтримки бізнесу.

Важливо приймати рішення з урахуванням вищезазначених факторів, щоб забезпечити успішний старт бізнесу за кордоном, з попередньою консультацією у кваліфікованого юриста для розв’язання усіх питань юридичного характеру, що можуть виникнути у процесі вибору.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи відкривали ви компанію за кордоном раніше?

Так
Ні

2 питання

Чи займались ви відкриттям аутсорсингової ІТ-компанії до цього?

Так
Ні

3 питання

Чи потрібні вам роз'яснення юриста по вибору юрисдикції для ІТ-бізнесу?

Так
Ні

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

0

Кількість оцінок:

0

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація