«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по екстрадиції

Адвокат по екстрадиції

Екстрадиція – це видача особи державі, в якій Ви розшукуєтесь з метою притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку суду.

Екстрадиція включає:

 • офіційне звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної Держави особи, яке необхідно видати, та видачу такої особи;
 • перевірку обставин, які можуть перешкоджати видачі;
 • прийняття рішення за запитом;
 • фактичну передачу такої особи під юрисдикцію Держави.

Екстрадиційна перевірка – діяльність визначених законом органів щодо встановлення та дослідження передбачених міжнародним договором України, іншими актами законодавства України обставин, які можуть перешкоджати видачі особи (екстрадиції), яка вчинила злочин.

Екстрадиційний арешт – застосування запобіжного заходу у вигляді тримання особи під вартою з метою забезпечення її видачі (екстрадиції).

Тимчасовий арешт – взяття під варту особи, який розшукується за скоєння злочину за межами України, на строк, визначений цим Кодексом або міжнародним договором України, до отримання запиту про видачу (екстрадицію).

Консультація адвоката по екстрадиційних справах.

Важливо! Нічого не підписувати і не говорити до консультації з адвокатом по екстрадиції.

 

Найголовніше Ви повинні пам’ятати, що відповідно до ст. 581 Кримінально-процесуального кодексу України у Вас є такі права:

 • Знати, у якій кримінальній злочину надійшов запит про видачу (екстрадицію).
 • Мати захисника і побачення з ним в умовах, що забезпечують конфіденційність спілкування, на присутність захисника під час допитів.
 • У разі затримання – на повідомлення близьких родичів, членів сім’ї чи інших осіб про затримання і про місце свого перебування;
 • Брати участь в розгляді судом питань, пов’язаних з утриманням під вартою і запитом про видачу (екстрадицію).
 • Знайомитися із запитом про видачу (екстрадицію) або отримати його копію.
 • Оскаржити рішення про утримання під вартою, про задоволення запиту про видачу (екстрадицію).
 • В будь-який час до прийняття рішення про видачу (екстрадицію) дати згоду на видачу (екстрадицію) з метою застосування процедури видачі (екстрадиції) в спрощеному порядку;
 • Одночасно з наданням згоди на видачу (екстрадицію) відмовитися від застосування спеціального правила меж кримінальної відповідальності.

Особі, щодо якої розглядається питання про видачу (екстрадицію), і яка не володіє державною мовою, забезпечується право робити заяви, заявляти клопотання, виступати в суді мовою, якою він володіє, користуватися послугами перекладача, а також отримати переклад судового рішення та рішення центрального органу України мовою, на якому вона користувалася під час розгляду.

Якщо особа, щодо якої розглядається питання про видачу (екстрадицію), є іноземцем і знаходиться під вартою, то вона має право на зустрічі з представником дипломатичної або консульської установи своєї держави.Андрій Приходько

Послуги адвоката по екстрадиції

 • Надання правової допомоги, в тому числі консультування, перевірка документів, підготовка процесуальних документів і запитів, в випадки затримання іноземця, розшуку правоохоронними органами з метою притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку суду.
 • Представництво інтересів (правовий захист) іноземця в суді. У випадки розгляду слідчим суддею клопотання про тимчасове або екстрадиційний арешт, апеляційне оскарженні арешту, якщо такий був обраний судом першої інстанції, зміна екстрадіційного арешту на більш м’який запобіжний захід.
 • Оскарження рішень компетентних органів про видачу людини іншій країні (в період розгляду такої скарги, особа не може бути передано іншій країні).
 • Супровід передачі кримінальної справи українським правоохоронним органам.
 • Перевірка прикордонних баз і баз Інтерполу з метою виявлення факту розшуку людини.
 • Правовий захист громадянина України в випадки затримання його в інших країнах з метою видачі компетентним правоохоронним органам України.
 • Зняття з розшуку (шляхом скасування постанови про оголошення в розшук, оскарження рішення про підозру особи у злочині, закриття кримінальної справи по рядках давності).
 • Переведення засудженого в Україну для відбуття покарання, у випадку засудження в іншій країні.
 • Звернення до Європейського суду з прав людини, в випадки порушення прав при затриманні, при перебуванні в місцях обмеження свободи, при порушенні термінів, при порушенні права на захист і тд.

Для чого потрібен адвокат по екстрадиції?

Головна мета – це відмова в екстрадиції і звільнення з під варти.

У видачі особи іноземній державі відмовляється у разі, якщо:

 1. Ви є громадянином України.
 2. В Україні не передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі за злочин, який Ви зробили в іншій країні.
 3. Закінчилися терміни давності притягнення Вас до кримінальної відповідальності.
 4. Країна яка вимагає видачу не надала матеріали або дані які необхідні в Україні для прийняття рішення.
 5. Видача Вас суперечить міжнародним договорам стороною яких є Україна.
 6. Видача вас може зашкодити інтересам нацбезпеки України.
 7. інші причини передбачені міжнародним правом.

Крім того, згідно з міжнародними договорами підписаним Україною, Ви не можете бути видані в випадки якщо в країні в яку Вас планують екстрадувати є загроза (здоров’ю або життю) або небезпека (за ознаками раси, релігії, національності, громадянства, політичних переконань і тд). Так само, ви не можете бути екстрадовано в разі отримання статусу біженця в Україні, статусу особи потребує допзахисту, або в статусі тимчасового захисту.

У разі відмови у видачі з мотивів громадянства та наявності статусу біженця або з інших причин, не виключають здійснення кримінального провадження за клопотанням компетентного органу іноземної держави Офіс Генерального прокурора доручає здійснення досудового розслідування стосовно цієї особи в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Вартість послуг адвоката по екстрадиції.

Залежно від того в якому статусі Ви перебуваєте існує два варіанти оплати послуг адвоката по екстрадиції:

Супровід окремих процесуальних дій в середньому тарифікується – 100 у.о./год роботи адвоката.

 • експрес консультація адвоката по екстрадиції по телефону без аналізу ситуації – 500 грн, щоб просто описати Ваші права що б розуміти, що можна робити що не можна і не допустити перших помилок
 • супровід на допиті – 100 у.о./год, але не менше 200 у.о. за слідча дія
 • супровід судового процесу – 100 у.о./год, але не менше 500 у.о. за судове засідання

Комплексне ведення справи щодо екстрадиції на стадії суду першої інстанції, апеляції або касації.

Вартість послуг адвоката по екстрадиції за кожну стадію становить від 3000 у.о. до 10000 у.о. в залежності від складності справи та його обсягів.

Як ми працюємо з комплексного ведення справ щодо екстрадиції:

Підписання договору з адвокатом по екстрадиції і вступ у справу.

Це перший крок, на якому адвокат по екстрадиції нашої компанії спілкується з Вами по суті справи, щоб зрозуміти в чому власне суть злочину і що конкретно Вам можу інкримінувати.

Ознайомлення з матеріалами справи щодо екстрадиції.

На цьому етапі Ви платите – 1 тис у.о. Це оплата за вступ у справу адвокатів по екстрадиції нашої компанії. Вивчення матеріалів екстрадіціоної справи і формування плану і стратегії захисту. Коли ми розуміємо який обсяг роботи належить зробити ми виставляємо рахунок на залишок оплати в рамках тієї суми, про яку йшла мова вище.

Обов’язково визначаємо гонорар успіху адвокатів по екстрадиції

Додаткова винагорода адвокатам за досягнення позитивної мети у вашій справі – це дуже важливий момент, який додатково стимулює досягти позитивного результату.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація