«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Супровід угоди з купівлею квартири чи будинку в Україні

Купівля будь-якої нерухомості (будинків, квартир) — одна з найважливіших подій в житті більшості людей. Однак, в деяких випадках це може бути достатньо ризикованим та складним процесом. Питання купівлі нерухомості вимагає ретельного підходу та супроводу професійних юристів. В цій статті наші  фахівці — юристи Приходько та Партнери розкажуть про ризики, основні проблеми, які пов’язані з купівлею нерухомості.

 

Варто зазначити, що угода купівлі-продажу — формалізація процесу продажу та набуття права власності на квартиру чи будинок. Саме тому дуже важливе значення має саме те, що вказано в тексті цієї угоди. Її умови і положення —  те, що має значення.

Супровід угоди з нерухомістю: чи потрібна кваліфікована допомога юриста?

Чинне українське законодавство має велику кількість нюансів, про які знають далеко не всі. Мова йде про норми майнових прав, порядок оскарження договорів та ін. З цією інформацією більшість людей не зіштовхуються в повсякденному житті. Під час підписання угоди відсутність інформованості —  одна із причин навмисного шахрайства або випадкових помилок.

Супровід угоди з купівлею квартири чи будинку від юристів Приходько та Партнери дозволить не турбуватися про будь-які ризики.

Серед найбільш поширених ризиків, з якими можуть зіштовхнутися громадяни України під час купівлі нерухомості:

  • Відсутність детальної інформації щодо ціни придбання об’єкта нерухомості.

Це питання дуже актуально у тих випадках, коли договір про купівлю нерухомості підписується із забудовником. Тобто, передбачений певний відсоток інфляції. Саме тому в договорі купівлі-продажу має обов’язково вказуватися цей пункт.

  • Визначення умов, які мають підкріплятися документальним узгодженням.

Якщо ви будете намагатися самостійно укладати угоду купівлі-продажу і не звернете своєчасно увагу та цю інформацію,  документ можуть визнати недійсним.

  • Відсутність вичерпного переліку даних про об’єкт.

Наші юристи обов’язково звернуть увагу на всі важливі деталі.

  • Проблема з правом власності.

Проблеми можуть виникнути в наступних випадках: нерухомість була отримана у спадок лише недавно; об’єкт нерухомості продається за нотаріальним дорученням.  В такому випадку супровід угоди купівлі-продажу нашими юристами — запорука безпеки.

Вказаний вище перелік “підводних каменів” — далеко не повний. Саме тому краще одразу заручитись підтримкою професійних юристів.

Допомога професійних юристів із супроводу угод з нерухомістю

Юристи Приходько та Партнери надають весь спектр послуг, які пов’язані з придбанням нерухомості. Перший крок, з якого ми розпочинаємо — перевірка об’єкта нерухомості. Наша перевірка відрізняється комплексністю. Юристи нашого бюро Приходько та Партнери перевірять власника та інші підстави, які можуть суттєво вплинути на придбання об’єкта нерухомості.

Перевірку нерухомості ми здійснюємо на основі:

  • Правовстановлюючих документів.
  • Відомостей з відкритих реєстрів.
  • Технічного паспорта.

Окрім цього, важливе завдання — відновлення історії придбання житла та дослідження процедури набуття права власності його продавцем.

 

Таким чином, особистий юридичний супровід — гарантія від зловживань під час купівлі нерухомості. Всі юридичні питання та формальності будуть під контролем наших професійних фахівців. Ми гарантуємо захист від негараздів, якими можуть супроводжуватися угоди купівлі-продажу нерухомості.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста із супроводу угоди з купівлею квартири чи будинку в Україні заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація юриста щодо укладання договору купівлі-продажу нерухомості?

Так
Ні

2 питання

Ви шукаєте кваліфікованого юриста з нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібен юридичний супровід угоди з купівлі нерухомості?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація