"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Еміграція

Еміграція

Автор

Мазур Єлизавета Сергіївна

Під еміграцією розуміється виїзд до іншої держави на постійне місце проживання. Він може бути як з виходом із громадянства України, так і з його збереженням, якщо людина просто оформила в іншій країні посвідку на постійне проживання.

До команди юридичної компанії «Приходько та партнери» часто звертаються з питаннями стосовно еміграції. Тож консультування клієнтів у цих запитах належить до нашої ключової спеціалізації. Розповімо кілька важливих аспектів стосовно цієї теми.

Що потрібно знати про вихід з громадянства?

Стосовно виходу з громадянства України, то він може бути винятково добровільним. Особа не може бути позбавленою громадянства України. Для того, аби була здійснена процедура виходу, потрібна присутність самої людини чи уповноваженої особи, котра представляє її інтереси.

Також варто знати те, що вийти з громадянства України і при цьому не отримати громадянство іншої держави є неможливим. Тобто – якщо вихід з громадянства України вестиме до того, що людина набуде правового статусу особи без громадянства, це стане перешкодою для процедури.

Стосовно виходу з громадянства України дітей, віком від 14 до 18 років, то, попри прийняття самого рішення батьками, потрібна нотаріально завірена письмова згода від дитини.

Скільки часу займає процедура виїзду?

Як свідчить практика, процедура виїзду з України є досить тривалою. Розгляд документів займає до 3 місяців часу. В результаті людина отримує у паспорт відмітку стосовно зняття з реєстрації, а у закордонний паспорт – штамп, котрим засвідчується виїзд на постійне місце проживання. Далі особу знімають з обліку в ДМС та ставлять на облік в Міністерстві іноземних справ. Це означає, що далі виїзд та наступні дії в юридичній площині, котрі матимуть місце за кордоном, здійснюватимуться саме за закордонним паспортом.

Які кроки потрібно пройти для еміграції?

Щоб усе вдалося, для початку треба зібрати всі документи та подати їх до ДМС. Отже, серед документів важливо відзначити наступні:

 • Свідоцтва про народження усіх, хто виїздитиме. Також це може бути відповідний витяг з органів РАЦС.
 • Уся документація, котра підтверджує зміну ПІБ (якщо ви не міняли прізвище чи ім’я, то цей пункт є неактуальним для вас).
 • Нотаріально завірена заява-згода від чоловіка чи дружини, що лишатиметься в Україні. Це стосується ситуацій, коли емігрувати прагне лише один з подружжя.
 • Нотаріально завірена заява-згода батьків чи свідоцтва про їх смерть.
 • Нотаріально завірена заява-згода дитини від 14 років, коли батьки виїжджають разом з нею.
 • Заява-анкета (у 2 примірниках), завірена за місцем роботи. Коли йдеться про людей, які не працюють, то в цьому випадку мається на увазі місце реєстрації.
 • Копії паспорта громадянина України (усі сторінки, де є відмітка) та паспорта для виїзду за кордон (1 сторінка).
 • 4 фотокартки 3,5х4,5 (у тому форматі, як на паспорт). Це стосується усіх, хто виїздить, окрім дітей, які не досягли 7-річного віку.
 • Квитанція про сплату передбаченого за цю послугу платежу до ДМС.
 • Копія ІПН та трудової книжки.
 • Довідка про реєстрацію місця проживання від обласного довідкового бюро.

Коли ці документи подані до ДМС, потрібно очікувати близько 3 місяців рішення цього державного органу. Якщо воно буде позитивним, потрібно буде додати ще деякі документи.

Чим ми можемо допомогти?

Якщо ви потребуєте консультації та юридичного супроводу процедури еміграції, юристи з міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» готові надати ці послуги. Ми добре розуміємо те, що у таких складних питаннях важливо розібратися не просто з актуальними для вас правовими нормами, а з тим, як конкретно вони застосовуватимуться в практичній площині вашої ситуації. Саме для цього і потрібна допомога справді фахових юристів.

Ми надаємо послуги супроводу в оформленні віз до країн ЄС та США, супроводжуємо процедуру отримання громадянства інших держав, оформлення посвідки на проживання та легалізації. Якщо ви відкриваєте бізнес в іншій країні, тут теж можуть стати доречними наші послуги. Це не лише консультації, а й супровід під час відкриття рахунків у банках та підготовки необхідної документації. Одним словом, спектр послуг, котрі полегшать Вам життя у згаданих питаннях, є досить великим.

Щоб отримати консультацію або допомогу юриста з міграційного права – заповніть форму на нашому сайті і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

Ви плануєте емігрувати з України?

Так
Ні
2 питання

Вас цікавить оформлення візи?

Так
Ні
3 питання

Вас цікавить продовження закордонного паспорта?

Так
Ні
4 питання

Ви хочете отримати консультацію по еміграції?

Так
Ні
Послуги
01
Віза на возз’єднання сім’ї в Німеччині

02
Оформлення Homes for Ukraine

03
Віза на возз’єднання сім’ї в США

04
Посвідка на проживання по возз’єднанню сім’ї: Іспанія

05
Отримати ВНЖ (ПМЖ) в Польщі

06
Легалізація у Польщі

07
U4u для українців

08
Віза в Китай

09
Віза в США B1/B2

10
Імміграція в США

11
Вид на проживання в Угорщині

12
Продовження закордонного паспорта України

13
Отримати тимчасовий вид на проживання в Туреччині

14
Отримати тимчасовий вид на проживання в Угорщині

15
Отримати тимчасовий вид на проживання в Румунії

16
Отримати вид на проживання в Угорщині

17
Отримати постійний вид на проживання в Румунії

18
Отримати громадянство Угорщини

19
Отримати громадянство Словаччини

20
Отримати громадянство Румунії

21
Отримати громадянство Болгарії

22
Отримати тимчасовий вид на проживання в Польщі

23
Отримати постійний вид на проживання в Польщі

24
Отримати громадянство Польщі

25
Отримати громадянство ЄС

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу