"Justitia omnibus - Справедливість для всіх!"

Рябчук Оксана Павлівна

Спеціалізується на сімейному праві та спадкових справах

Зв'язатися зараз

АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕНЬ

Адвокат з розлучень

Нерідко шлюборозлучні процеси перетворюються в сімейні війни з залученням родичів і знайомих. Розставити крапки над «і» у багатьох випадках допомагає адвокат з розлучень. По-перше, знати про свої законні права, а також про обмеження – вже чимало. По-друге, адвокат при розлученні візьме на себе і оформлення документів, і комунікацію з чоловіком/дружиною, щоб спробувати досягти консенсусу, а це вже багато.

Допомога адвоката при розлученні пропонується в рамках практики сімейного права юридичної компанії «Приходько і Партнери». Ми дамо вам корисні поради, підготуємо необхідні в вашому випадку документи, будемо представляти ваші інтереси в суді. Якщо за справу береться хороший адвокат, розлучення стане початком нової життєвої сторінки, а не джерелом головного болю.

 

Послуги адвоката при розлученні: ціна пакетів «під ключ»

До відома! Нерідко розірвання шлюбу ускладнюється певними нюансами, наприклад: дружина вагітна або чоловік перебуває постійно за кордоном. У таких ситуаціях адвокат для розлучення розробляє індивідуальний план дій.

Але бувають також стандартні ситуації, коли можна використовувати загальний алгоритм дій. Адвокат зі шлюборозлучних справ в таких випадках залучається для максимальної економії часу і нервів. Всю процедуру розірвання шлюбу практично повністю можна перекласти на нього.

ЮК «Приходько та Партнери» пропонує наступні «пакетні» послуги:

 • Розлучення через ДРАЦС при відсутності спільних дітей до 18 років і за наявності взаємної згоди.
 • Розлучення через суд при наявності спільних дітей, взаємній згоді і без поділу майна.

*** Примітка: Якщо ви шукаєте інформацію за запитом «адвокат з розлучень Київ ціна», визначитеся з принциповим моментом: розділ майна буде проводитися одночасно з розлученням або окремо.

Адвокат з розлучень в Києві: корисні поради

Найкраще підтвердження того, наскільки затребуваний адвокат з розлучень – Київ, де щорічно реєструється до п’яти тисяч розірвань шлюбу. Інтенсивна робота дає можливість накопичити практичний досвід.

Фахівці нашої компанії готові поділитися деякими важливими нюансами:

На розлучення зараз можна подати онлайн через онлайн сервіс ДРАЦСу.  При цьому мова йде тільки про подачу заяви до органу реєстрації актів цивільного стану (для пар, які можуть розлучитися через РАЦС). Для безпосередньої реєстрації розірвання шлюбу обов’язково доведеться відвідати відділення ДРАЦС особисто в обраний день і час.


Зверніть увагу!
Оцініть нашу роботу у крайньому кейсі з розлучення за цим посиланням – Кейс: Швидке розлучення коли один за кордоном

 

 

Не варто змішувати розлучення з рішенням інших супутніх питань. Будь-який досвідчений адвокат зі шлюборозлучних процесів в місті Київ підтвердить, що позов до суду на розлучення краще подавати окремо, а ділити майно, вирішувати долю дітей і врегулювати питання з аліментами – окремо.

При відсутності бажання розлучатися існує безліч законних можливостей затягнути процес. Шлюборозлучний адвокат з цим теж допоможе. Наприклад, суд може зупинити провадження у справі за наявності поважних причин неявки сторони (хвороба, довгострокове відрядження).

Важливо! Набираючи в пошуковому рядку запит «адвокат розлучення Київ», будьте готові чесно викласти свої обставини і розповісти про свої наміри. Тільки маючи необхідними відомостями, фахівець зможе запропонувати краще рішення.

 

Розлучення через адвоката в ДРАЦС: особливості процедури

До відома! Визначимося з поняттями: абревіатура РАЦС (реєстрація актів цивільного стану) зараз офіційно не використовується. Це пережиток радянських часів. Реєстрацією, як укладення шлюбу, так і його розірвання займаються відділи ДРАЦС – державної реєстрації актів цивільного стану.

Якщо діти до 18 років у пари відсутні, і обидва згодні з потребою розірвати шлюб, то можна звертатися в ДРАЦС. Якщо вас буде супроводжувати адвокат по шлюборозлучному процесу, то ваша участь буде зведено до наступного:

 • коротка консультація;
 • передача документів за списком;
 • особисте відвідування відділу ДРАЦС;
 • отримання на руки свідоцтва про розірвання шлюбу.

Важливо! Якщо в стандартних ситуаціях для розірвання шлюбу через ДРАЦС залучення юриста – питання особистого вибору, то в окремих випадках без такого фахівця точно не обійтися. Послуги адвоката при розлученні можуть включати:

 • допомога з розірванням шлюбу без відвідування відділу ДРАЦС обома подружжям, наприклад – коли хтось один із сімейної пари відбуває покарання в МЛС;
 • супровід процедури розірвання шлюбу за заявою тільки одного чоловіка (якщо хтось із сімейної пари за рішенням суду визнаний безвісно відсутнім / недієздатним).

 

Послуги адвоката по розлученню в суді: переваги професійної допомоги

Десятки разів в день від інтернет-користувачів надходять запити типу: «адвокат розлучення ціна» або «адвокат при розлученні ціна». І хоча таке питання, як вартість адвоката при розлученні важливий, обов’язково беріть до уваги фактор співвідношення професіоналізму фахівця з ціною послуг. Особливо, якщо має бути суд.

До відома! Коли планується розлучення, консультація адвоката – перше, що вам слід пройти. По-перше, спілкування з юристом допомагає прояснити особливості майбутньої процедури, витрати на неї та орієнтовні терміни. По-друге, за підсумками консультації можна визначити, чи підходить вам адвокат на розлучення в суді.

В ЮК «Приходько та Партнери» вас чекає досвідчений сімейний адвокат – шлюборозлучних справ в його практиці незмінно приділяється достатньо уваги. Послуги судового представництва охоплюють:

 • підготовку позовної заяви та інших документів;
 • участь в засіданнях;
 • допомога у вирішенні таких складних завдань як розлучення в період вагітності, попередження затягування процесу чоловіком і так далі.

Якщо Вас підтримує хороший адвокат, розірвання шлюбу максимально наближено до ваших планів і очікувань. Залишайте заявку на сайті у формі нижче або телефонуйте за вказаними номерами телефону і отримайте якісну консультацію адвоката з розлучень чи повний юридичний супровід.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви хочете розірвати шлюб?

Так
Ні

2 питання

Є згода дружини / чоловіка?

Так
Ні

3 питання

Чи потрібно Вам ділити майно?

Так
Ні

4 питання

У Вас є неповнолітні діти?

Так
Ні

Спеціалізується на сімейному праві та спадкових справах

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація