Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Послуги юриста

Послуги юриста в Києві

Навіть строго дотримуючись букви закону в приватному житті і в бізнесі, не можна гарантувати на 100% відсутності проблем правового характеру. Юридичні послуги час від часу потрібні всім. При цьому дуже важливо, щоб такі послуги надавалися професіоналами.Андрій Приходько

Юридична компанія «Приходько та Партнери» – це команда кваліфікованих і досвідчених фахівців, які пропонують юридичні послуги в Києві і по всій Україні. Крім роботи в офісі, а також в різних інстанціях столиці, послуги юриста в Києві включають роботу онлайн, аж до участі в судових засіданнях в дистанційному режимі.

Юридичні послуги фірми для фізичних осіб

Серед сильних напрямків в роботі нашої компанії, якими можна по праву пишатися – практика сімейного права, практика міграційного права практика з нерухомості та будівництва, а також кримінальна і судова практика.

Більшість клієнтів приходить до нас за рекомендаціями знайомих. Разом з тим, ми охоче допомагаємо людям, які переходять на сайт компанії за запитами в інтернеті: «юридична фірма послуги», «юридична компанія України», «юридична допомога ціна» і «юридичні компанії послуги».

Важливо! Юридична допомога надається в рамках консультування, роботи з документами та представництва інтересів клієнтів (довірителів).

Послуги юриста по консультуванню клієнти можуть отримати:

усно – юридичні консультації в Києві в нашому офісі за попереднім записом;
письмово – експертні висновки по окремих правових питань;
онлайн – спілкування в месенджерах (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram) або по e-mail.

Юридична допомога, юридичні послуги по роботі з документами включають:

складання позовних заяв, скарг, клопотань та інших процесуальних документів;

подачу запитів на отримання інформації та реєстрації адвокатських запитів;

розробку договорів (купівлі-продажу, дарування і так далі);

експертизу самих різних правових документів, в тому числі – правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності.

*** Примітка: юридичні послуги, допомога юриста в рамках роботи з документами і збору інформації про об’єкт/особі включає пошук відомостей по державних реєстрів.

Замовити послуги юриста нашої компанії громадянин України або іноземець/особа без громадянства може з метою захисту своїх інтересів при взаємодії з державними органами – виконавчою службою, міграційною службою, РАЦС, податковою службою, органами держ. влади і місцевого самоврядування. Якщо на допомогу приходить юрист, послуги можуть являти собою оскарження дій/рішень/бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

В послуги юридичної компанії «Приходько та Партнери» для фізичних осіб входить представництво інтересів в суді, в тому числі – при оскарженні рішень судів першої інстанції в апеляційному порядку і у Верховному Суді. Замовити юридичні послуги у нас можна для того, щоб відстояти свої права в майнових, сімейних, трудових, кредитних та інших суперечках.

До відома! Якщо ви замовляєте у нас юридичні послуги, юристи нашої компанії можуть захищати ваші інтереси на всіх стадіях кримінального процесу. Зокрема, мова йде про супровід на стадії досудового розслідування (допитів, слідчих експериментів, обшуків і так далі).

Допомога в юридичних питаннях для бізнесу

Нам відомо, наскільки часто підприємцями вводяться в пошуковий рядок в інтернеті запити типу «юридичні послуги Київ», «Київ юридичні послуги», і «послуги юриста Київ». Найчастіше подібний пошук ведеться в поспіху, оскільки проблема вже виникла і її необхідно вирішувати в екстреному порядку (наприклад, на порозі стоять перевіряючі з податкової або Держпраці).

Важливо! Якщо вам потрібен юрист, юридичні послуги, ми готові прийти на допомогу максимально швидко. Однак в пріоритеті для нас постійні клієнти. Рекомендуємо вам укласти з нашою компанією договір абонентського обслуговування (аутсорсингу), щоб в будь-який момент (за телефонним дзвінком) була отримана необхідна послуга.

Наша юридична компанія в місті Київ працює для представників бізнесу за такими напрямками, як:

  • супровід реєстрації/перереєстрації компанії;
  • Due Diligence контрагентів та угод (в тому числі, така послуга – юридична перевірка інвестиційного проекту);
  • вирішення господарських, корпоративних, податкових, митних спорів;
  • консалтингові послуги – юридичні висновки щодо практичного застосування законодавства, податкова оптимізація та інші юридичні послуги (замовити можна з урахуванням специфіки діяльності компанії);
  • супровід договірної діяльності (якщо це завдання виконують наші юристи, юридичні послуги охоплюють весь життєвий цикл господарських договорів аж до вирішення спорів за невиконаними зобов’язаннями в суді).

Пропонуємо вам переглянути наш сайт: юридичні послуги зручно розсортовані по галузях і практикам. Якщо Вам на допомогу прийдуть наші юристи, послуги будуть гарантовано найвищої якості. Постійно аналізуючи юридичні послуги Києва, ми прагнемо запропонувати клієнтам правову підтримку найвищого рівня.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку, на e-mail або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

У Вас є штатний чи свій юрист?

Так
Ні
2 питання

Потреба адвоката виникає більше 10 разів на місяць?

Так
Ні
3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу