"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Адвокат по майновим спорам

Майнові спори належать до найпоширеніших причин звернення клієнтів до своїх адвокатів. Чинне законодавство встановлює та закріплює непорушність права власності, однак на практиці часто трапляються ситуації, коли хтось намагається перешкодити особі реалізувати її право. Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» спеціалізуються, в тому числі, й на майнових спорах. Пропонуємо розглянути їх найбільш затребувані теми та переваги звернення до наших фахівців.

У яких питаннях ми можемо допомогти

Клієнтські запити, пов’язані з майновими спорами, умовно можна поділити на декілька груп. Це:

  • Доказування права на своє майно. Таке трапляється доволі часто та з найрізноманітніших приводів. Наприклад, подібні звернення є поширеними у питаннях, котрі стосуються спадкування.
  • Поділ майна. Це буває як під час розлучення, так і тоді, коли люди вирішили розділити спільну сумісну власність. Аби все відбулося справедливим чином, варто заручитися підтримкою кваліфікованих юристів.
  • Витребування майна із чужого незаконного володіння. Одним з варіантів може бути оскарження дарчої, коли договір дарування був підроблений або підписаний з людиною, котра перебувала в стані, у якому не могла відповідати за свої дії.
  • Використання майна та усунення перешкод у цьому питанні. Буває так, що з документами на право власності усе гаразд, однак людині перешкоджають реалізувати її право на користування майном. У такому випадку юридична допомога може бути дуже доречною.

Серед майнових спорів варто особливо виділити клієнтські запити, пов’язані з визнанням недійсними договорів. Нерідко трапляються ситуації, коли люди стають потерпілими у різних шахрайських схемах. Це може бути як використання вразливого становища людини, аби схилити її до підписання договору, так і інші обставини. Приміром, іноді за юридичною допомогою звертаються родичі літніх людей, яких маніпулятивним чином схилили до підписання дарчої, переконуючи їх, що насправді це договір довічного утримання.

Фахівці компанії «Приходько та партнери» за час своєї роботи бачили достатньо прикладів того, як людина втрачала майно унаслідок шахрайства, та були причетними до допомоги та відновлення справедливості у таких кейсах. Наш досвід є достатньо широким, аби ефективно працювати в супроводі майнових спорів як між фізичними, так і між юридичними особами.

Наша допомога – запорука вашої впевненості

Якщо потрібно витребувати майно, яке перебуває у чужому незаконному володінні, ми маємо дієві покрокові алгоритми допомоги нашим клієнтам. Це саме стосується витребування об’єктів права власності від недобросовісних набувачів, зняття арешту із майна, спорів про поділ майна.

Також до нас звертаються за допомогою в питаннях відшкодування шкоди, яка була завдана власнику житла чи земельної ділянки, що стало причиною втрати їх цінності.

Не менш важливою є допомога у спорах з забудовниками. Це, в принципі, доволі поширена категорія справ, у яких потрібне якісне юридичне сприяння. Коли людина хоче придбати нове житло, вона часто не знає, як відрізнити надійного забудовника від недобросовісного, адже реклама та анонси у всіх гарні. Багатьом дійсно щастить, але бувають випадки, коли будівництво заморожується, забудовник не виконує зобов’язань або ж є проблеми з правом власності на земельну ділянку, на якій зведено будинок. У кожній з цих проблем потрібна допомога юриста, котрий сприятиме якісному відстоюванню ваших прав.

Переваги фахівців компанії «Приходько та партнери»

Коли до нас звертаються клієнти у питаннях майнових спорів, ми допомагаємо у різних форматах, залежно від запиту. Це може бути:

  • Консультація. Вам не потрібно бути самотужки шукати в мережі багато інформації та аналізувати її. Ми зорієнтуємо конкретно в тих правових нормах, які будуть актуальними для вашого кейсу.
  • Медіація у досудовому регулюванні спору. Іноді спір можна вирішити без суду, коли допомагають фахові юристи, здатні донести до іншої сторони перевагу такого рішення.
  • Представництво у суді. Такий юридичний супровід є найбільш затребуваним.

Ми ретельно вивчимо вашу справу та докладемо усіх необхідних професійних зусиль для забезпечення бажаного результату.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація