"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЇХ РОДИЧІВ

Отримання гранту для військовослужбовців та їх родичів – це фінансова допомога для розвитку бізнесу або здійснення інших видів діяльності, які сприяють соціально-економічному розвитку регіону. Якщо ви є військовослужбовцем (ветераном) або родичем військовослужбовця, діючого або який загинув чи став інвалідом під час захисту національної безпеки, то ви можете звернутися за отриманням гранту від держави.

Які є програми для отримання гранту?

Станом на 2023 року існують такі програми для військовослужбовців та їх родичів –

  • на 250 тис. грн.,
  • на 500 тис. грн.
  • на 1 млн. грн.

 

Умови отримання допомоги є різними в залежності від програми, але в загальних рисах, отримання гранту пов’язане зі створенням робочих місць для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. В разі отримання допомоги на 250 тис. – одне робоче місце, 500 тис. – два, 1 млн. – чотири місця, два з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни. Крім того, щоб отримати 1 млн. грн необхідно бути ще зареєстрованим як ФОП мінімум 3 роки.

Варто також зазначити, що допомога на 500 тис. грн. та 1 млн. грн. надається лише в тому випадку, якщо кінцевий бенефіціар вкладе у своє підприємство або справу, не менше тридцяти відсотків власних грошей, іншу суму – розміром в сімдесят відсотків надає держава у вигляді гранту.

Яке цільове використання отриманих коштів?

Їх слід використовувати на купівлю автомобілів або оренди різного роду приміщень, необхідних для здійснення свого проекту, програмного обладнання та відповідного забезпечення до нього, використання реклами та маркетингу в цілях проекту, а також сировини та матеріалів, з яких відбувається виробництво продукції на підприємстві.

Таким чином, допомога для даної категорії населення країни є одним із способів, яким держава намагається підтримати та сприяти їх соціально-економічній реабілітації. До того ж за допомогою цих грантів, військовослужбовці та їх родичі зможуть отримати фінансову підтримку на створення власного бізнесу.


Зверніть увагу!
 Оцініть нашу роботу у  кейсі з отримання гранту на 500 000 грн  – Кейс: отримання гранту на бізнес по програмі для ветеранів та членів їх сімей

Які документи необхідно подавати ?

Для отримання гранту для військовослужбовців та їх родичів необхідно подати наступні документи:

  • Заяву;
  • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • Документи, що підтверджують статус військовослужбовця або члена його сім’ї, які брали участь у бойових діях чи отримали інвалідність внаслідок війни;
  • Бізнес-план, в якому необхідно описати бізнес-ідею, цільове призначення гранту, вартість проекту та план його реалізації;
  • Документи, що підтверджують створення робочих місць, які передбачені у бізнес-плані, а саме договори оренди приміщення, контракти з постачальниками сировини та матеріалів, договори з працівниками та інше;
  • Документи, що підтверджують співфінансування гранту з власних коштів в розмірі 30% від загальної суми проекту;

Хто приймає рішення про видачу гранту?

Для отримання допомоги на підтримку військовослужбовців та їх родичів необхідно звернутися до Державної служби зайнятості із заявою на участь у бажаній програмі разом з бізнес-планом.

Потім, уповноважений банк проведе перевірку заяви та бізнес-плану на відповідність вимогам програми. Якщо заява та бізнес-план будуть схвалені, то Державна служба зайнятості прийме рішення про надання допомоги на підтримку підприємницької діяльності військовослужбовців та їх родичів.

Якщо буде прийнято позитивне рішення, то отримувач гранту повинен укласти угоду з уповноваженим банком та Державною службою зайнятості, в якій будуть визначені умови використання допомоги та механізми її отримання.

Рапорт на увольнение по семейным обстоятельствам
Якщо ви бажаєте отримати допомогу в отриманні гранту для вашого бізнесу, наша фірма може стати вам у пригоді. Наші фахівці мають досвід у підготовці бізнес-планів та оформленні документів для отримання грантів, включаючи гранти для військовослужбовців та їх родичів.

Ми готові надати вам професійну консультацію з питань вибору програми грантування, складання бізнес-плану та підготовки документів для подачі заявки на грант. Наші фахівці допоможуть вам правильно визначити мету проекту, розробити стратегію його реалізації та визначити фінансові показники, що необхідні для успішного отримання гранту. Не гайте часу та звертайтеся до нас за допомогою в отриманні гранту!

Залишайте заявку у формі під цим текстом та отримайте вичерпну консультацію або якісний юридичний супровід від кваліфікованих профільних юристів.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання гранту?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога в зборі та/або перевірці документів на грант?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога в розробці та/або написанні бізнес плану?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Грицай Микола Ігорович
Керівник відділу грантів та залучення інвестицій
E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація